Монодиета - 3 част

  • 80 009
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 50

dani.m73,МоРсКа СиРеНа,diana_m,ще вием заедно с/у луната. Hug
дианка,нищо не си изтървала..ако правиш 3-дневка,тогава ден преди и след на плодове..но то не пречи да продължим по-дълго,нали?размечтах се аз..но във вашата компания ми се вижда лесно да погладувам малко..  bouquet


то и на мен ми се вижда лесно та лесно   bouquet

а по принцип за плодовете - предпочитам цял ден на пост и молитви отколкото ден само на плодове незнам що съм такава кат не ги тача тия цитруси и хич не ща да монодиетствам с тях  newsm78

Решила съм тази седмица да съм сериозна и да не смесвам храните а да видим кво ше сътворя  Shocked

До тук си пийвам вече второ кафе и съм ОК и дано така да си е до довечера, после право в леглото да не мисля за глупости хи хи

# 676
  • Мнения: 5
ina15 и аз ще лунувам днес ,смятам дая карам на фреш ,айрян и кафе
а утре на кис.мляко  Hug

# 677
  • Мнения: 1 163
Уки добре дошла в нашите редици.
Добро утро диетуващи аз съм добре вчера за целия ден се задоволих със салатка зеле и моркови и някой филийка черен хляб. Сега и аз се замислям дали да не направя лунната с вас  newsm78 newsm78 и то какво днеска трябва да откараме на вода нали така до утре сутрин.
vivileon мерси за фрешчето.
Няма да ви изреждам поименно прегръщам ви всички и много много кураж. Не съм се теглила още имам проблеми с  smile3550 а и смятам че вчера задържах много вода и мъжо още се излежаваше та да не ми се подиграва че все съм на диета и все дебела реших да отложа кантара за по добри времена. Та бройте ме имене за лунната днеска.

# 678
  • Мнения: 50
Уки добре дошла в нашите редици.
Добро утро диетуващи аз съм добре вчера за целия ден се задоволих със салатка зеле и моркови и някой филийка черен хляб. Сега и аз се замислям дали да не направя лунната с вас  newsm78 newsm78 и то какво днеска трябва да откараме на вода нали така до утре сутрин.
vivileon мерси за фрешчето.
Няма да ви изреждам поименно прегръщам ви всички и много много кураж. Не съм се теглила още имам проблеми с  smile3550 а и смятам че вчера задържах много вода и мъжо още се излежаваше та да не ми се подиграва че все съм на диета и все дебела реших да отложа кантара за по добри времена. Та бройте ме имене за лунната днеска.

Мимс, днес от 11:09 започва фазата на луната, даааааааааа само на течности, от една приятелка - стара лунуваща знам че не трябва айрян да се пие, само фрешове и то от пресни плодове и водичка, чайчета и кафе баз захар, може мед малко или подсладител  Hug

Аз и аз като теб да ти кажа, като съм на диета само за това ми се говори и ми се готви многоооооо.

# 679
  • Мнения: 7 767
можеш да достигнеш мечтаното си тегло - недей да пренебрегваш самочувствието си за сметка на няколко минути удоволствие докато се натъпчеш.

ах, това ще ми стои добре на хладилника  Hug

кафе, фрешче портокал и чай засега  Peace

# 680
  • Мнения: 0
момичета аз днес съм на плодове/зеленчуци ... но мисля да го съчетая с лунната и да карам на фрешове и водааа  Flutter Flutter дано да успея ,защотото не съм се подготвяла психически затова хахаха : ) ))  ooooh! ooooh!

# 681
  • Мнения: 1 163
diana_m мерси за разаснянието. А как хубаво си написала "няколко минутното удоволствие да се натъпчеш" щото аз май това правя и то особено като се изнервя  #Crazy #Crazy
mimuncheto и аз нямам психическата подготовка ама ще го направя днеска заедно със всички вас.
За съжаление няма къде да пия фреш или да си направя на работа съм затова ще си взема и някой плод съвсем пък да не ми прималее  Laughing Laughing Laughing

# 682
  • Мнения: 266
  food010  food010 kaffeetrmker_2 Coffee да ви почеpпя един чай,лунни момичета, че сигурно скоро не сте пили  Mr. Green аз си изтърках подметките от ходене до тоалетната  Joy , ама трябва да удържа фронта  Peace

# 683
  • Мнения: 1 163
  food010  food010 kaffeetrmker_2 Coffee да ви почеpпя един чай,лунни момичета, че сигурно скоро не сте пили  Mr. Green аз си изтърках подметките от ходене до тоалетната  Joy , ама трябва да удържа фронта  Peace
Аз май вода задържам от вчера пия пия нищо насеща. Отива до магазина за вода и някой друг плод. Довечера съм на народни танци. Laughing Laughing Laughing

# 684
  • Мнения: 4 347
diana_m ,и аз не мога на плодове..на глад и вода/течности-мога,1 плод и отиде лунната.. Embarassed

# 685
  • Мнения: 50
diana_m ,и аз не мога на плодове..на глад и вода/течности-мога,1 плод и отиде лунната.. Embarassed

аз ако карам ден на вода - мъка ама се издържа обаче ако карам един ден на плодове - еееееееееее пред умирачка съм, корема ми стърже, зверски глад ме мори, шок и ужас у домашните настъпва като ме видят с плод в ръка  Joy Joy Joy

До тук около 0,75 лт вода измаах което включва и един чай - без подслаждане /Божееееееееее колко па съм сериозна днес направо не мога да повярвам/

mimi_msm за говоренето по време на диета за диетата - това е основната причина да пиша във форума да си призная - и ни най малко не съжалявам защото всички сте страхотни   bouquet  bouquet  bouquet отделно си пиша с една приятелка която също е на диета и много много ми помага. Аз няколко пъти съм се опитвала да започна диета ей така без да говоря с някого /щото около мен само фиданки дет ми викат - абе ти луда ли си аз не мога така и тем подобни щуротии/. Да не кажа че за няколко дни направо си се пристрастих към форума.

Довечера след работа мисля да направя една разходка 30 мин. колкото за тонус. много е студено - ама уж съм се облякла  newsm78 newsm78 newsm78

Пийте вода момичета - особенно днес. Май всички ще лунуваме днес а?

# 686
  • Мнения: 1 163
diana_m то май си личи кои сме пристрастените към темата и не издържаме без да прочетем по някой добра дума или да си дадем стимули за тия, които искат да олабят фронта или да се оплачем колко ни е трудно. Преди време отслабнах с диетата на Байкова също компанията беше супер. Преди месец два почнах да пиша в моното но никой нямаше и се отказах и от диетата но сега моля ви не напускайте темата преди да сме стигнали крайния резултат стимулите ми свършат като видя че няма сродни души.  Laughing Laughing
Аз се вредих за фреш то продавали на магазина от партакалчета. Малко скъпичко ми дойде но имам едно шишенце фреш и един литър вода. Почвам да лоча  Laughing Laughing Laughing
Глад не чуствам за момента поне  smile3505 smile3505

# 687
  • Мнения: 50
оу Мимс[/b] аз съм си гладна ама за момента не е непоносимо.

Преди пишех в друг форум и всички бяха доста активни - ама сега никой няма там, ама никой та никой.

Аз поне няма да напусна темата. Монодиетата доста ми допадна и няма да се откажа докато не сваля поне 30 от излишните си килограми, а едва след това може и да се замисля за нещо от сорта на 90-дневната и то само защото тя в основата си е монодиета  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 688
  • Мнения: 4 347
сигурно са  отслабнали в другият форум и зачезнали.. Grinning
пък ние като заслабнем,на китайски нали ще ходим?! Rolling Eyes
аз съм на работа и разбира се не ми е до храна..даже и до чай..
ах,защо не е така и вечер? Sunglasses

# 689
  • Мнения: 50
сигурно са  отслабнали в другият форум и зачезнали.. Grinning
пък ние като заслабнем,на китайски нали ще ходим?! Rolling Eyes
аз съм на работа и разбира се не ми е до храна..даже и до чай..
ах,защо не е така и вечер? Sunglasses

Дано да са зачезнали от това ама не ми се вярва, защото там вече не се пише и в теми, които предполагат промяна на начина на живот като: здравословно хранене, Дюканките и др. подобни, които неща си се спазват цял живот. Преди беше както тук когато и да влезеш все има какво да прочетеш - ама кво ли съм седнала да се вайкам за друг форум - аз да си цоцам водата и да ни рива много.

А като заслабнем - малко съм далеч ама да вземем да направим една среща в края на годината на монодиетуващите. Та хем да се похвалим със секси дупета хем да си дадем стимул, да се видим, да се полюбуваме една на друга. Много ми допада една такава идея.

Общи условия

Активация на акаунт