Монодиета - 3 част

  • 79 925
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 50
Диди, аз знам, че са много калорични, но изобщо не обичам сладко. Сладко ям максимум един път на месец. Не, че се въздържам, просто не обичам. Но соленооооооооооооо  rotfImbo

То това моето беше по скоро констатация - не че те критикувам  Hug Hug Hug
Аз снощи като го установих това направо се втрещих  #Crazy #Crazy #Crazy
А коментара на мъжа ми беше "Уууууууууууууу е...а ти царевичните пръчки, я мило си маай шоколад и си питай ушите  Laughing Laughing Laughing и без това покрай тая диета ти е нужен една идея повече хормон на щастието" - абе подиграва ми се той ама ше види  newsm65

То аз поне не робувам на калории и такива работи, а и ти спортуваш така че тия калории не са ти фатални. Аз по цял ден си седя на огромното Д, снощи дет вървях 30 мин. пешачка та съм щастлива че се раздвижих. За довечера пак мисля пеша да се прибера от работа та като не мога на фитнес да ходя поне друго движение да си осигурявам  Wink

а и Кет за кафето с мед -  newsm10

# 721
  • Мнения: 5
diana_m Мерси за окуражаването Hug
ketuna и аз така си мисля за ябълките,ама да попитам,попринцип ми е ден само на кис.мляко,но не мога да го ям чисто
За кафето,аз не мога да се откажа от млякото в него,това ми е съгрешението Embarassed

# 722
  • Мнения: 2
Диди , знам, че не ме критикуваш, дори не ми е минало през акъла. А колкото до мъжете нека се смеят сега, после ние ще се смеем. Той и моя мъж все ми казва "Айде наяж се, че си много нервна." И изобщо не вярваше, че ще отида на тае бо повече от два пъти, ноооооооо  smile3533. То може би и това ме надъхва. Нищо, че там се срещам вече два три пъти с една позната, която ме гледа с голямо задоволство, че съм напълняла. Не, че тя е отслабнала, но нали знаете - хората са гаднички.

# 723
  • Мнения: 7 758

-400гр след луната  Flutter

днес съм така kyllmg kyllmg kyllmg

ketuna внимавай да не ти стане лошо, ако ядеш преди тренировката  Peace
т.е. внимавай колко ядеш преди тренировката  Flowers Bouquet

# 724
  • Мнения: 50
Диди , знам, че не ме критикуваш, дори не ми е минало през акъла. А колкото до мъжете нека се смеят сега, после ние ще се смеем. Той и моя мъж все ми казва "Айде наяж се, че си много нервна." И изобщо не вярваше, че ще отида на тае бо повече от два пъти, ноооооооо  smile3533. То може би и това ме надъхва. Нищо, че там се срещам вече два три пъти с една позната, която ме гледа с голямо задоволство, че съм напълняла. Не, че тя е отслабнала, но нали знаете - хората са гаднички.


четох една статия "Губите килограми - губите и приятелки" и се чудя защо жените сме такива - радваме се че някоя е напълняла, че друга е без мъж и разни подобни щуротии. Ама па таз дето сега те гледа със задоволство, после с каква завист ще те гледааааааааа  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Мен постоянно ме гледат едно такова хем подигравателно, хем все едно ме съжаляват ама само ме стимулират тъпаците. Той и моя мъж ми вика че е по добре да се наям та да не съм нервна ама толкова години не се съобразявах с мнението му - та сега ли ще започна  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Herzen  smile3501

# 725
  • Мнения: 5
Сладурки,правя нова тема  Hug

# 726
  • Мнения: 50
ама верно ли нова тема - що?
нали само отчетните теми се заключват след 50-тата страница

# 727
  • Мнения: 5
ами не знам ,някой спомена .. както и да ако трябва ще я трием ,ето я Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634852.new#new

# 728
  • Мнения: 7 758

diana_m те приятелките по други причини се губят  Flutter
'днес не мога, защото лунивам'
'днес не мога, защото съм на яйца'
'днес не мога, защото не пия'

ник'ъв социален живот от тия диети   smile3534

# 729
  • Мнения: 50

diana_m те приятелките по други причини се губят  Flutter
'днес не мога, защото лунивам'
'днес не мога, защото съм на яйца'
'днес не мога, защото не пия'

ник'ъв социален живот от тия диети   smile3534

абе приятелките не те търсят само за да идете и пиете, има си доза завист понякога  newsm78
аз не пия по принцип - па наиш ква съм весела - все едно съм на 3 бутилки ракия  Laughing Laughing Laughing

социалния живот зависи повече от това как се чувстваш според мен - защото така те и възприемат околните

когато се чувстваш добре в кожата си изглеждаш добре в нея

обаче ние ще изглеждаме прекрасно - мнооооого скоро

# 730
  • Мнения: 4 346
а дано да изглеждаме прекрасни.и тук поне няма кой на кого да завиди,а и купон,дианката ще организира.
аз днес се чудя на какво да съм..сега не съм гладна,но това не важи за вечерта..
дали да не мина на салати..
Herzen ме изкушава с тези яйца..
а днес нали питка се яде.. Mr. Green
честит празни на всички именници! Hug

# 731
  • Мнения: 1 163
ina15 наместени сме в нова тема.


ами не знам ,някой спомена .. както и да ако трябва ще я трием ,ето я Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634852.new#new

# 732
  • Мнения: 1
Здравейте! От около месец спазвам НВД, бях 65кг в началото, а сега съм 59. Каквото и да правя, повече от това не мога да сваля... Искам да попитам, възможно ли ще е да сваля около 5-6кг с някоя от изброените по-горе диети? Моля ви за съвет   Flutter

# 733
  • Мнения: 1 949
Някой правил ли е диетата на Ваня Червенкова, която според мен си е моно диета?

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Актуалната тема за монодиетите:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=885831.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт