Монодиета - 3 част

  • 80 030
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
mimi_msm, давай адреса и остави ключа под изтривалката.
diana_m, много съм стройна- цели 154см.  bowuu Лошото е, че съм с фини кости и изглеждам доста "пухкава".
Не можах да устискам и си сложих 3 ч.л. овесени ядки в кисело мляко, защото яко ми стържеше стомаха и щях да подпукам всичко, което ми се изпречи пред погледа. Знаех си, че ще се изложа.
Дано поне да е само това за днес, защото след 22ч. става страшното.

# 706
  • Мнения: 0
 Flutter Flutter голям ден беше днес ! към момента държа фронта и то стабилно ... само на чай и два фреша/портокалче/ иии доста малко вода като се замисля около 1л ,нещо не ми се пиеше вода днес : )  Whistling Whistling Thinking

# 707
  • Мнения: 0
и забравих да попитам ; ) лунната диета започна в 11:09 днес .. така де кога свършва Simple Smile ? утре в 11:09 ли ?? :  )))  Embarassed Embarassed

# 708
  • Мнения: 50
и забравих да попитам ; ) лунната диета започна в 11:09 днес .. така де кога свършва Simple Smile ? утре в 11:09 ли ?? :  )))  Embarassed Embarassed

даааааа утре в 11:09 приключва.
Аз също удържам фронта, преди малко се прибрах и направо баня и легло - никакво застояване в кухни и разни там стаи дет има за ядене. Днес само на един фреш от грейпфрут и лимон и водичка - гордея се със себе си. Браво и на теб Мимунче - супер си Simple Smile

Другите лунуващи къде са  newsm78 newsm78 newsm78 да не прегрешавате а?

# 709
  • Мнения: 0
оо , аз днес цял ден се занимавам с храни ..защото майка има рожден ден утре : ) обикаляхме до преди малко и пълнихме количките за тях  Crossing Arms Crossing Arms .. за мен си взех само портокали за утре... лошо мислех утре да спинкам ,за да може да мине лунната ..но трябва да ходя към 8 да взимам 'някакви пити' и тортата : ) стискайте палци : ) да не натделее изкушението  Praynig Praynig

..охх а така ми се хапва едно парче маргаритааа , не е истина .. ако не бях на диета нямаше да ми се яде така тази пица сигурна съм !! #Crazy #Crazy #Crazy

браво и на теб ...

# 710
  • Мнения: 7 770
и забравих да попитам ; ) лунната диета започна в 11:09 днес .. така де кога свършва Simple Smile ? утре в 11:09 ли ?? :  )))  Embarassed Embarassed

утре в 11.39 свършва (половин час по-късно), но е най-ефективно да я спазаваш цял един ден без храна в деня на фазата, а не от час до час
намини и в лунната тема   Peace

# 711
  • Мнения: 2
До тук - двете ябълки, които споменах, една салата пипер и моите заветни царевични пръчици и семки. Не че не е било по-зле, но  newsm45. Сега пак ще връзвам хладилника, поне с това да си остана. Утре съм на тае бо от седем и като се прибера в осем и половина мисля нищо да не ям. Ще пробвам да ям преди да отида, защото като се върна мога и вас да изям симпатяги  smile3533

# 712
  • Мнения: 4 347
продължавам на гол чай вече в къщи,но ми стържииииииииии..и ще вия.....
от стъргане дали ще мога да заспя блажено?а?А?
Уки,овес.трици не се броят за прегрешение.аз и магданоз съм рязала в едното за солен вариант ,а трици и степче в другото за десерт.и пак е имало минус..
всички лунатички гледам сте успешни..а на мен ми минават ужасно порочни мисли.. Embarassed
сладки сънища! Hug

# 713
  • Мнения: 5
Привет от мен Simple Smile
Днес я карам само на фрешове ,вода и чай..да видим (съгреших с половинка морков Outta Joint),дано утре да има резлутат.Уки и аз ниска като теб ,аз съм 157 и в момента съм 58 и малко (как можах да се изтърва така Cry)иии много искам да съм под 50 кг ,само преди няколко месеца бях така ,направо  Rage.. и така де..дебелея много лесно !

Успех милички дано до края на седмицата имаме видими резултати(макар ,че и аз имам лек проблем  smile3550)

П.П. Когато ви се прияде ,измийте си зъбите ,това убива апетита!  grinning012

Лека нощ от мен  sleepuu(ще сънувам мекици и банички)

# 714
  • Мнения: 2
Добро утро на всички. И тази вечер станах, но нали вързах хладилника  Embarassed Embarassed, се разминах само със сушени сливи. Те не бяха заключени  newsm47. Днес още нямам решение на какво ще бъда, но засега мисля плодове и броколи за вечеря. Не съм се теглила, защото като се тегля често  newsm45. Един ден по-малко, другия в изходна позиция. Успешен ден, много усмивки и естествено свалени килограми.

# 715
  • Мнения: 221
и така де..дебелея много лесно !

И аз съм така,но преди години и свалях много лесно,а сега нъц  Cry
Днес съм олекнала 0,500 кг,но снощи в 21 часа изядох 1 малка круша и 1 ябълка/не се сдържах и трябваше или да ям или да пуша/.
Дано вашите минуси са по-големи...стискам палци.Днес мисля на плодове да карам и вечеря-голяма салата.

# 716
  • Мнения: 5
Добро утро Simple Smile
Аз ще се тегля чак след 11.30,да видим какво е станало с лунната, а иначе смятам да я карам на кис.мляко 2 кофички ,какво мислите ако добавя и зелена ябълка Embarassed
Хайде успешен и усмихнат ден (нищо,че ще е малко гладен) Hug

   кафенце от мен

# 717
  • Мнения: 50
Добро утро момичета,
Вчерашния ден успешен. Сега съм на кафенце с мляко, подсладено ми е с мед ама чак за толкова няма да се тръшкам  Wink До 11:39 няма да хапвам нищо по препоръката на Herzen

mimuncheto няма да се даваш на пити и торти, я първо се качи на кантара да видиш минуса и после да видим дали няма да те е грехота да пипнеш питите и тортите.

vivileon  браво мила и ти вчера добре си се справила. Казвайте резултати де, мерихте ли се, какво показа кантара. Аз няма да се меря до края на другата седмица  Wink


Инче то и на мен ми стържеше ама яко. Направо по едно време си мислех вече какво мога да погълна, обаче се спрях - и слава Богу че се спрях иначе щеше да е страшнооооооо  Confused Confused Confused Confused Confused


Кет снощи точно се сетих за тия царевични пръчки, че им викахме "Лапнеш нещо - глътнеш нищо" и понеже исках да проверя енергийните и мазнинните стойности на черния и млечен шоколад. Та погледнах и тези на царевичните пръчици Зайо Байо - еми че те еднакви почти  Confused Confused Confused та мисълта ми е че по добре да хапнеш няколко блокчета шоколад отколкото едно пакетче царевички. Калориите, въглехидратите, мазнините и всичките му там простотии в едно пакетче натурално Зайо Байо се равнява на половин шоколад Своге млечен  Shocked Кет иначе менюто ти не е било кой знае какво - имам предвид че си си била режимна.  Wink Wink Wink

# 718
  • Мнения: 2
Диди, аз знам, че са много калорични, но изобщо не обичам сладко. Сладко ям максимум един път на месец. Не, че се въздържам, просто не обичам. Но соленооооооооооооо  rotfImbo
VIvelion, киселото мляко може идеално да се комбинира с кисели ябълки. Не мисля, че има проблем.

# 719
  • Мнения: 2
Диди, и аз много обичам кафенце с мед, не се отказвам от него на каквато и диета да се подложа   food010

Общи условия

Активация на акаунт