Монодиета - 3 част

  • 81 810
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 350
Herzen,липсваш,но пък браво за чудесния резултат! Hug  bouquet
kalinka-malinka_83,и аз го пих този коктейл и ми се услади.. Mr. Greenособено лятото,даже и разхлаждащо ми действаше.но то на доброто прасе,всичко му се яде и пие,при това с наслада и кеф..

# 661
  • Мнения: 7 809

днес на пържоли  Misc Ghost Misc Ghost Misc Ghost ,

утре ще пробвам лунна.......
за тази седмица -1.7кг
и то първите два дни  Tired  Imp

# 662
  • Мнения: 2
днес момичета се отпуснах - малко царевични пръчки ама какво да се прави, няма да се отчайвам, а утре пак глад и молитви. Радвам се на постиженията на всички и мисля, че всички сте големи симпатяги. Лятото ще се съберем и ще се видим на конкурс секси дупе  newsm10 newsm44

# 663
  • Мнения: 50
Ех майкоооуууу един ден да ви остави човек и веднага започвате да въртите едни мекици и разни там неща дето ..... ааааааааа бой де  smile3527 smile3527 smile3527

Аз утре пак почвам киселото мляко с овесените ядки за 2 дни поне, днес си хапнах месце и съм  newsm74

МЦ-то ме мъчи и отказвам да се меря за да не се стресирам от резултата  smile3516

Мимунче браво за резултатите и на всички момичета с минусчета

Кет - е че ние и сега сме си секси дупета само дето ше станем още по секси след има няма  месеца  newsm65 и ти пък царевични пръчки - сериозно ли - аз се моля някой шоколад да не унищожа ти си седнала да ми се вайкаш за едни царевични пръчки. Днес в магазин седяяяях и се пулиш в щанда на Милка, пулих са, пулих са па си излязох  smile3555 пих ментов чай да си успокоя нервите след тая ужасна трагедия  Joy Joy Joy

Данииииииииии мисля и аз да изкарам някой ден на компотец ама плодовете идеш ли ги или само водата пиеш? и колко за деня счупи щото аз мога и  20  #Crazy #Crazy #Crazy

Herzen първите два дни си свалила 1.7 и после нищо така ли ири аз нещо не разбрах  Thinking а при лунната само вода се пие нали, даже май и кафе не можеше  newsm78 newsm78 newsm78

# 664
  • Мнения: 4 350
при лунната може всякакви течности.някои и айряни вкарват.може и на плодове.

# 665
  • Мнения: 7 809

oooooooo, хич не е чудесен резултат  Cry Tired

в понеделник 1кг от лунната
вторник 0.7кг от млякото

# 666
  • Мнения: 5
Утре и аз ще лунувам.. фреш,айрян и вода ,пък да видим какво ще излезе,тия пусти 10 кг  Cry

# 667
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте, момичета, още от началото на първата тема ви следя, ама съм охлюв и все не успявам да се нахъсам достатъчно, че да диетувам. Страшна лакомия съм, много пъти се опитвам да започна някаква диета, но само при мисълта, че трябва да ям само определени неща в определени количества и ми се дояжда всичко. Неконтролируемо! Обикновено издържам без проблем целия ден и вечерта се нахвърлям като звяр- ям от всичко, което ми попадне пред погледа. Направо ми иде да си ударя два шамара вече. Нямам много за сваляне, сигурно ще успея, но нямам капчица воля- седя и се самосъжалявам над нещо за хапване. Проблемът е, че не ям като хората- закуска, обяд, вечеря примерно, а цял ден чопля нещо. Трябва да сваля 10-12кг. Помогнете ми, момичета- освиркайте ме или нещо друго, ама ме сдрусайте яко, че не се понасям вече.
Мисля си да пробвам тази диета, но леко модифицирана
 
Диета от Herzen


1ви ден - 2 кисели млека
2ри ден - зеленчуци
3ти ден - 5 яйца мисля да е 400гр. печена риба, че не ям яйца
4ти ден - плодове (5 картофа в оригинал) тук да съм на картофи
5ти ден - печено пиле

повтарят се още 5 дни

Дали ще е добре така?

Излях си душата и ви надух главите, но вие сте добрички и ще ми простите, знам.  Hug

# 668
  • Мнения: 266
Привет , сладури  Hug
днес ми се пада да съм на вода  Mr. Green и сега чета, че било и лунна - така че 2в1 ще съм  Whistling утре ако оживея ще пиша  hahaha

Диана само сока на компота пих - 3 за деня, не знам дали не трябва да се направи като нектар заедно с плодовете, но аз реших да съм по-диетична  Wink

# 669
  • Мнения: 221
Уки  Hug
Днес ще лунувам.Един банан ще хапна към 10,30 и после на чай и вода смятам да я карам.

# 670
  • Мнения: 50
Добро утро момичета - нова седмица дойде, вече гадния уикенд на изкушения мина и започваме отново.
От край време началото на седмицата се използва като начало на диета Укииии - само се замисли след края на тези пет дни колко прекрасно ще се чувстваш, няма да има за какво да се самосъжаляваш, а ще се гордееш със себе си. Ако наложиш на волята си и изкараш тези 5 дни от диетата ти гарантирам свалени поне 3 кг. За има няма месец и половина можеш да достигнеш мечтаното си тегло - недей да пренебрегваш самочувствието си за сметка на няколко минути удоволствие докато се натъпчеш. Почти всички сме така - през деня може нищо да не хапнем но вечерта се нахвърляме върху храната - аз самата доскоро бях така. Всеки ден решавах, че днес ще е денят да започна диета тааааа чак до вечерта когато се прибирах и омахвах половин хляб с мазна манджичка, сиренце и салата, поне 1 шоколад и няколко вафли, че накрая прибавях и шоколадови бисквити с прясно мляко за разкош. Резултата е прекрасните както виждаш и от линийката ми 45 кг. за сваляне, липса на цикъл, невъзможност да забременея, задъхване на всеки 50 м. и сутрин мъжа ми да ми обува обувките. Е няма да се дам сега - решила съм. Реши го и ти защото ако не вземеш мерки скоро килограмите за сваляне може да станат и 20-22. Аз самата на два пъти съм сваляла по доста килограми /първия път 50, втория 35/ и сега отново имам да свалям 45 просто защото когато виждах, че отново качвам и бяха 10-12 кг. все не намирах воля да започна диета а килограмите за сваляне си растяха и растяха  Confused Confused Confused Дано не съм била много крайна - просто искам всяка една от нас да се чувства добре в кожата си, да бъде щастлива, че има тялото си   bouquet  bouquet  bouquet

Дани браво бе мила - ти у дома си си била и само на сока от 3 компота - ти си моята гордост и мотивация  Hug Hug Hug

Вивелонче, ina15 мерси за инфото. Аз доста съм чела за тази лунна диета ама вече съм забравила, мисля днес да пробвам да съм само на течности. То кофтито е че мисля че за лунната диета имаше нещо подготовка предния ден ама не си спомням на плодове ли трябваше да си само - нещо такова беше. Е, пропуснала съм подгответо ама ше пробвам същинската част  Hug

МоРсКа СиРеНа поздравявам те за решението да откажеш цигарите. Стискам палци да успееш   bouquet  bouquet  bouquet

# 671
  • Мнения: 5
diana_m,  МоРсКа СиРеНа, ina15 Успешен лунен ден и дано утре да се види кантара с поне -1,5 кг Hug
А на всички други пожелавам успех и силна воля ,понеделник ..ново начало какво пък 5 дена не са толкова много  Laughing

От мен за добро утро фрешче Hug

# 672
  • Мнения: 2
Здравей Уки, добре дошла в нощното огладняване. И аз съм така. Цял ден не съм гладна, а вечер като ненормална. И аз имам да свалям около 10-12кг., ама все се издънвам.
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НОВА ДИЕТИЧНА СЕДМИЦА, И ДО КРАЯ НА СЕДМИЦАТА СВАЛЕНИ КИЛОГРАМИ  newsm10 newsm10 newsm10

# 673
  • Мнения: 2
ДИДИ, страхотна реч, мотивира и мене.  newsm51

# 674
  • Мнения: 4 350
zdrawejte и от мен! Hug
обожавам да е понеделник,да е ден 1-ви..иначе трудно се справям..както и снощи в 1,отиде коня у ряката.. Embarassed
днес съм лунна,вечерта празника се отлага,та нямам никакви оправдания да не го направя.
Уки,добре дошла! Hugи аз съм нощно нападащите де що има и не от глад,а от лакомия... Embarassed
dani.m73,МоРсКа СиРеНа,diana_m,ще вием заедно с/у луната. Hug
дианка,нищо не си изтървала..ако правиш 3-дневка,тогава ден преди и след на плодове..но то не пречи да продължим по-дълго,нали?размечтах се аз..но във вашата компания ми се вижда лесно да погладувам малко..  bouquet
vivileon,ketuna,на какво сте днес?
прекрасна нова диет седмица!другата седмица да отчетем много -! Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт