За тона във форума,/ към новите момичета и ветеранките/

  • 4 221
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
Галски,ми и те не пишеш нещо WinkСтига чете де,драскай по някой ред от време на време Laughing

# 31
здравей Тея съгласна съм с тебе че формолировката на заглавието"бременна ли съм"беше тъпо но не мисля че съштноста на темата е тъпа а за библиотеката прочетох я но не намерих отговор и също така не мисля че можеш да говориш за моето самоуважение поради простата причина че не ме познаваш

# 32
  • Мнения: 588
........ защото всички нас ни обединява една идея- Искам бебе !
  202uu ето това не трябва да забравяме когато четем или пишем във форума - Подкрепям newsm10

# 33
  • Мнения: 4 362
Аз като мерудия на всяко гърне да напиша и аз какво мисля  Laughing
Аз също съм била доста дълга част от този форум и познавам повечето от старичките бройки тук (на които желая бързо по коледа във отчетните Hug )
Нормално е понякога да се схаркате понеже всеки има лоши дни,нормално понякога повечко време които са били тук да се дразнят на теми от рода на "бременна ли съм"? Shocked Защото никое момиче тук не учи за гинеколог нито е такава пък да не говорим,че и ясновидски способности нямат повечето
Всички трябва да са търпеливи и съм съгласна с Иринии,че много е трудно от някакво писане да определиш кой с какви намерения е към теб пък камо ли раздразнения или подигравка.

Последно искам да дам по една целувка на всиииички които ме обичкат да се чувстват поздравени и най вече тези които много са ме подкрепяли те си знаят. newsm51

# 34
  • Мнения: 2 120
Аз пак съм изненадана, ама добре, че Слънчева се намеси.
Ами то момичето, в една от темите бременно, а имаме изказване, че била тема без смисъл.
Ехооо...по-стари приятелки от новичките, които понякога са много `отворени`, какво ви става?

# 35
  • Мнения: 1 768
АЗ искам да ви благодаря моми4ета zа топлото посре6ане и търпението въпреки елементарните ми въпроси,които понякога може би ви нервират..Много 4есто се връ6ам към библиотеката ви и я препро4итам,но повярвайте ми не винаги съм сигурна в това дали правилно съм раЗбрала и 4увствам някаква нужда да ви попитам.Някак си ми давате една голяма сигурност и подкрепа,която понякога имам нужда да 4уя..

# 36
  • Мнения: 7 716
Весито, няма елементарни въпроси.
Всичко, което те тревожи е важно за теб.

# 37
  • Мнения: 2 641
ПИША ДО ВАС, ЗАщОТО МИ СЕ СТРУВА, ЧЕ Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ТОНА И ОТГОВОРИТЕ НА ПИШЕщИТЕ ТУК ПО-ОТДАВНАШНИ ПОТРЕБИТЕЛИ! АРОГАНТНО, НЕГАТИВНО И ЗЛОБНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ В "ИСКАМ БЕБЕ".В ЦЕЛИЯ ФОРУМ НЯМА ДРУГО МЯСТО, ОТ КОЕТО ДА СЕ ЧУВСТВА ТАКАВА ОМРАЗА И ЗЛОБА ОТ 'ЗАКОСТЕНЕЛИТЕ' МУ ПОТРЕБИТЕЛИ.
ОБщАТА ТЕМА Е 'ИСКАМ БЕБЕ'. БИ ТРЯБВАЛО ДА Е НАЙ-ВЕДРАТА ТЕМА, ПЪЛНА С НАДЕЖДИ, ОЧАКВАНИЯ, ПОЗИТИВНО ОТНОШЕНИЕ И ТАКА В ТОЗИ ДУХ. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ТОЧНО ОБРАТНОТО! ПИСАЛА СЪМ ДВА ПЪТИ КАТО И ДВАТА ПЪТИ ГАДНОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЕН ПРЕОБЛАДАВАШЕ Shockedи ЗА ДА НЕ ПОМИСЛИТЕ , ЧЕ ТОВА ГО МИСЛЯ САМО АЗ ВИ ПРИЛАГАМ ДВА ПОСТИНГА ОТ ДНЕС КОИТО ПОЛУЧИХ НА ЛИЧНИ:

Изтрито от Sunshine

ТАКА ЧЕ МОДЕРАТОРИ ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ !!!

Edit от Sunshine - публикуването на лични съобщения без разрешението на подателите (каквото предполагам нямаш) е нетактично и неетично.

Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 15:31 от Sunshine

# 38
  • Мнения: 4 362
Добре де аз те разбирам,ама немога да разбера Rolling Eyesкакво очакваш от модераторите да забранят на тези които ти смяташ ,че се дразнят да влизат ли?Единствено да изтрият някое мнение и само това  Rolling Eyes  Thinking
Успокой се  Hug и не обръщай чак такова внимание

Последна редакция: сб, 03 дек 2005, 23:00 от Дея

# 39
  • Мнения: 64
Аnaise аз мисля,че си много права.Подкрепям те.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
......Трябва да се носи на критика, трябва да се приема чуждото мнение и гледна точка- нали затова сме тук, да обменяме опит и знания?

Всичко според мен е въпрос на възпитание- как ще се държиш с човека, на когото пишеш. Въпрос на толерантност- да знаеш че и ти в началото си бил незнаещ, да се опитваш да помогнеш докъдето ти позволява компетенцията. Въпрос на въздържаие- понякога, когато някоя тема ти се стори дразнеща, досадна, многократно коментирана...по-добре си замълчи, все някое момиче ще се намери да отговори.

И предлагам-  постинги като тези на Тамчо, изпълнени с подигравки- просто да се игнорират, това е най-добрият отговор  - мълчанието Simple Smile

Точно !

...Прави впе4атление 4е само на първа страница има поне 5 едни и същи теми.
....да се 4удят, аз сега бременна ли съм, не съм ли...... ама някои надминават себе си.......За тъпи въпроси.......... и аз съм задавала, но не и "бременна ли съм". 
Отделно БИБЛИОЕТКАТА, по4ти никой от новите не я 4ете. Така да се каже неуважение към труда на другите, да не говорим за уважение към себе си. 

И аз така ги виждам нещата .
В началаото на форума нямаше библиотека и всички се учехме и информирахме заедно.  Сега тази информация е събрана на едно място и предоставена да е от полза , но .....


Да припомня това -
Правила на Форумите

2. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани.
  от тук .


Ако закованиите теми не се прескачаха от новодошлите ....
Ако ветеранките сме по - търпеливи  и въздържани , когато не сме на кеф ......
Ако всички проявяваме толерантност и зачитаме другото мнение без непременно да кажем , че ние не мислим така , а иначе ......
........може би щеще да е по - хубаво ......... за всички !

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Аnaise , Дея хубаво ти го е казала .

Аз писах в другата тема  и мисля , че тази е същата и следователно нямаше нужда от нея .
Защото  определено не допринася за разведряването на настроението във форума още една такава тема .

# 42
  • София
  • Мнения: 6 810
Anaise, какво се впрягаш толкова?
крив ден имали някои форумки, заяли се с тебе! Гледай си детенце и се радвай на живота.  Hug И аз като тебе се издразних доста,ама да си хабя нервите с тях....чак пък толкова. Има много положително насторени хора във фоума, а другите гледам да не ги забеязвам даже! Peace

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ехооо,
това се случва и в реалния живот. Не съм засега за този форум, но разбирам доста от постоянните потребителки. А за модераторите тук мога да кажа, че са нова подобрена формула на човек, аз не бих издържала да давам по 100 пъти на ден линкове и да обяснявам неща, които вече са налични в библиотеката-събрани и преведени от момичетата.
Това не е място за галене по главата, нито място за съгласие-това е форум, а това означава, че хората си изказват мнението.
Каквото и да ми кажеш, Анайс, няма да мога да си променя мнението за човек, който вече втори път пуска тема, че идва в този форум.
Какво очакваш-да ти опънат червен килим?
Аз си мисля, че е безкрайно натоварващо за момичета със сериозни проблеми и изпилени нерви да се срещат с друти, които охкат и ахкат за глупости (моля, извинете крайното ми мнение) и след месец-два пускат тема, че са забременели.
Ами, много важно  Crossing Arms
Извинете, че се намесвам там, дето не ми е работа, но подобни обвинения към форумки, които са ми мили и симпатични, не мога да ги оставя ей така.
Това е моето мнение и няма как да го променя. Ако нещо незнам, проверявам, чета и ако не намеря отговор, тогава задавам въпрос.

# 44
  • Мнения: 2 022
E нали затова направихте преди време 2 форума - "искам бебе" и "проблемно забременяване" (според мен отново  напълно излишно), но да речем, че се е появила нетърпимост между участниците и админа е направил жест, като е създал новия форум? Ако ви трябват идеи за заглавия на нови форуми по темата - насреща съм.Laughing Смешно е, я заровете томахавките и се радвайте на бебеправенето - вие поне нямате проблеми и е въпрос на мъничко време и търпение. :

Общи условия

Активация на акаунт