Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 213
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Бочева,но СУЗИ току-що ми каза че до 25.05. била в отпуск.Работи във МЦ на ул.Брегалница 1.

# 31
  • Мнения: 165
Здравейте!

И аз си търся лекар,не за бременност, по ЗК. Звънях за час при д-р Петинка Цветкова- записвали за началото на август Shocked. Предложиха ми д-р Липчева и си записах час. Нищо не намирам за нея в нета обаче ooooh! Някакви отзиви?

# 32
  • Мнения: 13 806
Запис в темата.

# 33
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
 Peace

# 34
  • Мнения: 335
Здравейте!

И аз си търся лекар,не за бременност, по ЗК. Звънях за час при д-р Петинка Цветкова- записвали за началото на август Shocked.
Ако държиш на д-р Цветкова и нямаш записан час, другият вариант е да отидеш и чакаш пред кабинета да те вместят в програмата. Така е направила позната преди дни. Отнело е 2 часа чакане. А ако трябва и друг преглед?!

# 35
  • София
  • Мнения: 30 142
да не ви изпусна.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте,

аз също съм при д-р Бочева на ЖК, но мен от самото начало си ме следи и д-р Александров. Много съм доволна от нея, не ми е отказвала направления, а имах доста проблеми с бъбреците в началото на бременността. Гледа всеки път на ехограф, без да се заплаща допълнително. Няма проблеми с болнични, има си лаборатория в МЦ, което е плюс, защото не се разкарваш допълнително да си пуснеш и вземеш изследванията, направо й ги пращат на нея и ако има проблем те звънят.

Относно д-р Христина Христова - по различните условия, доколкото аз знам са че иска абонамент към ЖК по здравна каса, т.е. плаща се допълнително.

А д-р Желязкова е в майчинство, много мои познати се следяха при нея и бяха изключително доволни.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Има ли някой, който е ходил при д-р Мария Желязкова в МЦ Валем?
Интересува ме  дали е същата д-р Желязкова, която преди работеше в поликлиниката в Младост?

# 38
  • Мнения: 7 118
Ето ме отново, но този път не с питане за лекар, който да ми води ЖК, а добър АГ, който да ми назначи необходимите изследвания след мисед аборт  Confused Препоръчаха ми д-р Александров, но не мисля, че е добра идеята да ходя при специалист по асистирана репродуктивна медицина. Всъщност точно затова пиша тук, за да поискам помощ и мнения не само за д-р Кателия Александров, а изобщо за лекари, които могат да помогнат. За генетик, разбрах, че доц. Ангелова е най-добрата за Варна, но за АГ-та и имунолози  Rolling Eyes

Мислите ли, че д-р Антоанета Бочева може да ми е полезна в случая?

# 39
  • Мнения: 201
Здравейте   bouquet Някой знае ли д-р Красимира Желязкова дали смята скоро да започва да работи? И аз съм ходила при нея веднъж и наистина бях много доволна?

# 40
  • Мнения: 162
Момичета, помагайте! Обадих се днес на Д-р Терзиева от МЦ Младост, за да попитам дали приема нови бременни за началото на Юни. Бях потресена от груботе й отношение. Категорично никога няма да стъпя при нея за каквото и да било. Преминах на вариант Д-р Христина Христова от МЦ САнита. Обади се някаква нейна колежка по телефона и ми каза, че не можело да говоря с Христова по телефона. аз й казах, че само искам да знам дали приема нови бременни за консултации по ЗК, а тя ми каза, че трябвало да отида да ми разсяснят техните условия за консултации, защото били по - различни от тези на други доктори  Shocked Shocked Shocked Ами направо се опулих.  #2gunfire Беше толкова нелюбезна тази жена, че с 300 зора й изкочпих работното време на Д-р Христова за дните след празниците. Ужас, писна ми от скапаното отношение на докторите и на всички в тази скапана държава, чак ми се доплака.

Молбата ми е , ако някой знае все пак какви са "тайните" условия за ЖК при д-р Христова, да помага. Също, ако някоя от вас ходи при въпросната лекарка, нека да сподели впечатления (може да ми пише на лични, за което благодаря предварително)

Чувам много добри отзиви за д-р Желязкова, но и аз не мога да открия как да се свържа с нея  Sad
Искам и аз да споделя недоволството си от д-р Христова отидох при нея да се запиша да ми води консултация това беше в началото на 3-тия месец тя ми изнесе лекция че имала мн пациентки и щяла да ме запише след 2 месеца.Мн грубо отношение и се почуствах като натрапник....Двете ми консултации ги води д-р Бочева и съм мн доволна от нея наистина ми е доста далекичко но си заслужава

# 41
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Значи не съм сбъркала със избора за наблюдаващ лекар.Моята също е Бочева,страхотна женица.Записах се при нея по препоръка на една съфорумка.Не съжалявам нито за миг.

# 42
  • Мнения: 1 495
И мен ме интересува д-р Желязкова , която сега е в майчински кога ще започне да преглежда.

# 43
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Преди 3-4 дни звънях в мед.център,който е на Т. Влайков,за да поискам информация за д-р Красимира Желязкова.Отговориха ми , че в определени дни работи при тях-например сега е била на 1.06 и 3.06.Така , че ако някой иска мога да дам тел на регистратура там и да пита за предстоящите й раб. дни .

# 44
  • Мнения: 1 495
Преди 3-4 дни звънях в мед.център,който е на Т. Влайков,за да поискам информация за д-р Красимира Желязкова.Отговориха ми , че в определени дни работи при тях-например сега е била на 1.06 и 3.06.Така , че ако някой иска мога да дам тел на регистратура там и да пита за предстоящите й раб. дни .
Аз бих желала телефона , няма да ходя веднага , но да го имам за по - нататък . Благодаря Hug.

Общи условия

Активация на акаунт