Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 206
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
zuzi_79, много съжалявам за случилото ти се  Cry Горе главата и всичко най-хубаво просто предстои да ти се случи  Hug


Бях писала в началото на темата, но постът ми липсва  Rolling Eyes
Гинеколог, който работи по ЗК е д-р Евгения Георгиева от Окр б-ца.

# 46
  • Мнения: 7 118
zuzi_79, много съжалявам за случилото ти се  Cry Горе главата и всичко най-хубаво просто предстои да ти се случи  Hug


Благодаря ти, Прасунчо! Гледаме напред и  вярваме, че всичко лошо е вече зад гърба ни! Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 552
Привет, момичета!

Някой знае ли GSM-a на Петинка Цветкова? Ще ви бъда безкрайно благодарна, трябва да и е обадя днес.

# 48
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Трябват ми координати на д-р Славчев.Благодаря.

# 49
  • Мнения: 1 165
Д-р Славчев 0898426810
Бих искала и аз координатите за д-р Желязкова

# 50
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Телефона в мед. център на ул "Т.Влайков", където работеше д-р Красимира Желязкова е 052 603 654 и в кабинета на "Битоля"1 052 635 708
Дано не са сменени,че да съм полезна Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 552
Галатея, благодаря за телефоните!
Само да уточня нещо- Кабинета на Битоля е закрит и е преместен на Чаталджа 20, като тел. номер и той е преместен.

# 52
# 53
  • Мнения: 3
Записвам се да следя темата. Не знам има ли отзиви за  доц.  Цветан Цветков от Олимед?

# 54
  • Мнения: 3
Прегледах темата но не открих отзиви за Цветков.Някой има ли лични впечатления?

# 55
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Прегледах темата но не открих отзиви за Цветков.Някой има ли лични впечатления?
Дааааа, доста от лекарите във Варна липсват в темата.
Само хубави неща мога да кажа за Д-р Кремен Цветков. Напълно препоръчвам! Работи в Аг болница и преглежда по здравна каса и на частно в Олимед- лъчезарен, усмихнат и доста добре се справя с Ултразвука, определено си разбира от работата! Много е натоварен и записванията трябва да стават по-раничко, за здравна каса часовете свършват бързо. Имало някакви ограничения, защото работи в болница.

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Току що прибирайки се от разходка видях май новия кабинет на Петинка Цветкова (умишлено пропускам титлата доктор). Намира се в блока, който е на кръстовището на Генерал Колев и Чаталджа до Химическото чистене.

# 57
  • Мнения: 0
nqkoi da ima informaciq za d-r slavov okryjna bolnica?ako nqkoi moje da mi kaje vpe4atleniq

# 58
  • София
  • Мнения: 30 142
nqkoi da ima informaciq za d-r slavov okryjna bolnica?ako nqkoi moje da mi kaje vpe4atleniq

д-р Славов или д-р Славчев?

# 59
  • Мнения: 0
emi kaza mi 4e se kazva d-r slavov pyk i az moje da ne sym go 4ula dobre!govori mnogo byrzo

Общи условия

Активация на акаунт