Първа Пролет пукна , Варненче с малко багерче към морската градина хукна :)))

  • 57 940
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 21
Здравейте на новите момичета  Hug
Здравейте, момичета, записвам се да следя темичката и съответно да се присъединя към групичката. Казвам се Марика , на 21г съм, за сега живеем до ТУ и си чакаме първата рожбица Simple Smile  preggo
Лека бременност и едно сладко бебче на финала

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 336
Здравейте!
Може ли някой да ми даде линк или да ме насочи към документ, в който е видно решението на Министерски съвет 15 Август да  е празничен и неработен ден за Варна?

Благодаря предварително!
 Hug

# 212
  • Мнения: 250
Здравейте!
Може ли някой да ми даде линк или да ме насочи към документ, в който е видно решението на Министерски съвет 15 Август да  е празничен и неработен ден за Варна?

Благодаря предварително!
 Hug


На Министерски съвет няма решение, такова е взето и гласувано на общинска сесия от 10 август.
"Днес, 10 август 2011 година, Общински съвет – Варна на основание чл. 21, ал. 1, т. 23 от Закона за местното самоуправление и местната администрация (ЗМСМА) взе решение за обявяване на 15.08.2011 година за празничен и неприсъствен ден на територията на община Варна.
Номерът на решението е 3440-5/10.08.2011 г. - от сайта на Общината.

# 213
  • Варна
  • Мнения: 392
Здравейте момичета,
търся информация за пране на килими. Някой ползвал ли е услугите на прослувутия "Човекът за килимите-0886/367883"
Имам спомен че имаше недоволни сякаш...Изобщо някой може ли нещо да ми препоръча?
Благодаря ви!

# 214
  • Мнения: 143
Поспаланка аз лично си пера кълимите на една автомивка "Алекс"мисля че се казваше,като тръгнеш от Бриколаж на горе по баира в дясно преди кръстовището  Peace Килима ми е светло бежов и като го занесем там направо светва  Peace
Ако не искаш да се занимаваш с носене и взимане мога да ти препоръчам и една фирма работеща с "Рейнбоу" идва взима ти го пере изсушава и ти го връща пак в къщи.Брат ми си праха килима доволни са Peace

# 215
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз съм сравнително недоволна от човека с килимите. Изпран беше килима - вярно, ароматизиран - ок, два дни държа ароматът, но стоях без килим повече от месец. Да ме извинява, ама да ми се оправдава с лошото време...ми то за толкова време се очакваше и сняг да завали. От средата на септември до края на октомври горе-долу, сега се сещам, бяхме на теракот, а аз не понасям да не ми е постлан подът. Майка ми си носи килимите на една автомивка над Кауфланд на самия път, мисля че е споменавана в темите и ги перат много добре. Тази година и нашите ще ги занесем там.

П.С.Само да поясня, че човекът с килимите ми изпра само 1 килим. Добре, че не оголих цялата къща - сигурно щеше да му трябва година...

# 216
  • Мнения: 2 960
извън разговора за килимите

АТРАКЦИЯ ЗА ДЕЦА И ВЪЗРАСТНИИИИИИИ Hug

Готови ли сте да влезете в устата на звяра?

Пред централен вход на Мол Варна Ви очаква гигантски 45-метров динозавър! "Разходката" в него без съмнение ще Ви зареди с висока доза адреналин! Влизайки през устата му Вие ще имате възможност да видите огромното му сърце, да усетите мощното му сърцебиене и дишане, а по "пътя" Ви очакват вълнуващи изживявания...

Гигантското създание е сътворено в Холивуд, в една от компаниите, изработили декорите за "Властелинът на пръстените" и "Хари Потър".

В света има само седем такива чудовища, 3 от които са в Европа и предизвикат огромен интерес в столици като Брюксел, Париж, Лондон, Одеса, Варшава, Прага и други

Атракцията ще гостува пред сградата на търговския център до 30 август (включително), след което отпътува за София.

Работно време 12:00 - 22:00 часа

Цена на билета: 6 лева (Деца с ръст до 1,10 м. не заплащат вход!)

Без възрастови ограничения!

Аз отлитам към праисторическото чудоооо!!!Може да се видим ТАМ!!

# 217
  • Варна
  • Мнения: 392
Даниии, мерси за инфото, непременно ще идем!

Благодаря ви и за информацията за килимите. Явно към автомивка ще трябва да се обърна. Или да ги просна на вилата и да си ги изпера сама. Че като не ми харесват поне да не мърморя  hahaha

# 218
  • Мнения: 4 574
Ние отидохме .
Не е за малки деца според мен  Wink
Минахме на бързо - звуците бяха ужасно силни и беше много Каустрофобично за мен  Sick
За приятелите във Фейсбук има снимки  Wink

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 21:33 от DZ

# 219
  • Мнения: 2 960
За мен също беше повече от противно."Разходката"из вътрешностите на Дино е тъмна,притискаша,шокираща...Безспорно не е за деца под....според мен под 12 години.
Особено пък за малчовци на 3,4,5...направо може да се окаже шок.
Много,много ми беше неприятно... Sick

# 220
  • Мнения: 4 574
 Laughing Успокой ме , че не съм ку-ку .
Само се надявам да спим спокойно  Whistling

# 221
  • Варна
  • Мнения: 392
ЕЕЕ,жалко разочаровахте ме Wink

# 222
  • Мнения: 21
Еее момичета разколебавате ме почвам да се замислям дали въобще да отидем

# 223
  • Мнения: 2 096
аз се замислях и преди това,а сега направо си се отказах.. DZ може ли снимки? Какво трябва да видиш вътре и каква му е идеята?

# 224
  • Мнения: 13 137
Имали ли чакане или бързо се минава ?
И аз искам да видя снимки, мерси!

Общи условия

Активация на акаунт