Британците, британците! - На по бира, на по цигара, на по пешкирче... - 18

  • 14 162
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 219
Ване, за мен съпругът беше грешникът в тази история, защото той не само че фактичеки изневери, но и го направи заради единия нагон с провокативна мацка. А Джоан се въздържа да преспи с мъж, към когото очевидно изпитваше силни чувства и с когото има история. Освен това мисля, че на финала тя си отвори устата да му признае, а той се покри.

Да, той беше виновен заради това. Обаче пък жената... ник`ва свежест, ник`в живец няма в тази жена. Едно страдание лъхаше през цялото време от съпругата, една трагедия дали чувствата им са същите... тя хвърляше топката в неговия двор, а всъщото време страда за неизживяната си любов. Трябва да живеем с изборите си. Любовницата - свежа, игрива, разбираща, говореща спокойно - против изневярата съм, ама... може би в съпругата видях това, което аз не искам да бъда. Та щом ме наведе на някаква мисъл филма значи си заслужава мъката.

# 676
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ама ти не знаеше ли, там са и двете чаровници

плюс най-любимия ми френски красавец

# 677
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мне, бе, не съм го гледала, oбичам Кейт Хъдзън.
А и Глен Клоуз...  Heart Eyes

# 678
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, да, Ване, мацката беше нетърпима, но пък поне беше принципна, а на него малко му трябваше да кривне от правия път. Общо взето в цялата история единственият положителен беше французинът, много свеж Peace

Кейт е богиня, невероятен чар Heart Eyes

Затова е и идеалната партньорка на Макконъхи и Уилсън, става ти свежо да ги гледаш заедно Party

# 679
  • София
  • Мнения: 6 219
Общо взето в цялата история единственият положителен беше французинът, много свеж Peace

Да, а пък зарад актьора и излъчването му ще се жертвам с филм на френски!!!

Хъдсън е прекрасна!!!!  Heart Eyes

# 680
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кой ще е сефтето френско, аз много го харесвам в онзи с Одри Тоту?

И да подчертая, дискусията за "Развод по френски" не е спам, филмът е на тандема Мърчант-Айвъри, който стои зад "Остатъците от деня" и "Имението Хауърдс Енд" Peace

# 681
  • София
  • Мнения: 6 219
не съм решила. за тази седмица не знам дали ще мога да гледам и един филм дори...

Иначе имам два любими френски филма Кралица Марго и Никита, особено Кралицата!!!!!!

# 682
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Кралица Марго" е велик, велик филм Heart Eyes След него съм безвъзвратно влюбена в Аджани, вече повече от 10 години.

# 683
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И да подчертая, дискусията за "Развод по френски" не е спам, филмът е на тандема Мърчант-Айвъри, който стои зад "Остатъците от деня" и "Имението Хауърдс Енд" Peace

Е, няма как да е спам - Стивън Фрай, Наоми Уотс...  Mr. Green

# 684
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
О, довечера ще дават "Елизабет : Златния век", прекрасна Кейт, хубав Клайв и класически Джефри.  Heart Eyes
После пък ще се кефя на зверската роля на Бен Фостър в "Заложник"smile3544 pletka

# 685
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо... да му имам организМЪ на тоз момък! Защооооооо не е по - `убав в лице се чудя аззззз!!!   Thinking
Леле, това чак сега го видях #Crazy... и бързам да възразя



Суперско си му е лицето, какви очи, какви устни, ахх Heart Eyes

А относни снимката от "П.С. Обичам те", не разбирам как може да загладят Суонк като порцеланова кукла, а него да не пипнат даже, страшно неестествено е Tired

# 686
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ако можеха и да я изтрият...  hahaha

# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И нея ли не харесваш hahaha

Процедурен въпрос- какво правим, като изпишем темата, Пуци е в заслужен отпуск все пак Party?

# 688
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не мога да го трая тоя травестит.  hahaha
Ама ай да не си развалям настроението - виж тук какво ни готви Джоузи http://www.imdb.com/video/imdb/vi727620889/

Не мога да не се възмутя - Лео Ди Каприо --> "Великият Гетсби".  ooooh! http://www.imdb.com/title/tt1343092/

Процедурен отговор - пускам нова тема.

# 689
  • Мнения: 436
Браво, Сарк!

Злате, мерсаж, мър-мър през стъклото dance Да ти кажа, малкия Дийн върви по стъпките на истинския - вчера ми разказваше как докато момчетата играли мач, той гонил момичетата Mr. Green

Айй, Джерииии!!! По Организмът!!! Crazy  smile3538  kiss

За П.С. Обичам те - наистина беше неестествено, а мадамата и аз не я харесвам, много конска усмивка има Mr. Green

С тези футболисти и мачове ме губите, не съм фен Stop

Общи условия

Активация на акаунт