Хитлер НЕ Е БЪЛГАРИЯ !

  • 24 499
  • 986
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
http://www.btv.bg/news/bulgaria/zakonired/story/807561074-Boy_i_ … _Banya_Basha.htmlХ

Наличието на джамия в центъра са София няма да коментирам , все пак живеем в правова държава,която има закони и свобода на вероизповеданието или липсата на такова !
Но тези "българи"  с тези хитлериски настроения , къде са тръгнали по напред ?
Е га ти българщината , е га ти национализма   Sick

# 1
  • Мнения: 7 837
Гледах допреди малко снимки на това фиаско.

А това е хем смешно, хем тъжно, защото отразява много точно колко правова държава сме:

Цитат
Двама привърженици на „Атака“ са задържани.

Това стана и повод лидерът Волен Сидеров да заплаши, че ако задържаните симпатизанти не бъдат освободени, партията, която досега плътно подкрепяше ГЕРБ в Народното събрание, ще мине в опозиция още днес.


Полицаите са без минимум обезопасяване... Палежи като в Близкия изток...Изобщо фиаско.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 584
Много гадно. По-гадно, че тези идиоти имат квота в парламента, благодарение на гласовете на други наши съграждани... интересно как би коментирал това някой от тези, които превърнаха Волен Сидеров и неговите лумпени в "народни представители", т.е. малко или повече - хора, говорещи и действащи от наше име  Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Какво като има джамия в центъра на София ?
Тази джамия е строена през 15-ти век и
е едно от първите произведения на великия архитект Синан.
Възмутена съм до дъното на душата си, че някакви шизофреници и
лумпени, са си позволили да нападнат хора и то по време на молитва  ooooh!
Трябва да ги затворят всички до един, а не само двама.
А този олигофрен Сидеров, с гнусните си действия, ще ме накара
да гласувам за ДПС.

# 4
  • Мнения: 1 129
А това е хем смешно, хем тъжно, защото отразява много точно колко правова държава сме

и това и много други неща случващи се около нас са хем смешни, хем тъжни и отразяват много точно не само правовата страна на държавата ни ... Волен Сидеров за мен лично е човек със сериозни психически затруднения, отклонения и изменения. Този човек трябва да мине през някакъв сериозен контролен преглед и или да бъде задържан или да му бъде издадена жълта книжка и да вика по тия микрофони с усмирителна риза. До гуша ми дойде от последователи

# 5
  • Мнения: 6 993
Аз, просто...не разбирам колко прост трябва да е един човек, за да тръгне след тоя луд...и колко прости и нищожни са хората, които му вярват...просто ми се реве, заради тези нещастници Sad
Никой няма право да наранява друг човек, защото е различен, било това различие вяра, националност, цвят, сексуална ориентация или каквото и да е друго  Confused Просто не може, гнусно е.
Осъзнавам, че всеки може да не харесва на някакви собствени основания други хора, но не разбирам защо трябва да ходят да ги пребиват, не разбирам.
Ужасно племе са хората, ужасно.
Място не си намирам Cry
Надявам се тези хора да бъдат съдени и осъдени, има законови основания.

# 6
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Гледах част от изказването на Сидеров в Парламента, и в погледа му имаше лудост и омраза. Отправи заплаха, че щял да мине към опозицията и тогава сме щели да видим какво ще стане.


# 7
  • Мнения: 326
 Преди да започнете да плюете е редно първо да се разберат фактите. Срещу какво са протестирали от Атака, кой е започнал безредицата, дали протестът им целенасочено не е бил компрометиран, за да се стигне до реакциите, които чета тук. Изнесените в статията факти са много оскъдни, за да се разбере каквото и да било със сигурност.

# 8
  • Мнения: 1 129
Отилия, не е задължително коментарите да са на базата само на тази ситуация. Слушала съм хиляди речи на Сидеров, разговаряла съм с него лично - веднъж  и слава Богу! Преценката ми, че е луд е на базата на много негови реплики и изказвания. Човека си има отклонение, та било то и не перманентно!

# 9
  • Мнения: 13
Цитат
Какво като има джамия в центъра на София ?
Тази джамия е строена през 15-ти век и
е едно от първите произведения на великия архитект Синан.

Често да ти кажа ,ако ще произведение на изкуството да е , ако сега би трябвало да дам вот къде да се построи няма да я сложа баш там  . Лични предпочитания ,но все пак уважавам правата на всички.
Имам се за българка и националистка , но заради такива като Волен , националист е равно на хитлерист.

И някой беше писал по горе ,че се чуди .. Ами не се чуди , развърти се по форуми и групи и ще видиш колко млади хора са с хитлерически настроения , пардон националистични   Sick

Отилия , хич не ме късаят фактите , аз плюя самоопределянето  им . ТОВА НЕ Е БЪЛГАРИЯ за мен , това не са националисти които държат на народа и историята си , а фанатици -хитлеристи , разликата е от дука до Сащ и обратно ! А защо е тоя протест и в резултат на какво са реакциите - това е съвсем друго !
Това ли е България за теб и българите - с ръката напред ,черните знамена с подобния символ и скандирания ?!

# 10
  • Мнения: 6 618
Не можах да видя как е започнало всичко?
Атакистите предизвикани ли са по някакъв начин?

# 11
  • Мнения: 822
Изобщо няма да коментирам Волен Сидеров, защото за толкова години така и не разбрах, дали е просто луд или му плащат за да се прави на луд...

Обаче друго ми прави също толкова неприятно впечатление. Живея в имигрантска държава с голям процент мюсюлмани. Около тукашните джамии никога не съм виждала черги, разстлани сякаш съм на Kaпaлъ Чарши. Може би защото тук това би се считало за религиозен символ, който се натрапва на останалите. Мястото за молитва е в храма и изнасянето на определени ритуали на публично място е неуважение към останалите, било то друговерци или атеисти.
P.S. Изключвам големите религиозни празници, когато в църквата / джамията не могат да се съберат всички вярващи.

# 12
  • Мнения: 326
 Не бих казала, че това за мен е България, но и силните ви реакции не си ги обяснявам. Много удивителни, много възмущение, какво толкова е станало в крайна сметка? Запалили са чергата на джамията, голяма работа. А и не се знае нито кой е предизвикал боя, нито кой е запалил чергата, нито кой е хвърлял камъни. Щом е пострадала депутатка на Атака, значи или мюсюлманите, или полицията е проявила насилие. Фактите не са ясни, за да се произнасяме тук така запалено и възмутено. Лично аз в момента не изпитвам нито възмущение, нито радост, нито каквито и да било емоции от прочетеното. Протестирали, има ранена протестираща, ранени полицаи няколко, запалена черга...честно, не виждам нещо чак толкова страшно драматично.
 

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
Сидеров и сие са просто една друга крайност от многото в страната ни.
Не одобрявам истеричните му изяви, но съм напълно съгласна с това, че България е единствената държава, която е толкова толерантна към собственото си изнасилване.
Насилието не е решение. Всъщност може да бъде временно и да влоши общото състояние на агонизиращото ни и оскъдно българско общество.....
Не мога да си изкривя душата, че зад шизофреничните изстъпления на Волен Сидеров често прозира много истина. И подкрепям донякъде изказванията му за циганизация и турцизация на България - няма друга държава с толкова оскъдно патриотично съзнание.

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 19:14 от Парци

# 14
  • София
  • Мнения: 221
http://www.btv.bg/news/bulgaria/zakonired/story/807561074-Boy_i_ … _Banya_Basha.htmlХ

Наличието на джамия в центъра са София няма да коментирам , все пак живеем в правова държава,която има закони и свобода на вероизповеданието или липсата на такова !
Но тези "българи"  с тези хитлериски настроения , къде са тръгнали по напред ?
Е га ти българщината , е га ти национализма   Sick
Любопитно ми е  " невинните" молещи се, от къде намериха камъни  да хвърлят по провокиращите ги Атакисти.
За протокола изключително дразнещо е , т.к. всеки петък ми се налага  да минавам от там, да минавам покрай на...и  и по чорапи мъжове , цвиленето от  високоговорителите не коментирам, щом го наричат молитва

Общи условия

Активация на акаунт