Израел 54

  • 41 741
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 167
Ментолка   Embarassed Hug

# 706
  • Мнения: 490
  Честит Рожден Ден,Илче  bouquet Hug Много здраве, щастие и семейно благополучие ти пожелавам  bouquet
   МЧ, добре сме мерси, че попита Hug Как сте вие? Как е малчо?
    Дани, не ми е форумско нещо и на мен Rolling Eyes, кога ще имате път насам? Захранването върви полека, малчо е 9 кг и подозирам, че в Типат Халав ще ми дърдорят, но просто алерголожката каза да не бързам и всяка храна да проверявам по 2 пъти. Вече няма обриви, но съм много внимателна Tired
   Асе, много съжалявам, че трябва да преминеш през всичко това, но всяко зло за добро. Не губи надежда и не се отчайвай. Размотаването сигурно е и покрай стачките ooooh!

# 707
  • Мнения: 81
Илка, честито и от мен! Желая ти здраве, щастие и всичко най-хубаво!   bouquet

# 708
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Честит рожден ден, Илче !!!
Срещичката ще я пропусна за съжаление, но няма как...
Сега лягам да спя че последно спах преди доста време  Crazy

Весели празници и хатима това  Hug

# 709
  • Мнения: 1 526
Илче, честито и тук  Hug!

Бубе, ти ще се реваншираш после, нали?!
Аз да кажа, че другия ревии ние живот и здраве пак ще хващаме за Кинерет, та по възможност срещата да е преди това  Peace.

Днес бяхме в Ямит, тези моите деца колкото по- големи стават, толкова по- щури. Направо се разглобих за да им издържа на темпото, че място голямо не смея да ги пусна сами, та се изпързалях 1200 000  пъти по най- различни съоражения, сега се чувствам като дъвка... дъФчана  Laughing  Laughing  Laughing!

# 710
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Гледам новините и не мога да повярвам на очите/ушите си!
Признавам, бях загубила надежда, че това момче ще се върне някога при родителите си. Представям си вълнението им!

Направо се разглобих за да им издържа на темпото, че място голямо не смея да ги пусна сами, та се изпързалях 1200 000  пъти по най- различни съоражения, сега се чувствам като дъвка... дъФчана

Аз съм си дала срок да се спускам по пързалките до към 3, максимум 4 годишна възраст. После... не знам, не съм го измислила още, клоня към  уоки-токи и да се въздържаме от места, на които такива устройства не може да се използват  Laughing


# 711
  • Мнения: 9
Илче, мазал тов и от мен!  bouquet Желая ти от сърце много здраве, радост, щастие и късмет! Остани все така очарователна! Hug

Мимкис, радвам се, че всичко с вас е наред!  Hug Исках и да те питам дали случайно няма шанс и вие да се присъедините към нашата среща... Rolling Eyes
Казваш слабичък бил бебко.А и той сигурно не се спира вече...Сигурно скоро ще тича след батковците..а може и вече да е проходил, а?Не си спомням вече нормите и графиките за тази възраст, но май всички заслабват по време на прохождането.Много ли е под норма?Колко беше минимума?

---
Нямам достатъчно думи да изразя вълнението и радостта си от сключването на тази сделка за освобождаване на Гилад Шалит.Милите родителите...Такава надежда има в лицата им...
Но и аз като тях -не вярвам, докато не го видя с очите си на израелска земя. Две седмици са все пак много време...
Дано да се върне жив  и здрав...Не ни остава нищо друго освен да се молим... Praynig
---

Happy Сукот на всички! Hug

# 712
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Йойо беше 9.400 на годинка и беше в 25 процентил за тегло (и в 75-я за височина).
Но в нашата типат халав само една сестра е куха лейка, другите са много свестни и не са ми правили забележки, даже ме "успокояваха" сега на последната консултация, че детето яде колкото има нужда, не колкото аз смятам за необходимо  Laughing (понеже коментирах, че не яде...)


-о-<>-о-
МЧ, по-добре сме, мерси  Hug 
Дай предложение за място на срещата  Wink Аз си мислих за ган меир, но нямам представа дали, освен теб, останалите (вкл. и аз) имаме транспорт до там. Някак ми се стори "по средата" и с простор за децата. И кафене за майките. Embarassed

# 713
  • Мнения: 9
Ментуш, Ган 'Меир' е страхотно място, наистина.
Мисля, че и децата на Тали Дан много го харесват Simple Smile
 
За теб- 66 пристига ли до Дизенгоф Център? Ако не, то тогава 63 от Азриели пристига точно на ъгъла на Кинг Джордж и Бен Цион.А това е съвсем близо до Ган 'Меир'.

За Талинда - не знам ... Confused Съжалявам. Най-добре да провери в Дан...

Мента, а ти спомена, че имаш няколко идеи? Кои са другите места? Пусто любопитство... Laughing А и може би ще ви е по-удобно друго място?


# 714
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563

Аз съм си дала срок да се спускам по пързалките до към 3, максимум 4 годишна възраст. После... не знам, не съм го измислила още, клоня към  уоки-токи и да се въздържаме от места, на които такива устройства не може да се използват  Laughing


За Ямит 2000 ще трябва да намериш водоустойчиви радиостанции...  Grinning

# 715
  • Мнения: 490
   МЧ, благодаря за поканата, но няма да мога за срещата Peace  Малкия не знам дали се води проходил, четох някъде, че до 10 крачки трябвало сам да прави, той прави 4-5 и пада по дупе Laughing Иначе се катери по столове и т.н. не се спира Crazy За кг не знам колко е минимума, той си вървеше добре, но изкара един вирус с Т и хрема и оттам свали 400 гр, които трудно наваксва Tired
    Бързо оздравяване на всички болни Hug
    За Гилад Шалит и аз като МЧ, докато не го видя на израелска земя, не вярвам. Дано този път е наистина договорено, надявам се силно, че скоро ще си е у дома Praynig

# 716
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Здравейте мами,

Аз не съм от Вашите ширини, но Израел си ми е в сърцето и не мога да не влезна да споделя с Вас радостта си за дългоочакваното завръщане! Аз се радвам и вълнувам ужасно много и тук това е топ новина представям си в Израел какво е. Heart Eyes

Хубав ден и много усмивки на всички  bouquet!

# 717
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Има, благодаря ти! Вълнението е наистина неописуемо! Толкова години следяхме новини, броихме дни в плен, Гилат се беше превърнал в син на всички... Дано скоро го видим у дома!

# 718
  • Мнения: 4
Ох, пиша, трия и пак и пак.
Нямам думи да опиша колко съм
щастлива, че най накрая Гилад Шалит
ще се завърне в къщи.
 Praynig Praynig Praynig
Все още в колите ни стоят вързани
лентичките.
Кога се очаква да се случи размяната?
От сърце се моля да е истина.

# 719
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Говорят за Симхат Тора - т.е. последния ден от Сукот, след седмица.
Така се надявам всичко да мине по вода!






Ох, забравих да напиша - весел празник, хаг Сукот самех!!!

Общи условия

Активация на акаунт