Лятото на БЪДЕЩИТЕ ШЕСТОКЛАСНИЦИ наближава......

  • 31 187
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 523
И моето момиче днес ходи до у-ще, получи си учебниците (нови-новенички).Добре,че ви чета и се подсещам, трябва до фотото да я изпратя за снимки.Приложение 5 и 6 взе миналата седмица и понеже ходи сама, ми каза, че са и били някаква инжекция и след 1 месец трябва да отиде отново.
Днес ми се обади госпожата от вокалната група, да я изпратя на репетиция за откриването на 15-ти.

# 736
  • Мнения: 1 296
Аз за днес пак да се разпиша. Освен профилактичните карти, ги замъкнах да си избират мебели за детските стаи. Нали ще имат отделни. И моите, хем баткото е голям, като се изпоназавряха по мострените гардероби Crossing Arms Аз ги търся, те си траят Thinking После им беше много смешно как съм ги търсила из мострените стаи в шоурума #Cussing out
И двамата си харесаха отделни модели. Малкия хареса един в морско синьо, въобще тематиката е морска на обзавеждането. И в унисон - а цената е леко солена, но ...

# 737
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
tzarina влез по теми, където от нищо нещо правят мамите. Стари мебели може като ги пребоядисаш, да направиш супер стаи. Само някое легло и готово.

# 738
  • Мнения: 1 296
tzarina влез по теми, където от нищо нещо правят мамите. Стари мебели може като ги пребоядисаш, да направиш супер стаи. Само някое легло и готово.
Дороти, чела съм ви аз в старата ви тема Peace Много находчиви решения прилагат момичетата там Peace

# 739
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Здравейте. Ние приключихме с ваксините. Миналата седмица му биха за тетанус. Купих им бележници и лични карти. Нашата родит. среща е на 15. Тогава ще им дават учебниците. Имаме списък с учебните тетрадки. Още не съм , ги купила.

# 740
  • Мнения: 18 057
При нас събираме пари за всички помагала и ги поръчват колективно. Много е натоварващо за учителите, но за нас е много удобно  Wink

# 741
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Много е хубаво ,че си ги купувате колективно. При нас всеки се спасява сам. Миналата година ,бяха объркали списъка с уч. тетрадки. Аз , ги купих още юли месец . Наложи се и септември да купувам отново. Затова ,сега ще изчакам да мине 15 и тогава ще купувам. Единствено ,обикновени тетрадки съм му купила. Водих ,го да си избира раница. Още не сме я купили. Баща му не я одобри. Предусещам как ще ходя да я купувам сама. Защото от много избиране ще си остане без раница накрая.  Laughing

# 742
  • Мнения: 1 296
Ще имаме ли нова темичка? Тъкмо за новата учебна година Peace Ще мислим ли заглавия?
На прима виста ми хрумва ,,Наесен с песен в шести клас,, , но дали не е вече използвано или дублирано нямам представа. Не ги помня всичките заглавия на нашите теми Embarassed
или нещо кратко от рода на ,,Вече съм в шести клас,, newsm78

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 10:13 от tzarina

# 743
  • Мнения: 18 057
Купихме раница миналата година, в края на срока имаше разпродажба в някакъв аутлет на Адидас, много си я харесва, много е лекичка, ще кара с нея.

# 744
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
ШЕСТИ КЛАС с главни букви, за да ни намират по-лесно   newsm78

# 745
  • Мнения: 18 057
ШЕСТИ КЛАС с главни букви, за да ни намират по-лесно   newsm78

Подкрепям- кратко, точно и ясно  Wink

# 746
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
ШЕСТИ КЛАС с главни букви, за да ни намират по-лесно   newsm78

Подкрепям- кратко, точно и ясно  Wink

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ама аз във заглавието да е така, но поначало харесвам на вече по-големите класове да е само класът упоменат.

# 747
  • Мнения: 1 296
Ами да, те са си вече юноши и девойки така да се каже. Няма какво вече да ги бебчосваме Grinning

# 748
  • Мнения: 18 057
Ами да, те са си вече юноши и девойки така да се каже. Няма какво вече да ги бебчосваме Grinning


О, да, за съжаление  Sad, добре, че имам №2, та е малко по- плавен прехода.

Странно ми звучи да ходя с нея в училище, през ум не ми е минало дори, но явно зависи от другите родители. Аз съм ходила само в първи клас, училището ни е на 100 м., отдавна си ходи сама. Нямаме проблем и с тоалета, защото всяка година участва в програмата по откриването с носия  Mr. Green

# 749
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
ШЕСТИ КЛАС с главни букви, за да ни намират по-лесно   newsm78
  Peace Това е и моето мнение. Кратко и ясно. Иначе ми се е случвало  да обърквам темите.

Общи условия

Активация на акаунт