FrontierVille 6

  • 26 659
  • 603
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 258
Някой знае ли за колко дена "остаряват"върбите?

# 586
  • София
  • Мнения: 1 374
Някъде четох, че за 5 дни.

# 587
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Моля помагайте. Съвсем се обърках вече. От къде се получаваше Steel Ingot.
С английския съм скарана. Разбрах, че е от Кавачницата, но до тук. Не мога да завърша мисиите.  Praynig

# 588
  • Мнения: 1 080
Моля помагайте. Съвсем се обърках вече. От къде се получаваше Steel Ingot.
С английския съм скарана. Разбрах, че е от Кавачницата, но до тук. Не мога да завърша мисиите.  Praynig
нямам никаква идея за какво става въпрос, но ако е за правене на нещо над тях има един надпис hint, та като цъкнеш на него ти пише

# 589
  • Мнения: 133
Steel Ingot се получава при събиране на дневния бонус  на grand railroad или иначе казано от гарата на влака.Ох и аз как го казах,но се надявам да разбереш  Simple Smile

# 590
# 591
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Благодаря! Страхотни сте!
  bouquet

# 592
  • Мнения: 0
С тея материали се побърквам вече - това с искането само по веднъж дневно е отврат - нямат събиране  Tired ooooh! Някой, ако знае някаква измама да сподели, че вече ми писна!
Не знам измама, но със сигурност знам че на 12 ч се иска от съседи - просто трябва да помниш часа (пример в 6 ч и в 18 ч) можеш да искаш от съседи ако това е питането

# 593
  • Мнения: 57
Добър ден!!!Приемате ли нови играчи?

п.п Да попитам как се получава ,,tools'' newsm78 newsm78 newsm78

# 594
  • София
  • Мнения: 4 052
Добър ден!!!Приемате ли нови играчи?

п.п Да попитам как се получава ,,tools'' newsm78 newsm78 newsm78
Когато, някой те наеме, а също и когато ти помогне във фермата, но трябва да постне на стената ти, за да си го вземеш от публикацията. Simple Smile

# 595
  • София
  • Мнения: 1 374
Добър ден!!!Приемате ли нови играчи?

п.п Да попитам как се получава ,,tools'' newsm78 newsm78 newsm78
Когато, някой те наеме, а също и когато ти помогне във фермата, но трябва да постне на стената ти, за да си го вземеш от публикацията. Simple Smile
Можеш да си вземеш и когато  някой е помогнал на  твой съсед и му е постнал на стената - от публикацията му.

# 596
  • Мнения: 57
Благодаря Ви Hug Hug Hug Отивам да ги направя Grinning

# 597
  • Мнения: 0
Също така може да получиш и когато продаваш разни колекции.

Кликни ме тук.

После 'чукваш'(много кликвания в едно изречение станаха) с мишката върху колекцията и се отваря какво аджеба има в тази колекция.

# 598
  • София
  • Мнения: 4 052
Само на мен ли ми става, ама мнооого досадна тази игра?! Безкрайно много и на всичкото от горе - повтарящи се мисии, строежи и еднотипни (повтарящи се) задачки. Само заради съседите, които разчитат да и помогна, все още не съм я блокирала, честно!
 Confused

# 599
  • Мнения: 283
Аз я играх 2 години Simple Smile.  Преди 10 дни я блокирах. Много ми затъпя изведнъж, а бях стигнала ниво 148 мисля....

Общи условия

Активация на акаунт