диспропорция момчета - момичета в класа

  • 2 476
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Дъщеря ми също е в момчешки клас. Сега ще е трети клас.
Никакви проблеми.

# 16
  • Мнения: 31
Не изчетох цялата тема, но лично мое мнение е, че проблеми има, когато в класа има повече момичета. Peace
Имам доста наблюдения по този въпрос. Wink

# 17
  • Мнения: 3 886
Не изчетох цялата тема, но лично мое мнение е, че проблеми има, когато в класа има повече момичета. Peace
Имам доста наблюдения по този въпрос. Wink
ОПРЕДЕЛЕНО............

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
в класа на синът ми  са  само 8 момчета и 16 момичета смея да кажа че  направо  момичетата са ужасни лигли и    направо  ви завиздам че има класове с повече момчета..... Wink горките момчета  не им е лесно в нашия клас с женско  царство

Голямото ми дете, много страдаше в такъв клас 5 момчета и останалото момичета. Ама то бой, то насилие, то бъркане по раницата му. То натоварване чантите по момчетата, че те били дами. То ритници и една майка не стига че търпяхме лудостта на дъщеря и, ами дойде да ми каже да бъде по-нежен с дъщеря и че все пак било момиченце. Да ама това момиченце у тях рита сестра си и на пътя на крака и някаква мебел и си рита сама крака в мебелите и си чупи кроткото и момиче крака сама и слава богу, че от тогава кротна, ама майката не - тя има най-добрите момичета, а момченцата са палавки.  Joy

По едно време мислих да се застъпвам за класове само от момчета и само от момичета  Shocked .

# 19
  • Мнения: 3 886
в класа на синът ми  са  само 8 момчета и 16 момичета смея да кажа че  направо  момичетата са ужасни лигли и    направо  ви завиздам че има класове с повече момчета..... Wink горките момчета  не им е лесно в нашия клас с женско  царство

Голямото ми дете, много страдаше в такъв клас 5 момчета и останалото момичета. Ама то бой, то насилие, то бъркане по раницата му. То натоварване чантите по момчетата, че те били дами. То ритници и една майка не стига че търпяхме лудостта на дъщеря и, ами дойде да ми каже да бъде по-нежен с дъщеря и че все пак било момиченце. Да ама това момиченце у тях рита сестра си и на пътя на крака и някаква мебел и си рита сама крака в мебелите и си чупи кроткото и момиче крака сама и слава богу, че от тогава кротна, ама майката не - тя има най-добрите момичета, а момченцата са палавки.  Joy

По едно време мислих да се застъпвам за класове само от момчета и само от момичета  Shocked .
аз зато мисля за смяна на класа....

# 20
  • София
  • Мнения: 3 519
При нас в предучилищната бяха само 5 момиченца и 13 момчета. Не е имало никакви проблеми. Никога не са се делили на момчета и момичета. И никога момчетата не са имали нищо против момичетата да играят с момичешки играчки. Не са се наранявали и ако някое дете много иска нещо (люлка да кажем), другите са му го отстъпвали.
В 1 клас е обратното - около 2/3 са момичетата. Забелязвам че синът ми се дърпа и не иска да влиза в интригите. Играе с децата, ако са на площадката, но само поединично.
Определено предпочита децата от предучилищната. И те си го търсят.

# 21
  • Мнения: 5 367
 Моят клас е с 8 момичета и 11 момчета. Момичетата по- често се делят на групи,  по- често се карат за дреболии, по- често клюкарстват.   Момчетата са по- буйни, понякога агресивни, но рядко се делят и умеят да играят заедно. Но всички са много услужливи. Може през междучасие да са се скарали и дори посдърпали, а в час веднага са готови да си услужат с химикал, лист, бои или лепило. А за ролята на учителката, спорът е излишен. Зависи много и от нея.

Общи условия

Активация на акаунт