Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 31

  • 33 458
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Ех, че хубава усмивка....

# 676
  • Мнения: 11 994
“Железен мъж”


Дик и Рик Хойт.
Рик казва на баща си:
"Татко,искам да бягам...Искам да почуствам,че моята инвалидност не съществува"


山田歩 Tekatok,това е страхотно   bouquet.Човешката воля и дух имат неподозирани възможности...

bunco, Hug    bouquet

Последна редакция: сб, 04 юни 2011, 17:52 от Slawena

# 677
  • Мнения: 12
“Железен мъж”


http://vbox7.com/play:40492e04

Една история която ще ви разплаче...


Дик и Рик Хойт.
Рик казва на баща си:
"Татко,искам да бягам...Искам да почуствам,че моята инвалидност не съществува"

http://www.bulswim.info/velingrad04-12.htm



                Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


              Дани , благодаря ти миличка за това ...!!! Първо наистина ме разплака и второ накара ме да се почувствам за момент горда , че съм българка - нашия човек е финиширал втори без да има екип около него както другите...!? Peace Peace newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10




# 678
# 679
  • Мнения: 12



                     Бунко , много виртуални целувки !!!    love001  love001  love001  love001






# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138

Слагам я...Но, да си изпишем старата.....

# 681
  • Мнения: 12




               Нашите дори нямат снимка ...!?  Mr. Green





                

# 682
  • Мнения: 12



              На всички ви благодаря за хубавите песни  и клипове , които споделяте с нас ...!?
  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Работен момент...В първият момент ми се стори букет...върху колата...
5 юни - кой момент ли е...Май Керим кара....

# 684
  • Варна
  • Мнения: 8
Нели радвам се, че ви е харесало...мисля че това видео трябва да се види от всеки човек на земята...а за Георги трябва да сме много горди...този триатлон е много тежък, затова се казва железните мъже...

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138


Къде ги намират тези кафененца, работилнички, къщички.....
Каква реклама е това за тях после.....

# 686
  • Мнения: 12
Нели радвам се, че ви е харесало...мисля че това видео трябва да се види от всеки човек на земята...а за Георги трябва да сме много горди...този триатлон е много тежък, затова се казва железните мъже...





             Така е , след малко включвам  малкия комп , защото на този ми се срина скайпа и ще го разпратя на всичките си приятели , отделно го качвам във фейса си сега...!? Peace Peace Peace

                Във фейса на стената ми е с написаното от мен - ако всички бащи бяха като този ,нямаше да имаме престъпници , защото с толкова любов такъв не можеш да отгледаш... !? Peace Peace Peace









# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 34 138



http://www.youtube.com/watch?v=WG9nTnGOMk8

Нета е пълен с фен клипове...каква любов към нашето сериалче....

# 688
  • Варна
  • Мнения: 8
Нели радвам се, че ви е харесало...мисля че това видео трябва да се види от всеки човек на земята...а за Георги трябва да сме много горди...този триатлон е много тежък, затова се казва железните мъже...

Така е , след малко включвам  малкия комп , защото на този ми се срина скайпа и ще го разпратя на всичките си приятели , отделно го качвам във фейса си сега...!? Peace Peace Peace
newsm10 newsm10 newsm10

# 689
  • Мнения: 459
Коментари от тубето  за края на серията:


YES FATMAGUL YES YES YES... What a series. This is this years best dizi for me and all of my friends in here New Jersey. Grinning


Wow he knows exactly what to do in the right time Simple Smile best episode ever love u kimooooooooooooooooooooo Grinning



fatmagul evet de!!! Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт