Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 31

  • 33 437
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 094




Ще има целувка, всички фенове това чакат....И те знаят....

# 721
  • Мнения: 33 414
Ако някой качи английския превод ще го разберем  Peace

# 722
  • Мнения: 0
Превод:
Ф: Ти ми показа целия ми живот. Всичко, което исках да забравя, ти ми го показа.
К: Ф нека започнем отначало с нов живот, така че да можем да загърбим всичко.
Ф: Иска ми се всичко да можеше да се загърби.
К: Ако го искаш, може да стане Ф. Ако го искаш и ако помогнеш, ние можем да излекуваме заедно раните си и да забравим.
Ф: Искам го. Много го искам.
К: Много те обичам.



# 723
  • Мнения: 12



Айдееее имаме си фрагман  Party




                    Аз се разревах ,  като го изгледах втория път , не знам Гери ще напълни Дунав ...!?  Mr. GreenPeace Peace Peace



# 724
  • Мнения: 12
Превод:
Ф: Ти ми показа целия ми живот. Всичко, което исках да забравя, ти ми го показа.
К: Ф нека започнем отначало с нов живот, така че да можем да загърбим всичко.
Ф: Иска ми се всичко да можеше да се загърби.
К: Ако го искаш, може да стане Ф. Ако го искаш и ако помогнеш, ние можем да излекуваме заедно раните си и да забравим.
Ф: Искам го. Много го искам.
К: Много те обичам.




                      Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry


                  Искам някой да вгради думите , та да си цивря на воля...!? Sad



# 725
  • Мнения: 11 987
Ааааааааааааа дур ,стига сте ревали..трябва да се радваме с героите си

# 726
  • Мнения: 12



               Мацо , това не е сватбата , но да не са танцували някъде , защо и казва толкова много те обичам и се навежда - ще гледаме заветната целувка .., охххххх , 38 епизода , дочакахме я ...!? Grinning Shocked




# 727
  • Мнения: 12


       

                Хайде в новата тема ,момичета  !!! Peace Peace Peace






# 728
  • Мнения: 0
Може би наистина не е сватбата, а просто и празнуват рождения ден. newsm78 Но аз докато не я видя тая целувка, си оставам Тома неверни  Laughing

# 729
  • Мнения: 2 229
Е,ще се размажа-сто пъти го пусках....Виждам,че всички сме така.А на последните кадри с диадемката-това сватбата ли е?Не ми се вярва- като видях каква красива рокля ще облече,някак не ми се връзва.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 34 094
              Мацо , това не е сватбата , но да не са танцували някъде , защо и казва толкова много те обичам и се навежда - ще гледаме заветната целувка .., охххххх , 38 епизода , дочакахме я ...!? Grinning Shocked

Сватбата е...Тя е с диадема, той официален...Роклята дават, че се вади ....То не е може би сватба, а някакво тяхно празненство...та те са женени....

# 731
  • Мнения: 417
Има ли превод на фрагмана или да го почвам? Laughing

# 732
  • Мнения: 9 751
Има ли превод на фрагмана или да го почвам? Laughing
Има,но от английски- може да го ревизираш Grinning ние сме в новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт