Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 31

  • 36 112
  • 732
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 374

emely, Благодаря ,че ни радваш всеки четвъртък.

# 196
  • Враца
  • Мнения: 791
Ама колко са сладкииии  Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 417
Съжалявам,явно тази вечер не съм много активна.Доста изпуснах. Confused

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675
Втори път умрях....ВЕЛИКО....

# 199
  • Мнения: 417
Мелтем-Казах ти да не ми се обаждаш.
Мустафа-Знам,не се обаждам защото непрекъснато мисля за теб,не чене е така,но се обаждам заради баща ти.В беда е.

# 200
  • Враца
  • Мнения: 791
Втори път умрях....ВЕЛИКО....
Аз също  Crazy . До мен си имам ветрило че да си повея когато не ми достигне въздух  hahaha hahaha

# 201
  • Мнения: 417
Явно Асу ще свидетелства срещу Фатмагюл.

# 202
  • Мнения: 10 591
Много бързо му минава на наш Керимчо Joy

# 203
  • София
  • Мнения: 11
Съжалявам,явно тази вечер не съм много активна.Доста изпуснах. Confused

emely всяка твоя дума ни е от полза мила  smile3525

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675
56 ДАМИ гледаме....

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675
Мустафата голям любовник, голям играч...
Дали пак ще му дадат пари....Мръсник...

# 206
  • Мнения: 417
Мукито се нацупи,че Салих има намерение да ходи до къщата на семейството си да се обяснява на баща си и да се види с децата.Муки-"Така значи?!Ту тука,ту там!"

# 207
  • Враца
  • Мнения: 791
Леле Перихан изтрещя  #Crazy Joy Joy

# 208
  • Мнения: 417
Перихан-Искам си малкия невинен Селим.

# 209
  • Мнения: 417
Мерйем разказва на Фатмето или по-точно тя и вади с ченгел думите от устата за вечерта с Кадир.

Общи условия

Активация на акаунт