Юлчета, стойте по местата, с тате още бистрим имената!

  • 25 314
  • 733
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 35
И аз си купих стерилизатор на НУК, и търсих снимка в нета за да ви го покажа, и какво виждам
Цена: 169.00 лв.
Аз си го купих намалено от 49,99 евро на 5 евро Blush, бяха останали 2 последни в магазина, та и за това е на такава цена.
Обаче в БГ си е доста скъпо, като гледам и дрехите и количките и макси косито за кола, скъпо е. И тук не евтино, но предложения бол. Винаги може да си купиш нещо супер изгодно Laughing
Иначе аз се чувствам като кит, младока е  2950 гр. и аз искам да заспа и да се събудя на 13.07.2011  Tired
А ето го и стерилизатора http://www.zabebo.bg/products/paren-sterilizator-za-shisheta-i-biberoni-2-v-1-nuk

# 601
  • Мнения: 303
Ttanny, мила аз сега говорих с моята счетоводителка, не знам точно какъв ти е казуса, но тя така както си го написала мисли, че може да се оправят нещата. Ако искаш мога да ти дам телефонът и мейла и да и обяснис, пък дано може да ти помогне. Нищо, че е във Варна, поне насоки да ти даде и ако става да се спаси положението да се спаси!  Praynig Praynig Praynig

Франсето, да ти кажа това си говорихме с мъжо, той никога няма да се пенсионира, а винаги до сега е осигуряван на тавана, ама как не го е срам да ходи 2 год. казарма + после да учи 6 год. медицина. Казармата вече не я признават за стаж, та... не го виждам кога пенсия ще гони, особено ако реши да си направи кефа и да специализира 4 год., които също не се зачитат за осигурителен стаж.

Хич не ми се живее в България и то по-посочените по-горе причини! Пък гледам и гърците, живеят си добре, протестират за всичко, източиха ЕС и хич не им пука! Ние само санкции отнасяме и нищо друго...


# 602
  • Мнения: 83
Здравейте коремчета! Laughing

Да си кажа и аз позицията по темата с подписката - против съм и няма да се включа, на мен даже ми е малко смешно, че става въпрос за избор на екип, а нали избора си го правиш сам не е задължителен, аз лично доста пъти съм била потърпевша от системата, но темата е доста сложна и сериозна и не мисля, че начина е да се събират подписки чрез агитации по форумите.А също така съм против и с нахлуването в темата по такъв начин!

За шишетата - купила съм на Нук от стъклените, стерилизатор няма да взимам!
Памперси и мокри кърпички мисля да ползвам на памперс.
Още съм в чуденка за козметиката, но или ще бъде на Бочко или на Себамед и със сигурност ще си приготвя и зехтин защото съм му голям фен, за готвене не го ползвам, но за мазане....

minesota, честита годишнина!Желая ви дълги и много щастливи години семеен живот!
Руми, а каква е количката, че аз май не съм разбрала, а вече ми е много любопитно!
Rakkaus, честит  празник, много да те слуша мъжът ти!

# 603
  • Мнения: 118
Момичета, не съм изчела последните две страници, но и аз се включвам с мнението си за подписката.

Вместо подписка за намаляване цените на избор на екип, предлагам подписка за търсене на решение за проблема с циганите. Хич не искам да съм деликатна и да ги наричам роми. Този проблем наистина трябва да намери решение. Знам, че държавата е между чука и наковалнята - хем всички виждат какво е положението и искат да вземат крайни мерки, хем евросъюза и разни неправителствени организации ги щадят. Намирането на решение е трудно, но ТРЯБВА ДА СЕ НАМЕРИ!!!


# 604
  • Стара Загора
  • Мнения: 30
Здравейте коремчета!Вчера си взех 45 дневния болничен.От изследванията стана ясно,че хемоглобина ми е малко нисък и сега дъвча по едно хапче.
Във вторник ще ходим на първи тонове.
Да се включа и аз за питанките:
За памперсите ще са на Памперс.
Шишета си купих на Авент,а за козметиката твърдо съм решила да е на Веледа,малко е скъпичка,но няма значение.
Нашата микровълнова също се оказа малка бях се спряла на стерилизатор на Авент,но не се събира затова ще е на Чико само той се събира във малките фурни.Не искам да преварявам шишетата,защото са пластмасови и ще се деформират.

# 605
  • Мнения: 118
Сега се включвам вече с бебешка тематика: започнах с прането и сортирането на дрехи. Малеееееееее, то много дрехи, много нещо - аз си накупих и още три приятелки ми дадоха по една торба от 0-6 месеца. Искат и още да ми дават, но отказах - то направо няма обличане. Изпрах си първата пералня и сега съхне. Следващата е с чувалчета и одеалца  Simple Smile

Много ми е странно дрехите да не миришат на нищо. Свекърва ми ми изпрати бебешки Proderm от Гърция - на абсолютно нищо не мирише.

# 606
  • Мнения: 277
Здравейте момичета  Hug

Подписка срещу промяната в цените за избор на екип! alert

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_223044137720786&ap=1

МОМИЧЕТА НЕКА НАПРАВИМ ЕДНА ПОДПИСКА СРЕЩУ ТОВА БЕЗУМИЕ И НАХАЛСТВО НА БЕЛИТЕ ПРЕСТИЛКИ!!!

И НЕКА ВСИЧКИ СЕ ВКЛЮЧАТ !

Този пост е за модератор, няма място в отчетна тема Naughty

# 607
  • Мнения: 374
Кратунка, абсолютно съм съгласна с всичко, което си написала. Като тръгнеш да съдиш държавата - С ТЕБ СЪМ. Не че ще получа нещо, ама ме е яд на тази ситуация. То по-зле от комунизъм бе!  #Cussing outТогава поне всички плащат и всички ползват, пък сега плащаме една малка част, а ползват безбройните орди цигани, които на всичкото отгоре и все искат още.
И друго, за което много  ме е яд, че напоследък ставаме свидетели на такава агресия от страна на циганите към докторите, че направо е недопустимо. Бива ли да влезеш в спешното и да набиеш доктора, защото ти е казал да изчакаш, това направо не го проумявам ...
Понякога наистина се замислям В КАКВА ДЪРЖАВА ЩЕ ОТГЛЕДАМЕ ДЕЦАТА СИ?!

# 608
  • Варна
  • Мнения: 4
Здравейте момичета   bouquet
Ей, много се разпалих и аз по въпросната тема! Изборът на екип си е избор на екип, на който му се струва скъпо да не си избира! Преди се избираше с банкноти в пликче, сега мисля че е доста по-цивилизовано, казват ти колко струва, ако те устройва ок, ако не - където се паднеш! За осигуровките, какво да кажа?! Аз и мъжо вземаме високи заплати (според държавния стандарт), но и двамата ни осигуряват на минималното за длъжностите! Това винаги ме е вбесявало, но какво мога да направя, при положение че навсякъде е така! Кратунка, съгласна съм мила, че трябва да си търсим правата, но в държава, в която цари беззаконието, това трудно се постига. Няколко пъти съм се сблъсквала с правосъдието и за съжаление съм губела делата с гръм и трясък, въпреки че съм била в правото си. Просто ответната страна е била по-хитра от мен и е давала подкупи, а аз разчитах на правдата. Що нерви потроших, сега когато имам проблеми, предпочитам да ги решавам по чобанския начин  и не дай Боже да се стига до съдебен процес, че отиват и нерви и пари и загубени години...
За скъпотията в България, направо съм ужасена! Няма да коментирам! Че сме овча нация също!
Искам да изкажа мнението си по въпроса с циганите! Може да звучи много крайно и нехуманно, но след като родят 2 деца, трябва да им връзват тръбите! Друг начин няма!
Хайде спирам, че се препотих!
Варненки, за съжаление няма да мога да се присъединя за утре, че моят хубостник се прибира и ще използвам да посвършим някоя и друга работа  Hug
Ади, мъжът ти в Слънчев бряг ли работи? Ако да, може лятото да се видим там и задружно да бутаме колички  Laughing
Happy Person, и аз не мога да се отърва от гъбите, постоянно съм с Полижинакс  Sad В понеделник ще пускам микробиология, да видим каква ще е картинката. Иначе доки не се притеснява особено, за секцио заради гъби не са ми споменавали. При мен евентуално ще се наложи заради предлежанието...
Минесота, честита годишнина от сватбата! Бъдете много щастливи и винаги влюбени един в друг  Hug
Хубав ден на всички  Flowers Bouquet

# 609
  • Мнения: 21
Привет и от мен  Hug
Пете, къде си, какво става?
Да ви се похваля сега ми сглобяват кошарката  newsm44, трябваше към 13,30-14,00 да дойдът но по добре късно, отколкото никога Simple Smile, имаме си и матраче и повивалник Simple Smile
Относно козметиката    и аз съм се спряла на SebaMed, ползвам и техния интимен гел душ от началото на бременността и съм доволна. Само се чудя кое да избера между Бебе Пяна за вана и Бебе измивен гел и между  бебе Лосион или Бебе Мляко за тяло?
Дайте съвет  newsm78
За шишенце взех си на Нук - стъклено Simple Smile
След малко пак съм на линия Simple Smile 

# 610
  • София
  • Мнения: 1 124
snow_79 , на една от лекциите на "9 месеца" ни презентираха Себамед. Та съм записала следното:
 - миещо блокче - за дупето;
 - бебе лосион - лятото на първата година;
 - бебе мляко - в жегите;
 - бебе нежен крем - за новородени през есента и пролетта
 - олиото е само за момичета и не се препоръчва за ползване през лятото.

Аз лично съм купила бебеизмивен гел, миещо блокче, бебе мляко и мокри кърпички.

# 611
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! Hug
И аз както мнооого други следя форума от доста дълго време, но все изоставам с четенето и докато се реша да напиша коментар съм изостанала с 10 страници  ooooh!
Днес пак ще се връщам да чета, но реших първо да се разпиша Wink
Термина ми е на 8 юли (макар, че щурият ми доктор само променя датата) и чакам първото си бебче - момченце ! Party

# 612
  • Мнения: 573
Да дам кратък отчет...
Кристи, количката, която харесахме е на Пег перего - Плико 3 он трак модулар...
Да кажа на мамите, които питаха за намаслени кърпички-има на Беби лов, в ДМ на Гранд мола, около 5 лева бяха, ама незная за колко броя...Върти ми се в главата нещо като 72...ама да не излъжа Embarassed Там има и пелени за новородени, отново тяхната марка - 28 бр. за 7,99. Иначе има и доста козметика, шишенца и други неща.
Аз днес, да не остане беба капо, й купих мека подложка за повиване http://www.myhome-bg.com/productv/819/meka-podlozhka-za-povivane-bertoni.html (долу, в средата) от Карфур за около 15-16 лв. и някакъв омекотител на Хенкел, който беше на промоция уж хипоалергенен за бебшки дрешки на изгодна цена. Ама не смятам в началото да го ползвам, после ще видя...
Колкото до утрешната среща..ами то незная дали изобщо ще се съберем достатъчно и дано времето е хубаво, че да седнем навън...

# 613
  • Варна
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен момичета за днес,
По темата за лекарите искам само да кажа че има лекари и лекари, ние миналата година се сблъскахме покрай мама с такива и сега като се сетя за това  #2gunfire #2gunfire #2gunfire добре че успяхме да намерим лекар, който наистина работеше за хората и мога да кажа с удоволствие си вършеше работата, че другите само казваха въпрос на време е( защото не им се занимаваше или не бяха с толкова опит, но поне да ни бяха пратили на друго място), а и да не говорим че в София ни поискаха и 3000 лв на ръка за операцията и, че иначе ако минела по каса избор на екип щяло да ни излезе 6000 лв  #Crazy и то човек който без да и погледне документите каза да няма проблем може да се оперира. Докато хирурга който наистина свърши работа не се ангажира с толкова категорично мнение и само да кажа че става въпрос за почти 9 часова операция и ни беше обяснено реално какво е положението.
за стерилизацията и аз смятам да кърмя, но за всеки случай кака ме е снабдила с нейния стерилизатор
за шишетата имам две засега пластмасови, едното от кака ( новичко) и другото от лекция, но смятам да си взема едно стъклено евентуално за водичка
Ракаус честит ти рожденник да е жив и здрав и много да те слуша и да помага Simple Smile))
Минесота честита ви годишнина  txtloves luvbed txtloves още дълги години щастлив семеен живот!
Варненки за срещата утре и аз няма да мога, че милото почива и ще се възползвам максимално да съм с него  Heart Eyes
Хайде оставям ви засега, че съм с мокра коса, а ще ходим на гости и трябва да се оправям  Crazy

# 614
  • Мнения: 3 794
Здравейте, тумбачета  Hug

На мен нещо ми е  Tired Сигурно е от времето. Даже пуснах 2-3 сълзи, понеже не отидох с милото до магазина  Crazy Луда работа  Blush

Днес ни сложиха ламината в детската  Party Много сме доволни Simple Smile Към края на месеца ще преместим тоалетката от спалнята там, а на нейно място ще сглобим леглото  Peace

Аз си чакам поръчката от Mothercare. Предполагам, че към края на месеца ще пристигне и почвам да пера, сгъвам и подреждам.

Варненки, приятна среща утре  Hug

Погал по коремчетата и спокойна вечер на всички (аз дано утре съм по-весела  Crazy)   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт