приети в НУКК 2011-2012 и преди това

  • 14 361
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
О да, аз нямам нищо против униформите, много са ми сладички децата с тях, а и наистина пак толкова ще ни излязат дрехите, само дето няма накуп да ги купуваме.
Наистина успокоението е, че все пак излизат по-малко от 400 лв  Laughing

# 31
  • Мнения: 47
Сакото ще ви върши работа и втори клас, просто го имайте предвид за ръкавите. Така ще щиете само 2 сака за 4те години. Същото е и с елечето, даже може и повече да издържи, зависи как и накъде растете. След това униформата е друга.
Панталоните - 2, поне, но зависи детето ви какво е. Ние даже започнахме втори с него и през годината ших друг. За втори клас миналата година разрешиха и други видове панталони, но тъмно сини или черни, даже позволиха, но не редовно разбира се и много тъмните дънки. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ВЗИМАЙТЕ ПОЛИЕСТЕРНИТЕ МАТЕРИИ - ОТВРАТ. Кадифето е перфектно, връзва се със сезоните, в които учат децата, просто без коментар. Ризите и тениските можете да ги вземете отвсякъде другаде.
Униформата за физическо също е тъмно синьо или черно долнище и бяла тениска. Аз сменям тениските веки ден, така че в зависимост от цикъла ви на пране и гладене  Joy подберете и бройката.  Децата ги и губят - като се преобличат, бърборят, не внимават, взимат си ги по погрешка....Аз от миналата год. зимния период го пращам с тениската под ризата, хем му е по-лесно при преобличането.
М/у другото преди време имаше много симпатични сини пуловерчета без ръкави. Тази година ги нямаше, но ако можете си потърсете - много по-удобен и практичен вариант от елечетата за студените месеци. Даже и емблема може да им сложите.

# 32
  • Мнения: 47
А! И още нещо - не забравяйте да "маркирате" униформата на детето си. От сакото до тениските - така като изгуби нещо или обърка го с друго ще си го разпознае. Изберет мястото и маркирайте по свой начин, детето да знае, разбира се.    Laughing

# 33
  • Мнения: 40
A какви са изискванията за ризките - само чисто бели ли? Може ли светло сини, светло сиви, екрю?
И, предполагам, не само с дълъг ръкав, нали?

# 34
  • София
  • Мнения: 153
A какви са изискванията за ризките - само чисто бели ли? Може ли светло сини, светло сиви, екрю?
И, предполагам, не само с дълъг ръкав, нали?
Ризите трябва да са бели, за да се запази общия вид на униформата- иначе може да са с къс или дълъг ръкав, да са от всякаква материя и вид!

# 35
  • Мнения: 40
Ризите трябва да са бели, за да се запази общия вид на униформата- иначе може да са с къс или дълъг ръкав, да са от всякаква материя и вид!

Да, логично, просто досега не бях обръщала внимание дали са им бели или св.сини.

Иначе от магазин OVS в мола в Младост бях купувала бяла, трикотажна с якичка и дълъг ръкав, но преди около 3 месеца

# 36
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
Нашата униформа е готова вече и утре ще отида да  взема Grinning

# 37
  • Мнения: 40
Хора, аз доста се обърках - последно колко деца приемат в 1 клас - има ли и частен прием? Един познат на познат - италианец, работещ на няколкогодишен контракт в БГ твърди, че детето му ще учи там, но аз в списъците на приетите не съм го видяла  newsm78

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Да не е в Мария Монтесори това дете? Често ги бъркат училищата...

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
А! И още нещо - не забравяйте да "маркирате" униформата на детето си. От сакото до тениските - така като изгуби нещо или обърка го с друго ще си го разпознае. Изберет мястото и маркирайте по свой начин, детето да знае, разбира се.    Laughing

Вчера случайно попаднах в Кауфланд на комплект 24 етикета и писалка, които се лепят с ютия за дрехата. Дори не знаех, че имат отдел за шивашки материали...  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 153
Честито начало на учебната година!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Успех на всички деца и да са като белите гълъбчета днес-волни и щастливи в училище!  bouquet

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Здравейте!
Някой дали има маршрутите снимани и дали може да ми ги прати? Praynig

# 42
  • Мнения: 544
Аз ги снимах всичките до един Wink

Дай ми мейл на лични и ще ти ги изпратя.

# 43
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
А някой случайно да знае защо 24.10 и 26.10 са неучебни дни newsm78

# 44
  • Мнения: 544
Доколкото знам 31.10 и 01.11 са неучебни...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт