опити за бебе

  • 29 137
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 129
Аз предпочитам обикновен. Някои от дигиталните много подвеждат, пиша го от опит, но разбира се, това е в моя случей. Дори сега обръщам земята, за да си намеря обикновен, понеже те вече не се произвеждат.

# 16
  • Мнения: 209
аз имам 2  от едно време   ще ми свършат работа .  да изчакам другия цикъл   или още от утре да започнa с меренето на  T  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 129
Най-добре изчакай цикъла и започни да я мериш от 1-ви чист ден.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 149
4 месеца чакане не са нищо работа и изобщо не са повод за притеснение! Peace
Минала съм по твоя път - то не бяха тестове за овулация, то не беше овлажнители, имитиращи цервикална слуз (май беше PreSeed, да ме поправят,ако греша), то не беше мерене на темп., пиене на сироп за кашлица ( Embarassed), секс под график... Не мога да се сетя всичко. Нищо не помогна. Забременях от един-единствен сексуален контакт в месеца, без мерене на овулацията, температурата и т.н. И не вярвах, като ми се говореше, че всички тия "мереници" и правенето на секс предимно с цел бебе ще ми попречат. Е, от опит се убедих, че е така. Отпусни се, усмихни се, прави си секс за удоволствие и когато ти се прави, радвай се на човека до себе си и ако можеш ограничи "бебоманията". Ще стане, когато му е писано, но ще стане!  Peace

# 19
  • Мнения: 209
MelindaD ,честито бебче! Да е живо и здраво, много да те радва!
Дай боже всеки му,такова щастие и радост!!!
знам че ще стане рано или късно .Kато за начало ще опитам с тестовете за  овулация  и температурата  може да помогнат  .Мисля си че досега съм изтървала овулацията си  и затова нищо не е ставало  .
В Момента сме финансово добре и нищо няма да му  липсва. Oт 5 години сме заедно с приятеля ми време ни е вече . Готови  сме да бъдем родители. Стискайте палци скоро да се похваля и  аз с две чертички   kyllmg

# 20
  • Мнения: 82
Дигиталния поне ми показва точната цифра, а на обикновения термометър сутрин на сънено все не му виждам всички чертички

# 21
  • Мнения: 209
 Искам да ви питам още нещо  на теста за овулация пише, че не трябва   да се  приемат минимум 2 часа течности преди да се направи  . А аз не го спазвам изтрайвам час и го правя  -- влияе ли това на резултата  . Може ли да да е имало овулация  , а да ми е показало една черта  ?? Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 1 149
Може ли да да е имало овулация, а да ми е показало една черта ?? Thinking
Мисля, че не. Чак пък толкова стриктно спазване на указанията... Да, така пише, вярно е. За да не се разрежда урината и да е по-добре наситена с хормона LH (така ли беше, да не се изложих само...  Embarassed). Кога правиш тестовете, нали знаеш, че НЕ трябва да са с първата сутрешна урина? Аз, когато правех тия тестове, гледах да ги правя следобед и по възможност да не съм пишкала скоро. Ако можеш - стискай!  Wink И стой жадна. На мене не ми се удаваха и двете много-много... Пък теста си показваше овулацията.

# 23
  • Мнения: 209
Може ли да да е имало овулация, а да ми е показало една черта ?? Thinking
Мисля, че не. Чак пък толкова стриктно спазване на указанията... Да, така пише, вярно е. За да не се разрежда урината и да е по-добре наситена с хормона LH (така ли беше, да не се изложих само...  Embarassed). Кога правиш тестовете, нали знаеш, че НЕ трябва да са с първата сутрешна урина? Аз, когато правех тия тестове, гледах да ги правя следобед и по възможност да не съм пишкала скоро. Ако можеш - стискай!  Wink И стой жадна. На мене не ми се удаваха и двете много-много... Пък теста си показваше овулацията.
и аз гледам следобяд да  меря овулацията .трудно ми е да стоя жадна  .Като се има предвид, че всеки ден  пия по 3-4 литра вода  и защо се наливам да ме пита някой ?? : и за уринирането през час сам в толалетната   Grinning ще гледам вече да спазвам всичко стриктно   hug
Благодаря ти, за отговора

# 24
  • Мнения: 2 153
здравейте на всички ,нова сам в форума дано темата не се повтаря .
искам съвет как оспяхте да забременете аз от 4 месеца правя опити с приятеля ми много искаме бебче вече но не се получава изнервям се и вече губя надежда знам че хората чакат с години .този месец ходих на гениколог споделих му взеха ми цитонамазка всичко е наред казаха ми че нямам проблем и да продължавам с опитите ,взех си тестове за овулация от този месец ги правя не изърваме и ден и пак не става и не става .дайте ми някакв съвет какво да правя да опитвам ли още или да правя някакви изледвания
 Hug


Миличка много ти е рано още да се притесняваш...Най-вероятно просто не нацелвате момента....Наслаждавай се на моментите с любимия и ако не се получи до 1 година се обърни към специалист. Недей да се настройваш че имате проблем, защото човешката психика много пъти е необяснима и току вий наистина си си докарала някоя беля Simple Smile Успех ти пожелавам и дано да не чакаш дълго!!! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 17 595
Успокой се, Малка си още, пък и само няколко пъти си опитвала, при това не целенасочено, а "хаотично"... от мен да го знаеш - бебета от първия път стават само при хора, които не ги искат.
Вземи си тестовете, правете секс на положителен ову тест, ако след година още няма положителен резултат - обърнете се към клиника по серелитет.
Но никак не мисля, че ще се стигне до там.
А през това време се забавлявайте колкото можете...

# 26
  • Мнения: 209
 да така е прави сте , няма да го мисля и да си втълпявам глупости  .Ще мисля позитивно  даже и да не стане този месец  , продължаваме да опитваме   thumbsup HugБлагодаря на всички за напътствията и съветите които ми дадохте. hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 149
Айде успех  newsm10 И като видиш  EFP (в близките няколко месеца  Laughing), искам специално да се похвалиш!!! Стискам палци  Peace

# 28
  • Мнения: 209
Здравейте момичета и този месец не се получи,днес ми дойде Cry ......Искам да попитам за базалната т от кога да почна да я меря ,още в началото на цикъла или след като ми свърши !!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 149
Можеш и от сега, но няма смисъл - тя се покачва леко, когато си в овулация, така че по-добре като ти свърши. Следи и цервикалната слуз - като стане по-обилна, прозрачна и разтеглива (като суров белтък) - действай  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт