Великобритания - тема 36 И замириса на море

  • 36 733
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен в новата тема! Аз да попитам, докато е време, някой да е почивал в къща за гости в Родопите наскоро? Ние след 5 седмици летим и се каним да отидем и на планина, и на море. Сега се мъча да организирам нещата оттук, само че в Родопите никога не съм била и нямам представа как е..

# 16
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
Цоп и аз в новата тема ,ох и на мен ми замирисва на море, но има още да си чакам  Hug

# 17
  • Мнения: 645
Здравейте и от мен.

Благодаря за хубавите думи Hug, пускам пак линка и го направих да се вижда от всички http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1728991196484&set=a.1 … ype=1&theater
Ех защо не съм така и на живо.Боян като ги видя каза "Nice, who is that?" казах му че съм аз, а той"Wow mum you are a transformer!" Joy Яна поне ме позна Laughing

Еya от проверката излезе следното: намерихме го в книгата за хранителни добавки и други и е регистрирано в Австрия, Германия и Франция. Влязло е обаче във фармакопеите на Япония и Китай. Тоест тук не би трябвало да го има.
А за унищожаване на наркотици Joy добре си ги представяш,но всъщност се слагат в машина и се разрушават.
 
Свидничка честито за отпуската. На нас май няма да ни замирише на море тази година, но поне дано ни замирише на соев сос.


Слънчеви събота и неделя на всички.

# 18
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
  Дорет с моите уважения, но ти защо и не отговори  newsm78 И вярвайте ми, ще взима парса момичето и то доста добра...
  
Ами отговорих, ако не си прочела, твой пропуск. И линк съм дала даже. Хайде да не се заяждаме надребно.
Добро утро и от мен, и изчезваме навън при това хубаво време.

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 12:49 от Doret

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ave благодаря за новата тема  bouquet
Пумпалка честит наследник  bouquet
4 дни до морето от мен  Mr. Green и 2м. до БГ

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 13:44 от Ell

# 20
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484

   mimaa намери някой затворен гараж на близо, че на мой познат така му я вдигнаха колата, в най-затънтената улица на Уелс.
   

Ми там е проблема ,не мога да намеря гараж ,където да я вкараме за 2 сед.. newsm78

Ave- тя не е на  пъблик роуд.На една уличка зад нас е където е фрии и там си паркираме винаги.А иначе ние я купихме преди 2 сед и след 2 искаме да я закараме за Бг.Само тази застраховка и е проблема....

значи е на пъблик роуд....можеш да я държиш само на driveway пред къщи или в гараж.....
застраховката какво те плаши, плащаш, пътуваш, пристигаш ,канселираш

Иначе еи сега на една задна улица видях една кола със жълта скоба....ама не видях за какво е.

# 21
  • Мнения: 3
То човек да не попадне в малко по трудна ситуация .Благодаря на Doret за подкрепата ,на другите ще кажа ,че съм платила данъци за миналата година и то въпреки че работих като ау пеър ,но едни инвойси всеки може да си напише ,получих НИ и си платих данъците ,това че не съм на вашето ниво не означава ,че нямам вашите права ,дошла съм преди годин и половина и съм работила за англичани ,така както много други българи го правят и на мен ми се случи най голямото щастие на земята ,да съм бременна и да очаквам дете ..... Просто за пореден път доказвате колко много се подкрепяме като народност .... как държим един на друг

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 18:52 от Дивиана

# 22
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
То човек да не попадне в малко по трудна ситуация .Благодаря на Doret за подкрепата ,на другите ще кажа ,че съм платила данъци за миналата година и то въпреки че работих като ау пеър ,но едни инвойси всеки може да си напише ,получих НИ и си платих данъците ,това че не съм на вашето ниво не означава ,че нямам вашите права ,дошла съм преди годин и половина и съм работила за англичани ,така както много други българи го правят и на мен ми се случи най голямото щастие на земята ,да съм бременна и да очаквам дете ..... Просто за пореден път доказвате колко много се подкрепяме като народност .... как държим един на друг .....

Mind the language........опеър не плащат никакви данъци,ти как така си платила....
Иначе Камерън ще реформира социалната политика и посланието е - имаите деца,когато можете да си го позволите.....справка - виж днешните вестници...

И конкретно на въпроса , няма да вземеш дори и чаилд бенефит ,ако не упражняваш трити раитс.

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 22:46 от Дивиана

# 23
  • Мнения: 3
Винаги има начини нали знаете пиша се че съм клийнър и проблема се решава .... 

# 24
  • Мнения: 448
То човек да не попадне в малко по трудна ситуация .Благодаря на Doret за подкрепата ,на другите ще кажа ,че съм платила данъци за миналата година и то въпреки че работих като ау пеър ,но едни инвойси всеки може да си напише ,получих НИ и си платих данъците ,това че не съм на вашето ниво не означава ,че нямам вашите права ,дошла съм преди годин и половина и съм работила за англичани ,така както много други българи го правят и на мен ми се случи най голямото щастие на земята ,да съм бременна и да очаквам дете ..... Просто за пореден път доказвате колко много се подкрепяме като народност .... как държим един на друг ..... вие сте..................... AЙ СИКТИР ,НАДУТИ ПУЙКИ ,цигнаки ама циганите се държат един за друг (ха като мускетарите всички за един ) а ние само гледаме как да изкопаем по дълбок гроб за другия ,че виждаш ли да не ни бръкне в джоба .....................  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Mind the language........опеър не плащат никакви данъци,ти как така си платила....
Иначе Камерън ще реформира социалната политика и посланието е - имаите деца,когато можете да си го позволите.....справка - виж днешните вестници...

И конкретно на въпроса , няма да вземеш дори и чаилд бенефит ,ако не упражняваш трити раитс.
Ave,а какво правим с децата дето вече са факт Simple Smile То с това послание да не мислиш,че раждаемоста ще намалее,по-скоро мизерията ще се увеличи...

# 25
  • Мнения: 175
 Popcorn
vills81 Надути пуйки ще казваш на ....
Внимавай с езика който държиш  Peace
Като ти е лесно да станеш чистачка и готово ..що питаш?
Логиката, че щом имаш НИН значи ти се полага помощ ти е желязна  smile3556 скри ми  шапката направо...
И когато си разбрала че си бременна що не помисли какво да направиш ..ами чак сега се сещаш  за помощи...
Бременността е нещо прекрасно... създаване на нов живот... ама човек трябва да е готов за това ....да се опита да осигури на поколението си добър живот.....ти със помощи ли ще се опитваш да го осигуряваш..

# 26
  • Мнения: 0
запис и от мен  Simple Smile не,че пиша много ,но поне ви чета редовно и ми направиха лошо впечатление  отговорите ви към въпроса на vills81,аз не мога да и помогна с информация ,но поне морално ще я подкрепя това е от мен  Hug

# 27
  • Лондон
  • Мнения: 449
eva 82, аз точно щях да предложа да не вадим пуканките този път, ама ти ме изпревари Simple Smile

За пръв път откакто участвам в този форум имам предложение към Дивиана и Тати за бан на тази особа. Не съм сигурна дали трябва да им напиша на личния? Някой, ако знае, да ми каже, но това вече е наистина прекалено. Не че ми става нещо от обидни думи, но със сигурност противоречи на правилата тук...

Sonnia, за мен Родопите са най-хубавата част на България, преди 3 години правихме страхотна обиколка от Доспат към Източните Родопи, просто е страхотно, спахме в Девин и Лещен, ако те интересува, мога да извадя координати от архива...

До нашето първо море остават точно 3 седмици, като се има в предвид времето последните дни...направо нямам търпение Grinning

Днес обиколихме малко магазини и направо прекалих с покупки на потници, къси панталонки, бански, къде ще ги носим тези дрехи, не знам, чудя се дали да не ги върна утре. Признавам си, че за първи път от години студът през юни ме подтиска Confused

Хайде, приятен уикенд от мен

# 28
  • Мнения: 3
Благодаря на тези които ме подкрепят
А за другите ,след като приятеля ми е тук аз  къде да съм .....и след като виждам и познавам бг мамита ,които по този начин се възползват от държавата ,защо да не го направя и аз ?????????????????????????????????? Просто не исках да питам тях за тези неща ,защото и те са като вас БГ в чужбина .... бяха ми казали ,че трябва да се пазя от тях ,ама като не ми увира главата ,все между такива се навирам .........
А вие не бихте ли сукали от държавата ако знаете че има възможност или за  едни 500 паунда отгоре не ви се правят цигански работи пфуууууууууууу съжалявам че зададох въпрос на най неправилното място .Чувствам се като в клетка между пепелянки ............
Така...... и освен това , това бебе е ЖЕЛАНО !!! Слеедователно сме мислили като сме го правили ....ХОрата идват от село с дете на 3-4 години и пак успяват да се вредят за помощи и то солидна сума ,раждат още едно веднага стават самотни майки и ето ти я една  английска заплата заради двете чавета ....аз  не че съм на ясно с всичко ,но не съм и толкова проста да ви повярвам на теориите ,че няма начин .... Вие като не помагате ,все някой ще ми отговори има си и социални и има и такс офиси ,които ти осигуряват и преводач ...още веднъж сори ,че се опитах да се вмъкна в елитното ви общество .... щото ако ги няма чистачките като мен ,много хора ще умрат в мизерия и съм почти сигурна че и вие се ползвате от такива услуги ама айде ... ще си останем българи винаги ,... пренебрегвате тези които не са на вашето ниво ,обаче да не забравяме ,че колелото се върти и след време ,може да се наложи някоя от вас да чисти насраното дупе на моето дете .....

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 17:01 от vills81

# 29
  • Мнения: 175
Аз лично за себе си мога да кажа:
Не няма и не бих лъгала че съм самостоятелна майка за да взимам помощи!
Ти щом искаш прави го...
Не бих си развалила спокойствието  един ден, за да се крия от разни институции че не живея сама....
Ти си решаваш, живота е твой..
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт