Великобритания - тема 36 И замириса на море

  • 36 731
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 176
Охооооо среща в Оксфорд ли ще има? Ако е за другата седмица съм на линия. Вие се разберете, аз ще се чуя с Евките да се разберем.  Laughing

# 736
  • Мнения: 9
 bdbaloni моят синковец е рожденик Simple Smile
до преди 30 минути правих торта с Туити отгоре - полупровал, хубаво, че е айсинга, че да замажа положението (като си мацах блатовете с крема, моя мъж нещо извика от спалнята, а малкия нещо го мъчат зъбките и е много крив от няколко дни, и аз като реших, че е станало нещо, какво и що направих, но си хванах таблата с тортата на сантиметри от пода, замина ми крема и ми се натрошиха блатовете, но поне не паднаха на земята). След целия цирк, аз нали съм си упорито магаре, навих си го на пръста и от кашата измайсторих торта - кусури бол, но поне след толкова много изразходвана захар, ще да е вкусна.
като се наспя ще пусна някоя и друга снимка да се посмеете Simple Smile
подаръците са опаковани, за балоните не ми остана време, малчо заспа след часове плач, а аз се разсъних много гадно и бродя сама из къщата.

Кремена, благодаря Simple Smile
Ама аз май срещата ще я поизпусна, след 23ти септември като се върнем в ЮК ще организираме нова Simple Smile

# 737
  • Мнения: 1 959
... а аз се разсъних много гадно и бродя сама из къщата.

Оо, не си сама  Confused

Големи разправии имах вчера с моята последна заплата..
Това, да сменяш квартира и работа е супер гадно занимание,
що се касае до документи и всичките му урежданици.
Мъж по-лсно се сменя, да му се невиди...


Евка,
Да ви е живо и здраво момчето!!
Голяма тортена веселба ви желая..

# 738
  • Мнения: 79
Ев, живо и здраво да е детенце!Весел празник му желая!    ura Тортата със сигурност ще е вкусна, щом мама я е майсторила! Hug

# 739
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Ев да ти е жив и здрав малкия сладур ,за тортата хич не се притеснявай важното е да си изкарате добре  Grinning .

# 740
  • Мнения: 175
Адашке и тук да честитя на рожденика, да е жив и здрав и все така усмихнато дете да бъде и да заразява мама и тате с неговите усмивки  Simple Smile

# 741
  • Мнения: 448
Честит newsm38 Рожден Ден на Криси!Да расте много щастлив,обичан и да носи много радост на всички ви  Hug

# 742
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
Ев честит рожден ден на детенце,много щастлив и усмихнат да расте за радост на мама и тате

 Ох и аз съм правила опити за домашна торта ,не са били идеални но както казва мъжа ми когато има сладост винаги има и радост така че каквато и да е тортата няма да остане Simple Smile
 Ние си дойдохме от БГ преди 2 дни и още не сме влезнали в релси.Гледам много страници сте изписали връщам се да чета ,хубав и усмихнат ден на всички   bouquet

# 743
  • Мнения: 686
Момичета, гледам Аве не е влизала от 13 август. Спряхте и всички да пишете, предполагам, защото темата е на 50-страници. Да взема да пробвам да пусна нова тема ли  newsm78 Или някой да пусне, ако има желание.

# 744
  • Мнения: 0
Да се разпиша може би като една от последните в тази тема и се надявам във новата тема да пишем от английска земя.Купихме си билети за 14 септември и след близо седем месеца раздяла без пет дни да видим нашия тати.С нетърпение вече броим дните до нашето пристигане в Лондон  newsm44 .Чакаме новата тема.

# 745
  • Мнения: X
Привет дами,
налага се да транспортирам някак голяма и тежка пратка (между 50 и 100 кг.) от UK до Германия.
Някой знае ли по какъв начин да го направя и колко би ми струвало това?
Благодаря!

# 746
  • Мнения: 9
ах страхотни сте Simple Smile благодаря на всички за пожеланията  Hug  Hug  Hug
тортата беше вкусна, само дето моя бебко отказа да яде - докато пеехме ''честит рожден ден'',в очакване да му помогнем с духването на свещичката, той взе че я загаси с пръстче и като каза един рев,едно сърдене и после само докато погледнеше тортата се разреваваше и отказа да я куса даже.
Сутринта на рождения ден започна с ядове - единия ни съквартирант е много глупав и предната вечер оставил торбите с боклука пред паркинга на комшиите, 6 и 30 сутринта комшийката идва и звъни ядосано, да сме местели боклука ... подивях направо, казах му на ония какво мисля за него, а той като типичен ''мъж'' избяга и се скри в стаята си - нямало аз да го уча какво да  прави - прост, прост до нема и къде ... да не споменавам, че го снощи опушил 2рия етаж - пуши в стаята си, при положение, че в договора е забранено пушенето в къщата и взаимно решихме да го изгоним, че много проблеми създава.
Остатъка от деня обаче бешe ок Simple Smile Криси пощуря с подаръците и с яденето ... правих руска салата, докато се усетя,той краднал от кухненския плот салама и го нагризал  Joy паднах от смях  Joy
ето тук има снимки от целия ден Simple Smile http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150418316586562.44282 … 991561&type=1  (който не може да ги отвори, да праща покана в Фейсбук, аз ще приемам)
още не съм опаковала, а то не остана Simple SmileSimple SmileSimple Smile вторник ще сме си в БГ  newsm44

# 747
  • Мнения: 1 959
Много се радвам, че сте си изкарали весело и доволно  Heart Eyes

pavleta-reni,
Лек полет. Това, че се събирате цялото семейство е най-хубавото.
Всички други битовизми ще ги наредите едно по едно.
Важното е да сте си заедно  Peace


Аз имах страхотен последен ден..
Балони, подаръци, картички, прегръдки и сълзи..
Очаквах подаръци, но ме изумиха и с приложената супер тлъста гифт карта.
Партито после беше страхотно. Толкова много хора се събраха.
Чужденци сме били, втора ръка, дрън-дрън...
Вчера цял ден се съвземах  Crazy

И като за банк холидей времето е чудесно, само за разходки.
Хубави почивни дни ви желая...

# 748
  • Мнения: 448
Ех,толумбиии искрено ти завидях за вниманието,което са ти оказали  Heart Eyes Аз пък винаги съм била на мнение,че англичаните умеят да ценят умните и амбициозни хора било то и чужденци  Peace
 Ев,аз пак не можах да ти разгледам снимките,че и име не ми излиза за да пращам покана  Rolling Eyes
Мис Файн,вземи пусни една тема,Аве сигурно пече гъзе на някой плаж  Mr. Green

# 749

Общи условия

Активация на акаунт