Новата седмичка с хубавите новини 5.12-11.12

  • 8 040
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Ами girl24  , когато сте зпочнали да правите опити е почти време да ти идва ( разбира се зависи колко дни ти е цикъла  newsm78 ) .
Та овулацията , е средно 14 дни преди следващия мензис .

# 16
  • Мнения: 9 093
Вера, има ли причина за това? Или просто така?
Какъв по-хубав лек от Коледа- оправя и най-скапаното настроение. Мила...недей да униваш, вероятно си в едно такова състояние, през което всички минават понякога, важното е да се измъкнеш невредима Wink Винаги ще се намери нещо, което да те зарадва и да те накара да гледаш положително на живота, с усмивка! Целувки и гуш Hug

Мерси ви, мацки Flutter Ох, как не ми се пътува, 2 часа в автобуса ще ме хванат Карастанчовите Blush
Ама после..кефф Crazy  Току що осъзнах, че от време на време трябва да се поглезваме...много е приятно чувството Blush

Girl24, кажи колко дни ти е цикъла, по какво определяш овулацията и такива неща, малко повечко инфо Wink Закъснението по принцип може да се дължи на много неща, а ако има бременност- може пък и да не покаже веднага Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе изпъдихте ли ме вече от тука ....вече трети път правя опит да пиша тука и ми казва, че не съм за този форума Mr. Green
а явно още има открехната вратичка за мен Crazy
Добър ден от мен Hug
Много работи бях написала във първия постинг който исках да пратя но нали ме изхвърли та сега мисля да го спестя...
Ео ще те чакаме да връхлетиш с пълна сила тука пак Hug
На СТеф весело изкарване при мама и тати и хубаво да я поглезят Heart Eyes
Теди давай почерпката, че наистина аз съм за кални бани Mr. Green
Лея какво стана с док newsm78
Модераторките извинявайте   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 120
Какво става, защо не мога да вляза в седмичнататема?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Какво става, защо не мога да вляза в седмичнататема?
можеби има някакъв проблем в момента  , ама пък явно си влязла  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 9 093
Абе изпъдихте ли ме вече от тука ....вече трети път правя опит да пиша тука и ми казва, че не съм за този форума Mr. Green

 rotfImbo Оф, ще ме сбъркаш....И на мен така ми показа, явно Моренка нещо е правила, улучили сме момента Laughing

Аз се сетих да попитам...някой някога беше говорил за едни неща, дето май се смучат newsm78 Ще ме прощавате за възможната грешка, ама Лактофлор ли се казваше Thinking Ако някой ги е пил- мисля, херко, ти беше тоз някой- да ме светне за какво се пиеха, по колко, схема има ли..ей такива неща. Мерси предварително Flutter

# 21
  • Мнения: 2 120
А... успях дя се вмъкна.
То не стига мъглата, докато се добера с автомобила до работа луда станах и после този сюрприз.
Добре исках да кажа, че каквото било-било.
Мятайте лошото зад гърбовете си и да гледаме напред.
Хубави вести на всички момичета през новата седмица.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Стеф ей ся те светвам за да не ходиш в Смолян несветната Mr. Green
Лактофлора е за засилване на имуната с-ма но аз го пиех за да нямам течения. Но не този където се смучи а е на капсулки. Пиех по 2х2 на ден
. ето темата

# 23
  • Мнения: 9 093
Супер си, Херко, мерси ти много, друго си е да си ходиш светнат Crazy
И аз искам  с тази цел да го пия, но исках да съм сигурна за какво точно става въпрос- ще знам да си взема капсулки. А и напоследък с тия течения...само настивам някъде...ту се появят, ту изчезнат...докато се наканя да ида на гинеколог, и то мине...Айде, аз наистина вече тръгвам. Цунки и гунки и умната Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 1 067
:някой някога беше говорил за едни неща, дето май се смучат newsm78 Ще ме прощавате за възможната грешка, ама Лактофлор ли се казваше Thinking Ако някой ги е пил- мисля, херко, ти беше тоз някой- да ме светне за какво се пиеха, по колко, схема има ли..ей такива неща. Мерси предварително Flutter

аз ги пиех за да не ми се появяват гъбияки докато пиех антибиотици.

# 25
  • Мнения: 1 029
Здравейте и от мен!Браво още веднъж на модераторките,че спряха онази тема. smile3501На мен вече такива теми са ми смешни и както беше казала Стефчо,смятам вече да не взимам отношение в подобни.Пък и аз вече съм гост тук,защото съм в съседният форум от 6дни.хихи..Надявам се,че приемате гости.
Стефчо,поздрави на Смолян от мен и лек път ти желая!
Теди и Ео,успех с новите работи.Теди,къде да те търся сега?
Хубава седмичка желая на всички,изпълнена само с хубави новинки! newsm51

# 26
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Стеф, ще ти пиша на лични по повод Лактофлора и някои други тайнички!

Херкич, сега съм в процес на търсене на точната почерпка! Следа малко идвааааааааааааааа! Прегръщам те силно! Да знаеш, че много си те тача аз!


Ей туй измъдрих, дано да ви хареса. Първото не знам какво е, но ми се стори много нежно и подходящо за слънчица като вас, а второто изглежда толкова вкусно!

 

Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 11:01 от Tedi_Nikolova

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро мили момичета Hug
Дойде време да се отчета за съботния преглед. Овулация съм имала, фоликулът се е пукнал. Сексихме както каза чичо Док. Сега сме в очакване. В четвъртък мъжа ми е на спермограма. Той между другото днес замина в командировка, та ще не ще - ще се въздържа Mr. Green Аз, ако не съм бременна този месец, следващият цикъл ще изследвам хормони. Докторът се съмнява при мен за ендометриоза Sad Но всичко по реда си, де. Първо ще правим цветна снимка, а после може и лапароскопия, защото само така се диагностицира ендометриозата. Аз въпреки всичко съм много радостна Grinning защото вече действаме. А освен това сложих разни Дядо Коледовци за украса из къщи, снежни човеци, мечовци и ми е едно хубавооо....радвам се като малко дете Grinning А пък Боби много ме слуша, за да му донесе Дядо Коледа поръчаният подарък.
Сега започвам да ви чета, че много сте изписали ooooh!
Приятен и усмихнат ден, милички  bouquet

# 28
  • Мнения: 178
Здравейте и от мен! Пожелавам на всички тази седмица много усмивки, бодро настроение и ... EFP Тази седмица и аз ще се трудя по въпроса за   ylinfant УСПЕХ

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
. Овулация съм имала, фоликулът се е пукнал.
Вървим заедно с тебе...моето обаче беше снощи Mr. Green
Както казваш Лея важното е че се работи по въпроса...важно е да се спазва плана. Стискам палци и за спермограмата....и къде ще я правите? Аз като дърта свекърва да питам.

Общи условия

Активация на акаунт