Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 -Тема 81

  • 20 705
  • 375
  •   1
Отговори
# 45
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте, това ми се случва за 2-3 път от както съм представител за 5години,в рамките на 1час от пускането на поръчка да е фактурирана и да я виждам Laughing.Всичко е налично сега чакам кашона в понеделник.

# 46
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Какъв ти един час? Напоследък, ако поръчката е редовна и я пусна на датата й, фактурират и виждам продуктите в рамките на 2-5 мин.

...А за боите:
Каталога с кичури ще може да си го закупим за скромните... 11.90 лв. Mr. Green. ....
Е тук вече леко се оляха. Това имах предвид като казах, че ще купя каталог с кичури, освен ако не е на безумна цена. До към 5 лева бях готова да инвестирам. 12 лв. обаче - не  Naughty

Въпрос! - Във връзка с тъпата ми идея, само да припомним - в момента /считано от к08/ нали няма програма за представители с натрупване на поръчки няколко кампании поред /както тези с Фар ауея за 1 и т.н./

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 09:23 от `ТуиГ

# 47
  • Мнения: 114
За редовните не знам как е, но експресната, винаги  я чакам цял ден да се фактурира .Това понякога е плюс ,както на мен ми се наложи да пусна добавка чак в 13.00ч.Така благодарение на забавянето и за добавката си хващам големия процент, а това не е малко. Hug

# 48
  • Мнения: 0
Привет от мен имам фактура, но не мога да я отворя само при мен ли е този проблем или има и други. Иначе като гледам всичко е налице, дори продуктите от СИП

# 49
  • София
  • Мнения: 1 731

Въпрос! - Във връзка с тъпата ми идея, само да припомним - в момента /считано от к08/ нали няма програма за представители с натрупване на поръчки няколко кампании поред /както тези с Фар ауея за 1 и т.н./

Има такава програма, но от К9. Вече сме в нея. Освен целувките, имаш възможност при поръчки общо от 200 лева за К9 и К10, в К11 да избереш подаръци - Бонд, Патрик Демпси или Аню Ривърсалист (едно от трите) плюс една боя за коса за 1.50 лв. Но това може да вземеш само, ако и в К11 си направила 50 лева поръчка.

# 50
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Узи, благодаря ти - това имах предвид. Помня, че пак ни пускаха програма, но тъй като Панорамите не са пред мен, не можех да се сетя от кога, за кои кампании и сумите.
Още веднъж - 10х!

Фактурите на експресните поръчки се бавят. Случвало се е дори да дойде поръчката, а в сайта да няма видима фактура. До колкото знам първо обработват редовните за деня и едва тогава експреса. За това едновременно пуснати редовна и експресна поръчка може да се разминат във  фактурирането като време.

ПП - може ли да съм толкова застреляна?! Зачетох пак поста на Узи и установих, че сме к.09  ooooh!

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 14:19 от `ТуиГ

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Знаете, че не се колебая да плюя ейвънци, винаги когато заслужават, но относно каталога с косички не сте прави Stop Работила съм и за козметични фирми, произвеждащи бои за коса, както и с фирми за професионални серии за фризьори - винаги този тип каталози са били с пари, при това не малко! Доста повече от тези 12 лева. Дават се безплатно само при пълни зареждания на бои, а това са доста бройки, да знаете. Не мисля, че някоя от нас ще поръча по 3 броя примерно от абсолютно всички цветове, за да иска безплатен каталог. Все пак целта му е да подпомага продажбите, а ако взема каталог (безплатен или на ниска цена евентуално) и продам 3 бои на роднини и приятелки, дали този каталог ще си избие цената? Не мисля. Та да, цената е висока, но това си е нормално и поне този път аз нЕма да се възмущавам Wink Отделно от това, че 'ич не ми дреме, защото клиентки за бои нямам и не се вълнувам от възможността да натрупам купчини пари от продажбата на такъв тип артикули Mr. Green

За улеснение имаме броя целувки за момента във фактурите Peace Аз изтървах допълнителна целувка само за 30 стинки Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 6
Сутринта пуснах поръчка и всичко светеше в зелено. От СИП поръчах к-т пръстенчета Ела балерина и в понеделник мога да докладвам, ако има интересуващи се.
30% отстъпка отдавна ги изгубих, но изобщо не се и старая - колкото толкова и без излишни набутвания. Сега ще гледам да хвана от новата мотивационна Бонда + боя за коса, а другото е здраве и хубаво лято  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте и от мен.  Rolling Eyes

Аз си чакам днес-утре кашинчето от К8. Стават все по- малки, заедно с желанието ми да се занимавам с Ейвън.  Rolling Eyes Дали че нямам време или ми писна да мъкна тежести, не знам...

Тея бои хич не ме вълнуват. Няма на кой да ги предлагам.

Тази година за малко да се изкуша да си взема слънцезащитни на друга фирма (заради подаръчета), но после сравних цената, а и качеството (тези на Ейвън са си ок отвсякъде) и пак си взех нашите.  Simple Smile

Този с 50 фактор как е, че не искам да го отварям? Да не е тежък като лосиона с 30 фактор (който между другото е единствения, който не ми допада от серията)?

# 54
  • София
  • Мнения: 5 832
И ако някой получи детските пръстенчета, нека каже 5 ли са или са 2-та ,които бяха в каталога преди време.

Двечки са доколкото помня, поръчвала съм ги преди.

# 55
  • Мнения: 377
от тези материали само колко пари ще спечелят  Sick

Ще спечелят ако си ги поръчам  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 455
Честита ни нова тема!
Момичета,има ли в тази кампания НЕТНА оферта?
Аз нито я получих в кашона,нито успях да я видя някъде публикувана...

# 57
  • Мнения: 78
simona06 , виж нетната в сайта. Аз имам вече фактурка, всичко си идва, даже чантата от СИП. Ще пиша в понеделник за нея, дано не се ядосвам.

# 58
  • Мнения: 455
svetlu6ka6,Благодаря за бързия отговор!
Ще чакам да споделиш за чантата,че и тя ме интерсува.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Слабо,слабо,слабо!!! И аз сам с 20 лв чакам още една клиентка,но и тя едва ли повече от 20-30 лв ще поръча Sad

Общи условия

Активация на акаунт