Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 -Тема 81

  • 20 691
  • 375
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!

Обсъждането на продуктите на AVON, правим в ТАЗИ ТЕМА

 
 

Старата тема

Каталог 09
Нетна 09/руска/

Каталог 10


Каталог 11
За улеснение на представителите и техните клиенти,
 ние събрахме за вас, реални снимки на нашите продукти в този албум, в следните раздели:

Портмонета и чанти      Бижута      Продукти за краката      Avon за деца           За мъже

                                     

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Айтос
*Роска*

Благоевград
ksiush

Бургас
bradata
Belle Fleur
*Poli*            -Славейков

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник"  
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
shhht.secret
ФЕЯТА

В. Търново
Severus

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
Mari^

Дупница
bebe_27

Копривщица
mariadg1

Монтана
idealnolo6a

Пазарджик
dimeto86

Перник
GarJeto    


Плевен
Patenceto84    
meggylo
Тони.

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
berinda
маякуб

Сливен
slavena80

София
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
mimeime         - около кино Арена (запад)
Monadirs     -Люлин, Лозенец
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
seilar            -Окръжна болница, МУСАГЕНИЦА
SUNNYTA
TASS            - Бизнес парк София - Младост 4
vitca                - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър.Може и за Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
ASTILLA       - Банишора и Надежда
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов

Стара Загора
sisi_91

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

TASS - София        
mamita81 - София

За връзки с AVON: contact_avon.bulgaria@avon.com
                                                                        тел.:  02/9765 800 или 0895656800

Бланка за пълномощно

# 1
  • София
  • Мнения: 4 178
Пу, първа.
Кате, за теб   bouquet  bouquet  bouquet
Успешна кампания момичета!

Въпросче - колко стуват брошурите за клубовете? Дали още важи намалението или ще остане в миналото.

# 2
  • Мнения: 1 640
 Heart Eyes Mерси за темата!
Слаба,а следващата ще е още по-слаба кампания-хората са в предотпускарска летаргия.Спирам и купуването на каталози -за лятото.

# 3
  • Мнения: 310
Добро утро!
Гледам че нетната 09 няма нищо общо с нетната руска.
Успешна кампания на всички.

# 4
  • Мнения: 118
Добро утро!Да споделя за депилиращия крем бикини линия очарована съм наистина става за 2-3 минути.Не пари не щипе много ми хареса. Все още нямам никакви поръчки от К/9,но се надявам до края на кампанията да потръгнат слънцезащитните кремове.Някой може ли да ми покаже панорамата на К/9 защото не си я получих?

# 5
  • Мнения: 32
Честита нова тема!  bouquet
Имам едно питане-във сайта пише,че отпада минималното ниво на експресната поръчка,но не ми се отваря линка,и не мога да го прочета.Може ли ,някой да даде някъква информация по въпроса?Благодаря! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 0
Запис и от мен, аз все още не съм раздала продуктите за 8 кампания.

# 7
  • Мнения: 1
Най - накрая и аз да се наредя сред първите в новата тема newsm44
Благодаря Кате за темичката  bouquet
Пожелавам на всички успешна кампания!!
Аз още си чакам кашончето за мен съм си поръчала само чантата за левче,която заради отзивите ви спрях да се радвам, че ще дойде Sad но по-добре от нищо
Сега да питам за експресната правилно ли съм разбрала,че при поръчка само на над 90лв няма да се плаща,а по-малко от 90лв е 1лв заплащането?  newsm78 И в пощата ли ще се плаща? Май там би трябвало,хайде ако на някой му се наложи да плати да сподели как и къде става Praynig

# 8
  • Мнения: 1 640
Плащането едва ли ще става в пощата,ще ти калкулират това левче във фактурата /за експресна под 90 лв.имам предвид/

# 9
  • Мнения: 612
Успешна на всички! Пуснах току-що експресна - със зелен светофар са пареото и за моя изненада и възглавничката от планет спа, която вече 3-4 пъти пускам и все не идва. Да видим дали ще са фактурирани.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
Добро утро!
И аз още си раздавам кампания 8, за 9-та нещо слаба работа засега.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Честита нова тема!  bouquet
Имам едно питане-във сайта пише,че отпада минималното ниво на експресната поръчка,но не ми се отваря линка,и не мога да го прочета.Може ли ,някой да даде някъква информация по въпроса?Благодаря! Heart Eyes

Погледни края на предишната тема - там съм постнала инфото от сайта Peace

Иначе на мен ми харесва тази новост, дето я чакахме с екпресните. Ако си пускам както и досега над 120лв, както беше най-често минималното ниво, че и над 90лв - промяна няма да има. Просто мога да пускам вече и по-малки поръчици срещу скромната такса от 1лв (при получаване в пощата, както правя и сега, но безплатно) - ами устройва ме чудесно!

Сега ще си чакам фактурата, че да видя имам ли каталози или мърмърици Rolling Eyes И дали, аджеба, ще решат вече да ми пратят забравеният Тресел, който ми е в недостиг от 2 кампании Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 210
Добро утро! Успешна кампания на всички. Току що си пуснах голямата поръчка - не можах да повярвам как се събра за отрицателно време имайки предвид, че вчера си взех третата доставка от К8.

Брадата, развитието по моя случай беше, че брошурите ми си дойдоха фактурирани и нямаше никакъв проблем. Иначе и при мен ги нямаше във финалния списък.

Пък да ви похваля моята координаторка - златна е. Помага винаги, за каквото и да й "сръчкам".  Heart Eyes

Пареото все още светеше зеленко. Утре вечер ще докладвам за него и джапанките. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 0
Честита ни нова тема и от мене! Кате Hug
Току що пуснах поръчка, изненади нямаше нито пък жълти или сиви светофари, за чанта Аnette отзиви не получих, но все пак е пуснах, като дойде ще пиша.Общо взето добра кампания само от парфюми, което малко ме учуди други продукти нямам, дори целувките не ги заинтересуваха хората.
Успешна кампания на всички Wink

# 14
  • Мнения: 32
Честита нова тема!  bouquet
Имам едно питане-във сайта пише,че отпада минималното ниво на експресната поръчка,но не ми се отваря линка,и не мога да го прочета.Може ли ,някой да даде някъква информация по въпроса?Благодаря! Heart Eyes

Погледни края на предишната тема - там съм постнала инфото от сайта Peace

Иначе на мен ми харесва тази новост, дето я чакахме с екпресните. Ако си пускам както и досега над 120лв, както беше най-често минималното ниво, че и над 90лв - промяна няма да има. Просто мога да пускам вече и по-малки поръчици срещу скромната такса от 1лв (при получаване в пощата, както правя и сега, но безплатно) - ами устройва ме чудесно!

Сега ще си чакам фактурата, че да видя имам ли каталози или мърмърици Rolling Eyes И дали, аджеба, ще решат вече да ми пратят забравеният Тресел, който ми е в недостиг от 2 кампании Crossing Arms
Благодаря за отговора! Peace Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт