Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 -Тема 81

  • 20 703
  • 375
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Някакви отзиви за терапията за коса с горещо олио от СИП имате ли? И как по-точно се използва?

# 31
  • Мнения: 6
Знае ли някой за колко годишно дете са К-кт пръстени Ела Балерина от СИП, а също и колко броя са в кутийката?

Кате,   bouquet за темичката. Снимката на 1 стр. е много хубава - мацката сигурно е ползвала новата боя за коса на Ейвън  Laughing

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте дами,преди малко и аз пуснах поръчка Simple Smile Загубена работа са тия целувки,вместо да им стане интресно на клиентите и да се позарибят малко,пак са недоволни.Хубаво,че си имам една клиентка,дето ще е булка,та си напоръча декоративна доста,та за нея ще има подаръчета от Целувките Simple Smile Иначе едвам ги докарах до 170 лв.,ама чакам една клиентка да се обади,та може и допълнение да пусна,иначе пълна трагедия.Нямам фактура още,то е ясно,като имам пак ще пиша.

# 33
  • Мнения: 5
Имате ли бланка за поръчки на топ представители или още не са я качили?

# 34
  • Мнения: 95
Успешна кампания на всички!

# 35
  • София
  • Мнения: 747
  bouquet за темата.Егати,имам 20лв поръчка.В събота отивам на море,като се върна ще ги мъча клиентките Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 26
Здравейте Simple Smile
Успешна кампания на всички !

Аз имам по малко от 20лв поръчки и май не съм единствена .. Simple Smile

# 37
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Влизам тихо, по пантофи. И благодаря на Катето, че не знае що е мързел, а се труди за нас.  Hug Heart Eyes

 Аз съм сигурна, че губя пустите 30%, за които така се борих. Но като гледам, доста от вас се оплакват, че кампанията им е слаба.
 Пак ви казвам - това са бели кахъри, не ги вземайте насериозно тези неща. Здраве да е!
 аз току що се върнах от поликлиниката. Малкият е с ужасна температура.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 179
Имате ли бланка за поръчки на топ представители или още не са я качили?

Нямам и предполагам, че няма и да има. Сигурно това е част от новостите на чуждоземните ни управляващи.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 365
Успешна кампания и от мен   bouquet
Засега поръчките ми се изчерпват с това, което съм набелязала за себе си, а то не е много този път Simple Smile

# 40
  • Мнения: 114
Neli Mar4,Бързо оздравяване.  HugФактурата си я видях -всичко е налично !Без антицелулитната от предишната кампания.Веднъж и аз да съм доволна, от забавянето на фактурирането .Така са ми присъединили и добавката за 130 лв.Дано всичко да е читаво ! PraynigОтново са ми пуснали  само един кашон . ThinkingУспешна кампания на всички .И ако някой получи детските пръстенчета, нека каже 5 ли са или са 2-та ,които бяха в каталога преди време.

# 41
  • Мнения: 612
Имам фактура пареото е налично и възглавничката за път също.     bouquet

# 42
  • Мнения: 3 835
Имам фактура пареото е налично и възглавничката за път също.     bouquet

Надявам се, че и след седмица ще е така!
Аз пък казах на клиентките, че пареото няма да дойде.  Sad

Успешна кампания!  Peace

# 43
  • Мнения: 136
Аз тази кампания съм доволна Party
Доволна съм и, че са премахнали нивата за експресната.
Да споделя, ако още не сте видели - ще си имаме Little Red Dress. А за боите:
Каталога с кичури ще може да си го закупим за скромните... 11.90 лв. Mr. Green. Ще има още Цветова карта, която да показва кой е най-подходящия цвят за нас - на цена 0.50лв, и Цветова палитра, която показва как ще ни стои даден цвят - 1.90лв

Успешна кампания! Hug

# 44
  • Мнения: 3 835
от тези материали само колко пари ще спечелят  Sick

Общи условия

Активация на акаунт