Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 121

  • 41 323
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15
Предварително се извинявам на всички Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig, но  малко,  дори "черен" хумор не е излишен.  Wink Wink Wink

Още като видях тази снимка  на Туба и Онур преди три дни направих светкавична,  необяснима асоциация с паметника "Рабочий и колхозница" от ВДНХ в Москва, хванати здраво за ръце, смело гледащи напред,  заедно устремени към светлото бъдеще.  Joy hahaha hahaha hahaha

Дано и двамата най-после да са намерили своята половинка от ябълката, да имат повече късмет и  щастливо бъдеще заедно.  Hug Hug Hug

Надин за снимката от залата на Монте Карло, не зная дали е монтаж, но съм абсолютно сигурна, че има пътека, още с първото виждане. Не исках да пиша за това и да развалям илюзиите на момичетата, те са толкова въодушевени.  Hug Hug Hug

Още веднъж моля да ме извините.  Praynig

# 76
  • Мнения: 2 116
Ванче, не ме грабна на пръв поглед сюжета на този сериал с Берен, да не кажа нещо по-силно и неподходящо, като думи...ама, аз и ЗП не го харесах от първия път/ сега не мисля така.../ затова когато имам повече време ще му дам още един шанс на сериала, още повече, че участва и Берен...  Peace

# 77
  • Мнения: 4 535
Ваня, имаш ли идея дали този филм се превежда, любопитно ми е. Ще се прежаля да гледам и Берен за първи път Grinning

Виж тук има къде са качени преведените серии, но има някакъв пропуск на няколко серии като погледнах че не са преведени.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590972.0



Намерих ги и с руски субтитри, така че няма проблем. Ще изчакам финала на нашето филмче, сърце не ми дава да му изневеря преди това Grinning

# 78
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче, не ме грабна на пръв поглед сюжета на този сериал с Берен, да не кажа нещо по-силно и неподходящо, като думи...ама, аз и ЗП не го харесах от първия път/ сега не мисля така.../ затова когато имам повече време ще му дам още един шанс на сериала, още повече, че участва и Берен...  Peace

Не го гледам и не мога нищо да кажа. Гледах от първи епизод точно частта със изн......то и не ми допадна и по-вече не съм го гледала, но има доста хора които го харесват.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Да ви кажа, здравейте !  Този път поне бързо ви настигнах.
 Кукумбер, хубава притча! Трябва да си я попрочитаме често.
Не мога да гласувам втори път в анкетата, но мисля, че актьорът преди Джансел спечели и друга анкета. Аз също съм любопитна за неговия сериал. Може и да го гледам след време.
Пънар е много красиво момиче и има интелигентно излъчване за мен. Наш Джансел си е естет, но едва ли си я избрал само за да си я гледа , а и да общува с нея. Да им се случват само хубави неща!
 Днес прочетох заглавие „ Без шорти и дълбоки деколтета в Турция?” и веднага се заинтересувах. Това е от „ Лос Анджелис таймс” и е обръщение към туристките в Турция. Веднага си помислих, обаче,  защо пък в техните сериали / вижте и „ Забраненият плод”, ЛИН /  няма такива ограничения. Глобили са ВВ за сцена  в хамама / не съм я гледала, но едва ли е нещо еротично /, а явно за  тоалетите има по- голяма свобода.
 Накрая да пиша и за 55 серия. Идеята за развода, според мен, беше елементарна и наивна . Да им имам проблемите на турските млади семейства- кое къде е сложено , та се сърдят и страдат. Хубавото е, че този път Хасрет и Мурат бяха много сладки и вълнуващи. Любими моменти за мен- муцунките на Мурат пред бебока и искренния смях при боя с възглавниците. Действително, като знаем, че Туба и Дж. не са двойка приемаме играта им спокойно и я оценяваме.
  Дали като при „ Езел” ще ни дадат приключването на сериала? Само че, при „ Езел”, доколкото разбрах,е било много официално . Малко остана- до петък!
   Това е от мен. По- късно пак ще съм тук.

# 80
  • Мнения: 4 535
Цитат на: riminiii link=topасic=591416.msg19037561#msg19037561 date=1308673942
Предварително се извинявам на всички Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig, но  малко,  дори "черен" хумор не е излишен.  Wink Wink Wink

Още като видях тази снимка  на Туба и Онур преди три дни направих светкавична,  необяснима оциация с паметника "Рабочийзаедно устрем и колхозница" от ВДНХ в Москва, хванати здраво за ръце, смело гледащи напред,  ени към светлото бъдеще.  :35: hahaha hahaha hahaha

Дано и двамата най-после да са намерили своята половинка от ябълката, да имат повече късмет и  щастливо бъдеще заедно.  Hug Hug Hug

Надин за снимката от залата на Монте Карло, не зная дали е монтаж, но съм абсолютно сигурна, че има пътека, още с първото виждане. Не исках да пиша за това и да развалям илюзиите на момичетата, те са толкова въодушевени.  Hug Hug Hug

Още веднъж моля да ме извините.  Praynig

Вярно, това е скулптурата на Вера Мухина с която започваха филмите на "Моссфилм" Grinning Виждала съм я на живо Rolling Eyes Само трябва да им вземем чука и сърпа, че каквито са ни балканските нрави ...Joy Joy Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 7 893
Предварително се извинявам на всички Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig, но  малко,  дори черен хумор не е излишен.  Wink Wink Wink

Още като видях тази снимка  на Туба и Онур преди три дни направих светкавична,  необяснима асоциация с паметника "Рабочий и колхозница" от ВДНХ в Москва, смело гледащи напред,  заедно устремени към светлото бъдеще.  Joy hahaha hahaha hahaha
Недей така riminiii  Hug трябва да им приемеш избора задължително като , че нали на тях много им пука за нашето приемане Joy Joy Joy


kali_georgieva
И не ми е ясно що все се насочва разговора в посока кой бил Мурат оджа , кой Джансел , коя Хасрет и така нататък.Според мен никой не ги бърка от поне месец насам , и не съм видяла пост дето да възжелее по неосъществената "връзка' между Туба и Джансел.
А ако  се беше научило на края на сериала  за  реалните им връзки , щеше да е същото като преди месец . Една седмица шок, шок , шок и йок и толкова.  Joy Joy Joy
Никой май не възнамеряваше да ги сватосва до край поне от темата.С такова впечатление останах Hug

# 82
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 83
  • Мнения: 1 095

kali_georgieva
И не ми е ясно що все се насочва разговора в посока кой бил Мурат оджа , кой Джансел , коя Хасрет и така нататък.Според мен никой не ги бърка от поне месец насам , и не съм видяла пост дето да възжелее по неосъществената "връзка' между Туба и Джансел.
А ако  се беше научило на края на сериала  за  реалните им връзки , щеше да е същото като преди месец . Една седмица шок, шок , шок и йок и толкова.  Joy Joy Joy
Никой май не възнамеряваше да ги сватосва до край поне от темата.С такова впечатление останах Hug

 Weary  Виновна съм, сори....от три дни не бях писала, ама защо не утраях до петък...,  newsm78 newsm78 newsm78 надявам се след серията в петък да има какво да пиша....

Чао до тогава!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 7 893
kali_georgieva на мен няма за какво да ми си извиняваш.
Ма щом си решила до петък  newsm78 и дано наистина има какво да се напише , като за финал.

# 85
  • Мнения: 15
Цитат
Дали като при „ Езел” ще ни дадат приключването на сериала? Само че, при „ Езел”, доколкото разбрах,е било много официално . Малко остана- до петък!
И аз очаквах малко повече инфо за края на сериала и партито, но уви... Sad  Дори и да е било протоколно парти за някои от актьорите, останалите, двата екипа,  и зрители и фенове заслужаваме малко повече. Може би продуцента пак не си е свършил работата или има други много важни причини.
Много ми хареса снощи при Езел, последната серия и партито на екипа повреме на излъчването, снимки и видео почти веднага. Филма си заслужава, първи сезон го следях, втори ще гледам в подходящо време, тежък е и не е за разтоварване.

Това  написа Ерен, актьора студент на Мурат оджа, не знам дали се отнася за финалното парти (има комплекс Аsmalımescit, дали са били там?) имаше и разказ от приятел на Самира във фейса, и само толкова...  ами явно не сме били послушни  Joy hahaha    

erencaner Eren Caner
@ Cansel abi ve Tuba ile bi aksam Asmalımescit yapicaz o zaman paylaşırım. @angeloperduto7
15 Jun

Малко фантазия на тема, какво пропуснахме във втори сезон.  Joy Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 20:34 от riminiii

# 86
  • Мнения: 510
Нашите хора направиха партито много рана.Явно бързат, може би имат други ангажименти
След като е имало админ на форум очаквам все пак да има снимки.
Може би ще ги пуснат в подходящ момент след финала в петък.
За видео много не се надявам ама поне някоя снимка от личната колекция на някой ще изкочи след определен период.

А Езел наистина голямо парти и официални тоалети ,браво на тях поне феновете ще им се порадват.

# 87
  • Мнения: 14 510


       Мили момичета ,дано ви дошло времето за чаша "Лятно вино" в началото на лятото.
  Искам да поканя всички запленени от София и България  на 26.06 неделя  в  ресторант "Едно време" - в средата на езерото Ариана след каменното мостче.За тези които не знаят къде е -стигнете до Орлов мост и сте при нас.Ние ще сме там от 16ч -нататък.
Моля който има желание и не ми се е обадил на лични -да го направи за да не останем без места. В неделя е доста проблематично за маси.Запазената днес маса  от мен  е непосредствено след  мостчетоЩе се разпознаем - сигурна съм. Hug Hug Hug

                   

# 88
  • Мнения: 197
Здравейте запленени!

Починах си малко при съседите и сега ще се върна назад да ви чета. Видях, че сте обсъдили доста теми и сигурно ще се обаждам със закъснение като черна станция за да кажа тук там нещо и аз.

За Туба – не ме интересува дали е бременна или не. Ще й се радвам всякак. Иска ми се, ако е бременна да е защото иска, а не заради грешка. Тя си знае, а ние скоро ще разберем. Стига ми, че ги видях пак с Мурат един до друг и хванати за ръка. За мен срещата им преди години е съдбовна, независимо кой за кого ще се жени и какви неща ще им се случат и как ще им се развие животът. Сияеха въпреки стреса, вперените погледи, прожекторите и дългата разсяла. Това явление има много имена – сродни души, астрални близнаци. Откакто гледах Аси го имам това впечатление и след Монте Карло е още по-силно.

За Онур – много е сериозен на снимките с Туба. Или сте прави, че е само фасада или просто си е сухар.

# 89
  • Мнения: 10 240
След кратко отсъствие: Здравейте! smile3525
Честито лято и от мен! Да е пълно с приятни емоции и нови приятелства! Hug
Такова цветенце/бебче/  може и да не видим, но хабера, че е на път съм убедена, че ще го чуем! Peace И това стига! Hug
Нова снимка на Джансел и Пънар! От една страна им съчувствам- не могат и да хапнат на спокойствие, но от друга страна- нали ние това чакаме- да знаем всичко да любимите актьори! Hug
И на мен не ми изглеждат като на романтична вечеря, но както и да е! Hug
И преди малко в анкетата Джансел водеше!  newsm10
Кукумбер,  Hugза притчата!


Цитат
Ами Туба и Джансел не се харесват и са им интересни други хора това са фактите.
Харесваме ги не ги харесваме трябва да ги приемем.

Аз мисля, че те се харесват, но не в смисъла, който влагахме доскоро! И каквото и да сме мислили най-разумното е да  приемем избора им! На нас ни остава удоволствието да се наслаждаваме на изкуството,което създават с любов за нас, техните зрители и почитатели!
За прощалното парти- надявам се след петък да имаме снимков и не само снимков материал!
Hug

Цитат
... ФИЛМА,за който сме тук,тъжно е ,че той свършва ...
Няма ли подсказка! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт