Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 36

  • 44 815
  • 737
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042










   


ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ


Сюжет на филма


Клипове направени от фенове в темата

             


Старите Теми:



Указания за момичетата ,
които искат да изгледат  пропуснатите серии:

4 ЕПИЗОД с руски субтитри
1 част  2 част

    
   
ПРОЧЕТИ
1 част 2 част



   


 


ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.

   

 


     



 





СЛЕД ТОВА СТУДЕН ДУШ

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 22:04 от mariana51

# 1
  • Мнения: 1
Добро утро Hug

Благодаря за новата темичка



# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042
Заповядайте преведена 38 серия. Превод Ани18 и Bonobo. Вграждане и качване Mariana51. С благодарности.

# 3
  • Мнения: 459
Заповядайте преведена 38 серия. Превод Ани18 и Bonobo. Вграждане и качване Mariana51. С благодарности.


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ви, да сте живи и здрави, златни сте!


Добро утро! Hug Някои мацки не са спали цяла нощ, купонясвали..... Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 11 984
Добро утро! Hug

Нова тема!    bouquet

Финала снощи- newsm78 newsm78 newsm78
Да стоя до 3 сутринта и накрая да стане такава боза...Сега Керим в затвора,а Мустафата Донжуан, Рицаря на бял кон ще пази честа на фамилията Илгаз и после от благодарност да вземат да го направят кръстник на децата си...
Ердоан и сие,не ми се мисли каква помия ще излеят върху Фатма...Наистина бащата на Керим,ще се окаже техния спасителен кораб...

Благодаря за превода!    bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 09:08 от Slawena

# 5
  • София
  • Мнения: 11



Отбелязвам се и аз в "новата къща" и отивам да видя как сте затворили снощи старата.........


Марианка за темата .......

Ани, Бонобо за превода..............

# 6
  • Мнения: 2
Мацки, май снощи сте отпразнували финала, както Фарат Чилик техния Joy С най-добри чувства Hug

Мариянка, благодаря за новата тема Flowers Bouquet  Благодаря и на целия екип по превода и субтитрите  lovekiss lovekiss lovekiss

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Не ми се искаше да започнем с такава снимка - но да мислим....как ще го спасят...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Как ще избършем сълзите от хубавото и лице..

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 09:35 от mariana51

# 9
  • Мнения: 115
Добрютро, Мацунки!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Айде сега да ви поразрева и вас /незнам на вас може да не ви действа така, или аз съм с махмурлук, но не се сдържам просто на това Керим накрая/ -




http://www.youtube.com/watch?v=uAZSkwaDOTU&feature=player_embedded

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042
Мисля на хилядата половината. Остават за 2 сезон борбата за любовта на Фатма.
Керим срещу Мустафа. Сбъдвайки се на най-големия страх на Керим - да не я загуби /това и го каза вечерта на Р.Д./, и падайки на финала - поддръжката и изправянето от Мустафа - е много ми дойде. Хитър ход от страна на Мустафа. Каза истината на процеса. Фатма чак се изуми. И сега е отново мъж - готов да се бори за нея. Керим има да се чуди от затвора как да я задържи. Топката е пак при Фатма със всичките мъка и сълзи. Бива, бива, ама толкова гавра с чувствата на Фатма - как жените, гледайки филма, ще имат силата и куража да започнат подобна борба....Прекалиха...
А за атаката на лигльовците - гадняри - не ми се мисли....Кой ще бъде до Фатма, кой ще и даде сили....Лятото ще мислим...Всъщност от днес започваме да мислим....

# 11
  • Мнения: 11 984
Аз не съм от тези които реват на филм и тези сцени не ме трогват,яд ме е на Керим с тези негови необмислени действия какво си навлече.Мислех,че е по разумен и самоконтрола му  е на ниво.Направи съм измислила сценария за 2 сезон Mr. Green
Не можах да разбера какво стана между Рахми и Мукито /и аз след вечеята малко бях  Flushed/

# 12
  • Мнения: 9
Добро утро
Днес съм като сдъвкана и изплюта  Sick
Надявам се по-късно да имам време да изгледам 38 серия, та да си оправя малко настроението ooooh! Благодарности за превода и вграждането, както и за новата тема  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 115

Вчера в момент на умопомръчение, на тази сцена, си помислих, че Фатмето си каза - А аз немога ли да го претърся, така и така го прибирате, да го пипна за последно!  Crazy Crazy Crazy
Внимание - Алкохола след серия не влияе добре на психическото Ви здраве!  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 11 984


Ето ви мишена за все домати,развалени яйца,гранати....Тези двете колежки ги разлюбвам Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт