Откога с крем против бръчки?

  • 3 669
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
От няколко седмици ползвам първия си крем против стареене на кожата - Natural Booster на Нивеа, той се води след 25 г. 

# 16
  • Мнения: 5 577
От 20 годишна знам, че се почва.

Сега имам. На 22 съм.

# 17
  • Мнения: 302
Зависи от кожата.Ако е суха и дехидратирана може да почнеш и на 25 години.Аз не съм чула някой да си е махнал появилите се бръчки с крем,затова трябва да започнеш да се мажеш преди да се появят.Според мен всеки сам трябва да си прецени.

# 18
  • Мнения: 504
На 30 е много късно, бая бръчки са се образували вече.
25 е златна възраст за начало, много зависи и от кожата де.
Аз имам още 4 месеца до 25-тата си годишнина, ползвам крем против бръчки от 2 месеца.
Борбата после е невъзможна, майката му е превенцията.

# 19
  • Мнения: 5 228
Освен това при по-мазните кожи бръчките се образуват по-късно (може би единственото предимство на мазната ми кожа  Wink), така че дамите със суха кожа трябва да започнат по-рано - към 25-тата година.

# 20
  • Мнения: 260
Аз съм на 21 и вече на челото има няколко доста дълбоки бръчки, под очите също...така че започвам лека полека с кремчета, щото перспективата не ми харесва.

# 21
  • Мнения: 3 164
На 30 е много късно, бая бръчки са се образували вече.

Божкееее, не ме карайте да се смея hahaha Като чета повечето от вас са на по 20-25г и ползвате вече специална козметика ooooh! Какво да кажа аз, на вашата възраст крем не знаех какво е , камо ли против бръчки Twisted Evil и въобще не съм се замисляла.Започнах с обикновен хидратиращ крем на около 28г, а малко по-късно и с околоочен.Напоследък се чудя дали не ми е време да си купя против бръчки(абе още нямам, но все пак....) Та така........а ако някой се интересува, на 35г навършени съм(и без бръчки Mr. Green)

# 22
  • Мнения: 504
На 30 е много късно, бая бръчки са се образували вече.

Божкееее, не ме карайте да се смея hahaha Като чета повечето от вас са на по 20-25г и ползвате вече специална козметика ooooh! Какво да кажа аз, на вашата възраст крем не знаех какво е , камо ли против бръчки Twisted Evil и въобще не съм се замисляла.Започнах с обикновен хидратиращ крем на около 28г, а малко по-късно и с околоочен.Напоследък се чудя дали не ми е време да си купя против бръчки(абе още нямам, но все пак....) Та така........а ако някой се интересува, на 35г навършени съм(и без бръчки Mr. Green)
Ее, завиждам ти за извънземния ген направо.
Страх си ме е от бръчките, признавам, аз също не ползвах кремове доскоро, никакви или почти. Ама след снимката, която поствам направо се стреснах. Погледни около дясното око, погледни отстрани на устните как се вдлъбва от усмивката:

Тази снимка никъде не я показвам ,ама се престраших да я покажа на вас...

# 23
  • Мнения: 2 910
Една моя комшийка- козметичка ми каза,че щом имам навършени 25г., трябва да ползвам дневен,нощен и околоочен крем,а пък друга козметичка ми каза,че ми е рано и да ползвам само лек околоочен и хидратантен крем.И аз самата вече незная какво да правя,а пък преди 2 седмици си купих трите крема на Нивеа.Коя ли да послушам?.

# 24
  • Мнения: 504
Една моя комшийка- козметичка ми каза,че щом имам навършени 25г., трябва да ползвам дневен,нощен и околоочен крем,а пък друга козметичка ми каза,че ми е рано и да ползвам само лек околоочен и хидратантен крем.И аз самата вече незная какво да правя,а пък преди 2 седмици си купих трите крема на Нивеа.Коя ли да послушам?.
Според мама Нивеа са от най- леките противобръчкови кремове.
Ако забелязваш мимически бръчици няма какво да се притесняваш, започни.
Манекенките на нашата възраст вече са стабилно на Ботокс и други пластични процедури.

# 25
  • Мнения: 3 164
[quote author=Изида link=topic=59199.msg1139656#msg1139656 Ее, завиждам ти за извънземния ген направо.
Страх си ме е от бръчките, признавам, аз също не ползвах кремове доскоро, никакви или почти. Ама след снимката, която поствам направо се стреснах. Погледни около дясното око, погледни отстрани на устните как се вдлъбва от усмивката:

Тази снимка никъде не я показвам ,ама се престраших да я покажа на вас...
[/quote]

 Shocked  Shocked  Shocked Момиче, не се втелясвай Mr. Green , ти какво, сигурно искаш да си като някоя каменна статуя Mr. Green

# 26
  • sofia
  • Мнения: 482
Доколкото съм чела първите кремчета против бръчки 25+, като винаги се купуват кремове съобразени с  възрастта.

Аз преди време си купип първия такъв крем - Миокин на Виши /много ми го препоръчваха/. Честно казано аз си ги редувам - този на Виши и друг овлажняващ. Вижда ми се малко раничко изцяло да съм на такава козметика /на 26 години съм/, отделно имам и крем за околоочния контур против бръчки най-лека форма /там мисля че е задължително използването му - положението го налага/.

# 27
  • Мнения: 3 248
Преди 2-3 години бях установила, че са ми са се появили някакви бръчки около очите и грабнах в бързината някакъв крем на майка ми! В резултат на което, подпухнах стабилно, а очите ми сълзяха с дни! Оказа се, че кремът е противопоказен за жени под 35г.  #Crazy #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 2 910
Цитат
Според мама Нивеа са от най- леките противобръчкови кремове.
Ако забелязваш мимически бръчици няма какво да се притесняваш, започни.
Манекенките на нашата възраст вече са стабилно на Ботокс и други пластични процедури.
Цитат

Имам си бръчици,особено,като се засмея Grinning
Аз си купих дневен,нощен и околоочен крем на Нивеа(25+),така че смело ще се мажа.
Благодаря ти за информацията  bouquet

# 29
  • Мнения: 504
Доколкото съм чела първите кремчета против бръчки 25+, като винаги се купуват кремове съобразени с  възрастта.

Аз преди време си купип първия такъв крем - Миокин на Виши /много ми го препоръчваха/. Честно казано аз си ги редувам - този на Виши и друг овлажняващ. Вижда ми се малко раничко изцяло да съм на такава козметика /на 26 години съм/, отделно имам и крем за околоочния контур против бръчки най-лека форма /там мисля че е задължително използването му - положението го налага/.
И аз се спрях на такъв вариант.
Но как имаш предвид, че ги редуваш? Една опаковка от единия - една от другия или един ден единия - друг- другия.
Аз в момента съм се спряла на първия вариант, но май втория е по- удачен?

Общи условия

Активация на акаунт