Пейпал - помощ! - 4-та тема

  • 51 138
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 452
Момичета моля ви да ми кажете със сигурност.Това върнати парички ли ми са?Четох ви назад,но за да съм по сигурна реших да ви попитам.
http://www.album.bg/ell_ell/images/28699404/

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 11:40 от ell_ell

# 736
  • Мнения: 5 790
Да, върнати пари са. Ще се появят по сметката ти след 4-5 работни дни.

# 737
  • Мнения: 452
Благодаря много Алекс  bouquet

# 738
  • Русе
  • Мнения: 621
Сега и аз моля за помощ. Пуснах диспут в Pay Pal, който тая вечер ескалирах. Покупката е от e-bay. Kлама е за неполучена стока, продавача твърди, че я е пускал 4 пъти те се е връщала при него, което за мен е странно, защото след тази покупка съм получила на същия адреса още 20 покупки. Та сега гледам, че очакват нещо от мен, но не мога да разбера какво. Ето какво пише:
Requiring your action
Status:
 The seller has responded to our request for tracking information. We haven't confirmed the tracking information yet but wanted to share it with you.

    Tracking number:
    Shipping company:

What happens next

If you still haven’t received your item, you don’t need to do anything. We will review the information submitted by the seller and contact you with any developments by Nov 10, 2011.

If you've resolved this problem, you can cancel this claim anytime.

If you received the item but it's different than you expected, you can change your reason for this claim.

# 739
  • Мнения: 5 790
Не е нужно да правиш нищо. До 10-ти ноември ще се свържат с теб, за да те информират за движение по случая.

# 740
  • Русе
  • Мнения: 621
Много благодаря Алекс, и аз така си помислих, но ме притесни това, че излиза в червено със статус
Claims requiring your action (1)

# 741
# 742
  • София
  • Мнения: 936
Здравейте, имам следният проблем. Имам наличност 45лв в картата, но не мога да платя с пей пал 8,95паунда спечелен търг. Какво да направя?Дава ми това съобщение.
Sorry, we aren't able to complete your request at this time.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт