АВГУСТовската дружина талисманче вече има!

  • 26 705
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 784
Emalina, чревните инфекции са много коварни, дано скоро да се оправи мълката душичка!
Теди, приятни дни на моренцето! Тъкмо си мислех, че не си се включвала скоро, важното е, че си прекарвате добре!  Hug

# 61
  • Мнения: 0
     Грийни браво за темичката,мила!Много е хубаво оформлението и аз завидях на мацката!   bouquet

     Лунна Пътека честит рожден ден на каката.Да ви е жива и здрава!  nbirthday nbirthday
    
     Яни,честит имен ден! Браво за хубавите новини!  smile3525

     Близу добре си си дошла!Много съжелявам за загубата на семейството!  Weary

    

# 62
  • Мнения: 74
Възлгавница не съм ползвала досега.
Близу, съжалявам:)

# 63
  • Мнения: 258
blizoo, моите съболезнования!
Лунна пътека, честита рожденичка!
q_mitreva, честит имен ден !

Вчера минах на ЖК и вече ми тече 45-дневният болничен. Дадоха ми обменна карта и направление за хоспитализация (мислех, че последното се издава от личния лекар  Thinking), взеха секрет и ми записаха още  два часа за следващия месец. Малката калпазанка е наддала около 400 г. спрямо прегледа ми от преди 10 дни при другия лекар, при който се следя. Мисля, че почти съм се решила на секцио, но това не променя факта, че намирам избора за принудителен, тъй като, всъщност, избирам между страха да не си увредя зрението и страха от секциото.
knitter, ако говориш за д-р Папукчиев от 25 ДКЦ, наистина е много внимателен и действа успокояващо.

# 64
  • Мнения: 850
 Добра вечер , прекрасни ... аз до сега спинках и сега се активизирах
Ето ги дрешките за изписването http://media.snimka.bg/8874/024003795.jpg?r=0  , http://media.snimka.bg/8874/024003797.jpg?r=0 ... утре ще ходим да гледаме креватчтета  Crazy днес преди да си тръгна от работа , свалих един списък за мен и бебо и се оказа , че сме много назад с покупките  Blush

 Близо , много съжалявам за трагедията на семейството ви  , много сили са нужни , прегръдки от нас  Hug

 Бургазлийки , да НЕ ме пропуснете за кафенцето  Hug

 Лунна пътека , жива и здрава да ви е принцесата   bouquet Hug

 q_mitreva, да ти е живо и здраво името   bouquet
 Хубава вечер от нас   bouquet

# 65
  • Мнения: 7
страхотна темичка Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 47
добра вечер и лека нощ
аз нещо слънчасах последният път на плажа  hahaha и ходя като ударен самолет .... освен това имам и мускулна треска от плАване /като един голям кораб/ яко съм се обездвижила и най-малките движения като клякане например ми докарват мускулна треска тц тц тц
имам чувството че даже устните ми са надебеляли +16 съм ... за сега
аз не мога да разбера защо така подсъзнателно почвам да се психирам много яко ... предната вечер сънувах че раждам  Shocked неска цял ден ме държи тази мисъл....а може да е от слънчасването  #Crazy

да попитам бургаските мами дали ще ходят на тази лекция на дева мария
28.06.11-17.00 часа в "Happy bar Grill " (зимната градина на х-л България)ще съчетаем полезното с приятното - ще се проведе лекция :
1. "Подготовка на гърдите практически насоки и съвети за успешното кърмене."
лектор: Светлина Николова -старша акушерка на Неонатологично отделение

# 67
  • Мнения: 17
Момичета едно въпросче:
Искам последния месец да ми следят бременността в болницата, в която ще раждам, а наблюдаващият я досега няма нищо общо с нея - казаха ми, че тези прегледи ми се полагат по здравната каса и за тях трябва направление от личния лекар и че нямат нищо общо с наблюдаващия гинеколог. Има ли нещо вярно? Чудя се дали да се разходя до личния....
За психясването - и при мен е много зле. Опитвам се да се успокоявам, да се занимавам с др. неща като държавен например, който съвсем наближи, а аз нещо никак не успявам да се съсредоточа в ученето..... Дано само бебко не реши да излиза преди това  Praynig
А креватчето, което бях харесала е с изчерпана наличност в софийските aiko  #Cussing out. Сега го поръчах от един on-line магазин - надявам се да не го забавят много....
Пак избълвах сума ти приказки - хайде хубав почивен ден!  Hug

# 68
  • Мнения: 0
Добро утро, как сте днес Hug Аз още съм в леглото- голямо ставане до 00
Шуши мила, страотно екипче а иначе споко защото аз още не съм почнала. Да споделя, че съм в голямо лутане относно кошарите.. първо исках голяма със скрин, но ако вземем такава става много припряно в спалнята ни а аз все още съм на мнение бебо да е в рази стая пък октомври сигурно ще му правим за него. Харесах една в айко, която е съвсем из1истена с решетки без шкафове(имам къде да слагам дрехите на бебо), но ми е много ниска а цената е смешна, намалена от 110 на 80. Милото каза, че може да се купят някакви неща д са повдигне, но незнам дали ще е красиво. ooooh! Накрая той ми хвърли идея за сгъваема за която доскоро бях ужасно против.. Та хептен се обърках.... най-много сега да взема евтината дървена като я сложа да видя дали ще е удобна и ако не я карам при баща ми в Китен и си купувам от другите... Вие как бихте постъпили?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2
добро утро момичета,аз докато се усетя и сте изписали вече 5 страници от хубавата ни темичка
първо да изкажа на blizoo съболезнования  Sad
после да й кажа,че се радвам,че е успяла да се прибере в БГ и дано да няма повече такива проблеми.
а на всички останали мами да пожелая весел и слънчев ден  Hug

# 70
  • Мнения: 74
Привет дами,  Embarassed отдааааавна не съм влизала при вас, но се премествахме, ремонти и едва от 2 дни имам нет, така че вече ще ви следя от близо Wink

И, аз съм вече 45 дни преди раждане, но май няма да дочакаме 2.08, ще съм със секцио, т.то има индикации за такова, ако момчето не реши да излиза по-рано, та да стане по спешност Simple Smile

Списъкът за бебе е на половина Simple Smile, но има още време.

Гледам, че за изписването купувате ризки, дънки, и др такива дрешки,.......няма ли да дразнят кожата на детето, аз харесах един комплект но дрешките са изцяло пампучни, верно че са малко семпли, ама......абе чудя се още......какво да купя.

Хайде и малко помощ от мамите с опит - за родилното какви бодита приготвяте - с къс ръкав или дълъг - в тези жеги, просто се чудя newsm78

И, за ваничката се чудя, дали да е със стойка - казват по-удобни биле, или без.....

Ох,затрупах ви с въпроси стига толкова Laughing
Хубав и релаксираш уикенд ви желая!

# 71
  • Мнения: 0
Леле, тумбачета аз съвсем съм ви изтървала, от 2 дни не съм влизала, а вече нова тема, че и пет страници сте изписали.
Нищо, сега се записвам и се връщам да ви чета Simple Smile
В понеделник сме на среща с бебчо и вече нямам търпение, а в Петък на среща с мамите от Бургас Wink

# 72
  • Мнения: 0
Алт аз също съм в чудене за дрешките за изписване, някак си повече приемам едно новородено в нещо целичко, бебешко, но в никакъв случай отрупана с животинки и тем подобни.
За стойката за вана съм изцяло за, а за дрехите.... взимаш от двете по-малко за в болницата Simple Smile Аз поне от тази гледна точка съм по-спокойна защото нищо няма да нося

# 73
  • Мнения: 881
Алт,за дрешките за родилното-аз за през деня взех боди с къс ръкав и чорапки,а за през нощта-ританки и боди с дълъг ръкав Peaceмоето секцио се очертава да е около 4-5.08!
За стойката съм много ЗА-ние ще сме с такава Peace
За дрешките за изписване-на мен смао това ми остана да взема,но все още съм в чуденка,искаше ми се нещо по така,не типичните бебешки гащеризони и пр.но всеки ме разубеждава че на тва малко бебе никак няма да му е удобно с дънки,рокля и т.н.та сигурно ще заложа на комплектите за изписване или пак нещо подобно-гащеризон с блузка и чорапки,ще видим Peace
Шуши,много са сладки вашите дрешки Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 36
охооо...нова темичка! Hug
Аз пък да помрънкам, от скоро почнаха едни болки в таза от едната страна и се чувствам като баба.. Confused + това едва се тътря, защото почна яко да ми тежи, и без асансьор до 7-мия ет. питайте ме как се катеря... Crazy Mr. Green а вчера за капак, в жегата с детето ходих да си подавам документите за ЛК.. ooooh! е поне свърших и тая досадна работа..  Whistling
Мрън-мрън.. Mr. Green

Комплектчето за изписване, аз мисля да е нещо обикновено и памучно, но ще разгледам и ще преценя, още не съм се засилила за него..Иначе на Шуши комплектчето е много тарикатско, но аз лично бих предпочела по-натам да го обличам в тоя шикарски стил.. Rolling Eyes просто не си го представям новородения бебок с тази нежна кожа в жегата с дънки, ризка и суичър.. евентуално. Crazy Wink

blizoo, моите съболезнования! Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт