Съпруги на военнослужещи ІІІ

  • 95 768
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 147
Чл. 18. (1) Стойността на картите за почивка се заплаща предварително чрез превод по банковата сметка на агенцията.

(2) Платежното нареждане за превода по ал. 1 съдържа реквизитите по чл. 13, ал. 1

(3) При настаняване във военно-почивния дом или хотел се представя оригинал от платежния документ. При липса, непълни или неточни данни агенцията може да откаже настаняване. [/i

# 76
  • Мнения: 2 765
 Миналата година им пратих по факса платежното и не успях да се свържа с тях после , но всичко си беше ОК. Носех си за всеки случай и бележката от факса с дата и часа на изпращане на факса.
 
 Може да им пишеш на мейл-а предполагам  newsm78

# 77
  • Мнения: 22 553
eforina, ти все пак пробвай да го пратиш, той факса е автоматично настроен да приема.
Иначе на място ще си носиш и платежното нареждане.

Момичета, да не си забравите платежните и копие от акта за раждане на децата. )

# 78
  • Мнения: 147
Благодаря ви,

изпрахих платежното по факса още преди час и от тогава се опитвам да се свържа, но уви.
Дано не се получи някакво дублиране, че от Бургас до Батак .....

# 79
  • Мнения: 39
Еха много сте ранобудни всички, Grinning

ама аз чак сега намерих време за вас Hug

тук при мен е лудница,работа ,работа и пак работа .... и благодарение на това още не съм успяла да одухам аванса.. Grinning Grinning

и при нас е така до 5 число аванс ,а до към 20 и някое си заплата.Ха дано и заплатите ги пуснат по - рано ,че от 21 .07 сме на море  grinning039

# 80
  • Мнения: 136
Добро утро мили дами!
Успешен ден на всички пожелавам. newsm51 Coffee

# 81
  • Мнения: 147
 newsm03

лек и успешен ден на всички дами

Благодаря за мобилните номера в Агенцията. Резервацията ми е потвърдена. Разбрах, че пътят до станцията е доста лош. Някой има ли наблюдения по въпроса /става въпрос за ВПД Картела/

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 8 221


Момичета, да не си забравите платежните и копие от акта за раждане на децата. )

Никога не са ми искали копие отакта за раждане на детето. Само ЕГН е било  достатъчно.
 Момичета да ви почерпя вчера моята дъщеря стана на 9 години.

# 83
  • Мнения: 2 912
ivben, жива и здрава да ви е!   bouquet

# 84
  • Мнения: 22 553
ivben, Честито на порасналото момиче. ) Много забавления и приятни емоции и пожелавам.)

Иначе, и на нас до сега не са ни искали, но ни предупредиха да си го носим акта за раждане сега за морето.

# 85
  • Мнения: 39
ivben,да ви е жива и здрава дъщеричката,много да ви радва!

И на мен не са ми искали акт за раждане до сега.Ама те сега какво ли няма да поискат.

А относно пътят до Картела е че е лош, лош е ,ама колко да е лош... Thinking GrinningНе е чак толкова лош, ние бяхме миналият месец там.Няма страшно,кара се по - бавно и е почти дупка до дупка,но се изтрайва,мисля че е около 6-7 км така, но на фона на 300км от Бургас,(нали оттам беше eoforina??). са нищо.

# 86
  • Мнения: 2 697
Ivben, честит рожден ден на дъщеричката ти! Да е здрава и щастлива Hug

При нас вече почнаха приготовленията за морето - мъж ми май е по-нетърпелив и от мен, защото експедитивно написа вчера служебната бележка, че той служи в поделението, а аз съм му жена Mr. Green, а днес даже си стегна и багажа Crazy Голям дечко е, дано да си изкараме хубаво наистина Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 22 553
Шехина, как я е написал бележката?. )
Тя се издава от поделението с печат и т.н. )
А и за базите по морето по принцип не се изисква.

# 88
  • Мнения: 1 881
Kакви са тези служебни бележки ? Досега винаги е било със служебна карта! И това за акта за раждане  на децата сериозно ли е ?

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Благодаря за пожеланията момичета! Hug
И аз знам, че служебните бележки не са изискване при посещение на базите по морето. Rolling Eyes
На Картела не сме ходили и ще ми е интересно да чуя отзиви.
Много ми е мъчно за Рибарица- това ми беше любимата дестинация.
kativita акт за раждане не се изисква доколкото знам. Поне на мен до сега не са ми искали.

Общи условия

Активация на акаунт