Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 114

  • 105 763
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 175
Привет от нас  Hug
Не мога да коментирам поименно, но искам да ви кажа, че тортите са ви много красиви, направени с много желание!
Следя ви редовно и се радвам на прекрасните изпълнения!
Ванчее, аз вчера си мислех точно за този шаблон! Видях го в офис1 и се чудех как да изрежа..Благодаря  Hug


# 61
  • Мнения: 1 122
petia_tag сватбената торта е много свежа.

Mинa и къщичката и девойката са много готини.

Краси.мира и трите торти са супер, но бирата най-много ми харесва.

Rumya кита е голям сладур.

Valeria мацката е много готина, както и куфара.

доня КОПРИВА и с двете торти си се справила много добре.

laskova бебчето е много сладко, а тортата с маковете нежна и изчистена.

natalyna ЧРД на Дани!!! Да ви е жив, здрав и щастливо детство!!! Тортата е много хубава.

van444eto и зайчетата и гъбките и пънчето са страхотни.

mishelin ЧРД и на твоето момченце!!! Да ти е жив и здрав и все хубави торти да му правиш.

lightblue и двете ти торти са перфектни.

patriyani чантата е жестока, а октопода е много готин, само как е хванал рапана.

miravarna триетажната торта много ми харесва, цветна, чудесна.

metchopooh брат ти сигурно е бил много доволен от новия си телефон.

J!NA чудесна торта за малкия кръщелник.

irenadubai колата добре си я направила.

Сега да ви почерпя, че днес моята Поли пораства с още една годинка. Идеята за тортата е нейна:



# 62
  • Мнения: 3
Честит Рожден Ден на Поли! Пожелавам и здраве, късмет и сбъдване на всички мечти! И да наследи на мама златните ръце.
А тортата е УАУ- Поздравления за дизайнера и майстора!

# 63
  • Мнения: 202
Здравейте.Невероятни красоти сте показали, просто не мога да откъсна очи от тези красиви торти.

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 22:15 от deni_den

# 64
  • Мнения: 148
Стаси,да ти е жива и здрава Поли и мнооого щастлива!
А тортичката е страхотна,и дизайна и изпълнението са супер.

# 65
  • Мнения: 175
Честит Рожден Ден на Поли!  bouquet С пожелания за много здраве, щастие и късмет!
Прекрасна торта!

# 66
  • Мнения: 12
Сега да ви почерпя, че днес моята Поли пораства с още една годинка. Идеята за тортата е нейна:

тортата е невероятна  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 2 658
stasi, да ти е жива и здрава Поли!

# 68
  • Мнения: 1 965
Стаси - да е жива и здрава Поли и много да те радва и слушка. Нека ти стане достоен помощник. Тортата и е уникална

# 69
  • Мнения: 616
Аз отдавна не съм се включвала, но ето чесезонът на рождените дни удома започна, и постигнах доста добри за мен резултати -
 
Митко пожела торта Тигър; но моделиращата маса, която си купих се оказа "несъхнеща" и фигурката се свлече леко от собствената си тежест; все пак удържа преди да бъде изядена;

Ето и другата
 

Научих по нещо от всички торти, които направих последните три седмици, за моя радост всяка следваща става по-добра, така че има полза от опитите Simple Smile

Поздрави!

 

# 70
  • София
  • Мнения: 2 113
Стаси, много здраве и усмивки на дъщеричката ти пожелавам. Прекрасно е, че се вълнува от красиви неща!

# 71
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Стаси, честит рожден ден на Поли - много, много щастие  bouquet! Тортата и е наистина само нейна си, уникат Peace!

Ванилия, честито и на твоите рожденици  bouquet! И двете торти страшно ми харесват - особено втората - реплика на блузката на малкия сладур, браво на теб за изпълнението на идеята Hug!

# 72
  • Мнения: 1 329
Привет - мривет на всички!  waveyДобре, че сте стигнали само до 5 страница да мога да прочета кой какво е сътворил.

Започвам с прекрасната приказна торта на Мина. Първоначално ми заприлича на Камбанка или Звънка, ама се загледах, че не е руса. Но къщичката е уникална, много готина.
Работиш супер прецизно, много ми харесва работата ти.

Краси, виждам че е топло при вас, ама и биричка си ни приготвила. Браво на теб!

Руме, как успя с толкова голям кит да се пребориш бе. Като му гледам габаритите повече от 40 парчета ще излязат, много повече. Огромен е, много сладък поглед има.

Ха, Лили, страхотни врътки. Прилича ми на шапка, весела и идейна. За китарата те разбирам, трудна работа изглежда.

Ласкова, хубави тортички. Бебето и кравата са сладурски.

Нат, не е важно нещата да са супер изпипани, важното е че си я правила с огромно желание и се е получила невероятна торта за празника на детето. Винаги има какво да желаем, повече, но не зависят нещата от нас. Или ще сме болни, или без настроение, или крема ще се прече или гости ще ти цъфнат на вратата и трябва да се оправяш както можеш.
Радвам се, че пишеш.

Ванче,  хубави са тия зайци бе, кво им се тревожиш. Големия още една по-рошав нямаше ли да е по-добре или е много настръхнал. Искам да те изкритикурам - пънът ти е много прав! Що не го нащърби, килна на една страна, да има по-автентичен вид Simple Smile

Радина, много хубави тия торти бе. Втората верно нищо не ми говори, но пък е толкова изпънатаааа. Браво.

пак Ванчето - щастливец е твоя приятел, супер торта си му направила.

Патри, блясъкът на скалата ми хареса най-много. Изглежда като истинска.

Петенце, тортичката ти е много хубава. Единствено подложката ми се струва една идея по-голяма за тази торта.

МечоПух, ЧРД на брат ти. Сигурно се е вързал на майта ти, тъй като изглежда като истински - само по габаритите ще го заблудят.

Стаси, Честит празник на Поли! Кога порастна това дете толкова много, на цели 12? Да е много здрава, щастлива и прекрасна млада дама. Тортата е готина, музиката ли я влече?



# 73
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Стаси да ви е жива и здрава рожденничката и много да ви радва.

# 74
  • Мнения: 1 461
Стаси да ви е жива и здрави Поли   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт