Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 114

  • 105 742
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 483
Благодаря ви, момичета, за хубавите думи за моите торти и за работата ми Hug За мен това означава много, защото знам, че съм оценена положително от хора като вас, които творят чудеса с ръцете си   bouquet

Патри, забравих да ти кажа при предния си пост, че съм голяма фенка на твоите триизмерни торти.Прекрасни са!Всеки път ги съзерцавам и цъкам с език и си мисля, че аз такова нещо не бих могла да направя.Дори се плаша от мисълта за това  Embarassed Октоподчето е много, много сладко.То от захарно тесто ли е цялото или е торта?
Петя, интересен избор за сватбена торта, но ти си го изпълнила перфектно.Много е сладка и красива тортата!  Peace
Ванче, много готина торта!Рибарчето така се е съсредоточило върху тия рибоци, че няма начин да не ги ловне  Mr. Green
Мишелин, и на теб да ти е жив и здрав рожденика!И все на торти от мама да се радва  Simple Smile
Руми, аз лично разточвам върху силиконово килимче, без нишесте, с дървена точилка и си заглаждем чаршафа с онзи уред за заглаждане на тортата преди да го метна върху самата торта.Така ми изчезват разните ръбчета от точилката и мехурчета.Иначе работе с Пико. Но да си призная, хубавото покриване го постигнах с времето, докато се учех от грешките си  Mr. Green

Хубава вечер ви желая и си починете добре, че утре ни чака нова работна седмицаааа  Simple Smile   bouquet

# 46
  • Мнения: 14
Нова тема супер Simple Smile Мерси Пепи Simple Smile Невероятн торти сте публикували Simple Smile

Момичета, моля Ви няма ли някоя която да ми продаде 3 кг. Пикоооо, спешно ми е, тази седмица племенницата ми има рожден ден и трябва да направя торта, а никак не ми се иска да си меся сама фондана. Моля Ви, аз съм от София, СПЕШНОО. Ако се намери желаеща да ми продаде, моля пишете ми на лични Simple Smile Благодаря Ви предварително.

# 47
  • Мнения: 29
Пепи, благодаря за темичката!
Петя, много е нежна тортата!
Мина, страхотна торта.Изпипала си я до съвършенство.Браво!
Краси.мира, показала си ни доста торти,мен най-много ме впечатли бирената чаша.
Руми,кита е много сладък.
Валерия, и аз искам да съм ти приятелка и да ми изпращаш торти Simple Smile Страшна е,както винаги.
Доня Коприва, квилинговата торта е много хубава,незнам как имате нерви за тези фитили,аз дори с екструдер пак се мъча. Браво и за китарата!
Ласкова,сладурски торти.
Наталина, главите на кравичките са много готини,имаш ниакой косури,ама то кой ги няма...много ти е добре тортичката ферма Simple Smile
Ванче, верно малко притрупана,ама пък изпипана!
Мишелин, ЧРД на сина ти! Да е жив и здрав!
Лайтблу, твоите торти всичките ми харесват!
Патриани, грандиозни проекти си реализирала с тези торти.На мен много ми хареса октопода!
Ето над какво се мъчих и аз тези дни. Не съм изобщо доволна от резултата,ама на такава тема това успях да сътворя...Освен това тук е адска жега и няма да ви кажа колко е трудна доставката...


# 48
  • София
  • Мнения: 2 658
NellyDi, краси. мира, Rumya, ani, Доня Коприва, Valeria, natalyna, sunny, Ванче, patriyani, Rumi, mari eta, Beni, lightblue, miravarna, много ви благодаря момичета! Тортата се връзваше перфектно със сватбата.  Laughing


Мина, много хубава къщичка! Единствено ми се струва, че малко идва дълга горната част на тялото, ако е седнало момиченцето.  Peace
краси, чудесни торти, а бирата е като истинска!
Rumya, много сладък кит!  Simple Smile (Аз бях ти обещала нещо и сега се сетих, че съм забравила, извинявай!  Embarassed)
Валерия, поредния ти шедьовър! Приятелката ти сигурно е полудяла от радост!
Донята и двете торти са ти хубави, но тази с фитилите много ми хареса.
laskova и твоята с фитилите е хубава, макар да не са ти съвсем изгладени, но кравата е много готина.
Ванче, тортата с рибаря е супер, тъкмо в твой стил! На големия заек само очите не ми харесват, като албинос ми идва малко(то ти може и това да си целила де).  Simple Smile
Нат, и тук да кажа, ЧРД на детенцето ти и фермата е прекрасна!
mishelin, да ти е живо и здраво детенцето! Аз обаче тортата не можах да я видя.
lightblue, перфектни торти!, чудесен стил!
patriyani, ти си направо страхотна, толкова много торти и всичките хубави!
Beni, много готина жаба!  Simple Smile
miravarna, какво не и харесваш на тортата? Страхотна е!

# 49
  • София
  • Мнения: 122
Пепи, много благодаря за темичката   bouquet!
iskrone - понякога сглобявам фигурката върху едно дълго шишче, което си забучвам в пластмасова купичка, която съм пробила  Grinning и когато изсъхне леко го измъквам, а фигурката си остава цяла. Така съм правила и човечето на последната торта.
petia_tag наистина звучи странно цветовата комбинация, но определено се е получило
Mинa прекрасна торта, много ми допадат феите ти и къщичките с покрив от листа
Краси.мира много хубави торти, но очите ми останаха в халбата с бира направо да ожаднее човек
Rumya китчето е много готино и голямо както и подобава за китче
Valeria страшен куфар, лицето на жената е толкова изразително. Много ми харесват малките детайли- сандалките, фотоапарата, елементите по куфара
laskova бебока е много готин, тортата с кравата е уникална, маковете са много нежни, панделката е изпипана, а кравата с тази поличка е страшно модерна
Наталина – тортата си е перфектна, фермерска, като за бъдеш фермер. Животните много сладко подглеждат иззад оградата.
van444eto – какво като е претрупано, много си е готино така. Дънера е много добър, гъбките с очички ме заинтригуваха, а за перденцата думи нямам.
Квасена сметана и пресни праскови, звучи вкуснооо. Тематичната тортичка е супер, горкият рибар, лови ли лови, а рибката си пийва коктейлче  hahaha И да попитам с какво изрязваш моското конче - корда ли е или жичка?
mishelin – Да ти е жив и здрав рожденника. Тортата е мноого добра, хем страшна, хем готина. Дъщеря ми минавайки зад мен каза „Я, този го знам”, значи си се справила
lightblue – чудно влакче, много ми хареса как си напарвила тунела , знаците и линиите. Тортата с Генератор Рекс е много пипната и изчистена
patriyani – отлични торти, но тортата с количката ми харесва най- много. Нищо, че една се е счупила, крайният резултат е перфектен. Рапанчетата са готини, а октопода е много идеен с шапка и папионка
Beni2 – готина жабка, явно е дама с такова нежно червило
miravarna – тортата ти е страхотна, толкова цветна и тематична.
Ето я и тортата за РД на брат ми. Това е любимият му телефон и понеже беше го изпуснал преди няколко дни, го измайтапих, че съм му купила нов  Mr. Green

Цвета не е бял, а перлен, но на снимките не личи  Sad

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 16:11 от metchopooh

# 50
  • Варна
  • Мнения: 616
Благодаря за милите думи и пожелания   bouquet
 Тортата не беше традиционна - самата истина. Но работим по поръчка на клиента, а той беше в настроение за страхотии в стил Хелоуин Simple Smile Героят е от любимото му филмче "Кошмарът преди Коледа", а тортата за бабите беше като тиква (тези дни и нея ще покажа). Детето си я хареса, а приятелите му само ахкаха и ихкаха и всичко си изядоха  Mr. Green - от това по-важно няма.
Mинa - фейската тортичка много ми хареса. Щерката много я хареса и на зима може да ти краднем моделчето (ако разрешаваш де  Embarassed)
Другите неща за съжаление от тук (имам предвид на робота) не ги виждам, че имаме филтър Sad

# 51
  • Мнения: 58
Здравейте момичета  Hug
Станах кръстница и какъв по-добър повод да направя торта за малкия кръщелник  Grinning
Тази много си я харесвам, но нещо не можах да я покрия равно хем 2 пъти замазвах с маслен крем.
Връщам се да чета, че има мнооого да наваксвам  Wink

# 52
  • Мнения: 33
Beni2 прекрасно са ти се получили къпкейкчетата и жабката, само ако ми позволиш да вметна, че според мен ще бъде още по-добре ако направиш по-голяма уста и после да сложиш тези красиви устнички  Peace
lightblue вероятно просто трябва да се опитвам и опитвам, защото и аз разточвам на силиконово килимче и то откъм гладката му страна, но после от масления крем ли, незнам от какво, но не ми се получава, както ми се иска  Sad
miravarna супер ти е тортата, много е "американ" и веднага става ясно за какво е предназначена.  Grinning
metchopooh страхотен телефон   bouquet Със здраве да си го ползва брат ти - по-хубав не може  да има  Peace
J!NA много нежна тортичка, супер изчистена - прекрасна е. Голямо впечатление ми направи свещичката, като истинска е...

# 53
  • Мнения: 85
здравейте отново... известно време бях в Дубай и там нямах време да ви следя но ето че лятото сме си в БГ и ще се включа отново с нашите торти. Ето една която правих току що:



и едно Елмо от миналата седмица:


а това ми е първата торта кола която правих сама Simple Smile


има и доста други интересни дизайни които правихме ще ги качвам по нататък.

# 54
  • Мнения: 1 122
Имам въпрос: Върху тортата имам забодени върху тел елементи. Дали е хубаво телта да е в тортата или да ги вадя и направо утре да ги сложа? Моля ви, кажете ми, че тортата е за деца и се притеснявам. Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 965
Имам въпрос: Върху тортата имам забодени върху тел елементи. Дали е хубаво телта да е в тортата или да ги вадя и направо утре да ги сложа? Моля ви, кажете ми, че тортата е за деца и се притеснявам. Rolling Eyes
Набий тънки сламки и в тях напъхай телта. Иначе рискуваш телта да ти ръждяса за отрицателно време. Ако пък е цветарска, хартиеното покритие ще се разкапе от сока.
miravarna - Страхотна е тази торта.  Някой много се е зарадвал
........ И да попитам с какво изрязваш моското конче - корда ли е или жичка?
Копринен конец.  Grinning
Телефона на братО, е станал идеален. Много хора се жалват че си губят и изпускат телефоните, но малко могат да се похвалят че са си ги изяли....  hahaha
J!NA - Много нежна торта.

# 56
  • Мнения: 12
Здравейте момичета  Hug
Станах кръстница и какъв по-добър повод да направя торта за малкия кръщелник  Grinning
Тази много си я харесвам, но нещо не можах да я покрия равно хем 2 пъти замазвах с маслен крем.
Връщам се да чета, че има мнооого да наваксвам  Wink


Тортата ти е невероятна  bouquet

# 57
  • Мнения: 12
има и доста други интересни дизайни които правихме ще ги качвам по нататък.
Тортите са мн красиви особенно колата  Hug
чакам да видя и останалите ти творения  bouquet

# 58
  • Мнения: 148
Привет момичета,аз зачезнах за два дни и хоп нова темичка пълна със прекрасни произведения.
Петя,много хубава торта.А цвеата на подложката много ми хареса.А щом се е връзвала със всичко значи задачата е изпълнена успешно.Поздравления!
Мина,страхотна торта а лицето на плетачката е страхотно.
Краси.мира,поздравления за страхотната халба.Да му се допие на човек пък и мезенце има...
Руми,много сладурско китче.
Валерийке,като стигна до твоя торта просто незнам какво да кажа.ПЕРФЕКТНА!!!
Донята,хубави торти.
Ласкова,Бебенцето е просто невероятно,кравичката също.
Наталина ,да ти е жив и здрав Дани ,много да ви радва и да се гордеете със него а тортичката е много хубава.Животинките са страхотни.
Ванчеее,претрупана смешка друг път.Аз виждам невероятна шаренка и весела заешка тортичка изпипана до последният детайл.А таз гъбка със сочни устни ме остави със зяпнала уста.А рибарската за другарчето е просто невероятна,как издокара така и погледа и наклона на тялото при опъването на прашката ,и тоз коктейл дет си и турнала на рибката и папура.Малеее невероятна е!И пак благодаря за помоща.
Мишелин ,да ти е живо и здраво момченцето и много щастливо.
Лаитблу,страхотни,невероятни торти.Поздравления!От известно време всяка следваща твоя торта е все по-хубава от предходната и немога да откъсна поглед от нея и да се чудя и възхищавам.Най-искрените ми поздравления за прекрасната работа.
Патрияни,както винаги прекрасни творения.Силно ме впечатли скалата и октопода ,страхотни са.Дано не си мъмрила Патри много за пакостите.
Бени2,страхотна жабка.
Мираварна,ти си знаеш от какво не си доволна но на мен много ми харесва тортата.
МечоПух,страхотен телефон си подарила на брат си.Предполагам е бил доволен да си го хапне.
JINA,честито!Невероятна нежна  тортичка си направила за кръщелника.

# 59
  • Мнения: 1 122
Ванче мерси за бързия отговор. Hug Телта е от тези тънките за торти, но все пак я махнах и утре ще я сложа за РД.

Благодаря на всички, които коментираха последните ми торти.   bouquet Някой ме питаше за бебето дали съм гледала отнякъде - да, гледах го стъпка по стъпка( мисля от руски форум беше), е не стана същото като там, но действително беше много сладурско.

И да ви се похваля, че спечелих награда торта от сладкарница Неделя. Laughing

Утре ще показвам торта и ще коментирам. Лека нощ от мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт