Флиртът. Основни правила.

  • 81 861
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 3 034
Какво направихте с тая тема?  Whistling Какви 25 години, какви килограми??? И на 45 пак ще става, ако се прави с финес. А ако го няма финеса и на 25 ще я отсвирват девойката. Това е. И на 25 повече ще я боли даже. Защото младостта е напомпана с много самочувствие от околните и често пропуска да заглади ръбовете. Но мъжете, поне тези които си струват флирта, рядко прощават ръбати изпълнения без ехидно подмятане. И обратното - една жена или е удоволствие за общуване, или не е - в първия случай тя все е удоволствие, и на 35, и на 45, и нагоре. Дами има и сега.

Виж, за моя любим Маркес, радвам се да го открия в темата. Аз ще препоръчам "Любов по време на холера"... най-красивата книга, която съм чела някога. И много на място - за жестовете, за погледите, за класата и в чувствата.  Heart Eyes

# 1 771
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, да, бе, на 25 ще я отсвири! Говориш като някоя лелка - на 45 с фитнес и мъжете падат в краката й, пък на 25 отсвирена!  Laughing Нищо й няма на младостта, тя е най-скъпият капитал, защото отминава безвъзвратно! На младостта й се прощава всичко, дори глупостта.

Мъжете стават хапливи откъм забележки, ако някоя не им е пуснала, без значение каква е, сига на него да му е харесала. С флирт или без флирт, особено ако много се е пънал да флиртува, а тя го е отсвирила.

# 1 772
  • Мнения: 1 525
Хубава тема. Попадам на нея, ама вие сте изписали мнооого страници.
Флирта е умение.
Не се учи.
Който го владее, е с една идея по-печеливш.
Аз обичам флирта, обичам играта.
Действа ми стимулиращо.
Подгряващо.
Знаеш за какво ставаш, обличаш се различно, движиш се различно.
Не съм смела.
Не бих преминала дадена граница.
Не съм безгрешна.
Но не бих.
Да не говоря пък, че напоследък наблюденията ми за заобикалящите ме хора направо ми говорят, че флиртът както го разбирам, е към загиване.
Един мъж флиртува. Цветя, жестове, внимание. И ... докато си получи търсеното. После, като не му е харесало - край. Ако му е харесало обаче, да се продължи по неговите правила.
Ееее!
Относно възрастта. Всеки мъж се хваща за новото и младото. Ей тук край мен има един, който не пропуска новост на хоризонта Simple Smile
Опитва човека.
Явно му е скучно само на едно място.

# 1 773
  • Мнения: 54 955
Абе, флирт! Става въпрос за сексапил, другари и другарки! Този сексапил не можеш да го скриеш, ако ще конски чул да си наденеш! А ако някой го няма вроден, ако ще всички книги и курсове за флиртуването да научи наизуст и изиграе, ако ще отгоре додолу да е "пипнат", все тая, пак няма да има успех! Сексапилът е тази тайна съставка, която прави един мъж/жена обект на внимание от другите.

Andariel , ти сама го каза . ( а уж не флиртуваш  Wink     )

Годините нямат значение . Важно е взаимното привличане .
Което пък е индивидуално . Аз мога да харесвам някой , който за друга жена да не е привлекателен и обратно .
Защото флиртът е ухажване , знак на харесване .

# 1 774
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Абе, флирт! Става въпрос за сексапил, другари и другарки! Този сексапил не можеш да го скриеш, ако ще конски чул да си наденеш! А ако някой го няма вроден, ако ще всички книги и курсове за флиртуването да научи наизуст и изиграе, ако ще отгоре додолу да е "пипнат", все тая, пак няма да има успех! Сексапилът е тази тайна съставка, която прави един мъж/жена обект на внимание от другите.
Жива да не бях! И това го написа Андариел?!?!?!?
Не мога да не се съглася с нея. С всяко изречение.

# 1 775
  • Мнения: 2 448
Абе, флирт! Става въпрос за сексапил, другари и другарки! Този сексапил не можеш да го скриеш, ако ще конски чул да си наденеш! А ако някой го няма вроден, ако ще всички книги и курсове за флиртуването да научи наизуст и изиграе, ако ще отгоре до долу да е "пипнат", все тая, пак няма да има успех! Сексапилът е тази тайна съставка, която прави един мъж/жена обект на внимание от другите.

Andariel , ти сама го каза . ( а уж не флиртуваш  Wink     )

Това, че една жена не обича да флиртува целенасочено не значи, че мъжете не и обръщат внимание или че тя не усеща, когато е обект на желание или харесване.Просто не влизаш в играта, не значи че не виждаш че ти подават топка.  Simple Smile

# 1 776
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ако продължа с алегорията на pasinet - има майстори и на играта без топка. Laughing. Има и такива играчи, дето разхождат отличен екип, показват умения с топката, но никога срещу противник, само край тъча. Жонгльори разни.

Девойки, оставете ги свалките на ритнитопковците. Всяка от вас поотделно заслужава точно толкова екранно време, а някои - и много повече. Нека не се съсредоточаваме в точка.

Бих предложил няколко мелодии за флирт, според типа на ситуацията. Нещо леко, летен флирт с неприлична рокля: http://www.youtube.com/watch?v=ZY3bcc-cKwo.

Мъжете с чувство за ритъм имат привилегията да са малко.
 



# 1 777
  • Мнения: 2 448
Като стана дума за buttons, предпочитам тезиWink  Laughing

# 1 778
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
И като стана дума за ритъм - да пофлиртуваме. Ритъм и мелодия, дяволското съчетание.

За Вас, pasinet: http://www.youtube.com/watch?v=uSD4vsh1zDA

Флиртът, ще се окаже, е един от начините, по който някои хора мислят.
Тип хора, който обичам.

Както има рокаджии и чалгаджии - има и флиртаджии, но и (цитирам някого)"аналитични киселяци". Толкоз.






# 1 779
  • Мнения: 3 034
Имам чувството, че годините определят живота на някои. Аз обаче мога да дам много примери, лично видяни, за жени, които отдавна не са в първа младост и са били и са достатъчно обграждани с внимание и желани обекти за флирт. А мъжете, за които аз говоря и с които аз бих флиртувала не прощават нито евтинията, нито глупостта. Да се посмеят - да. Да минат за една нощ - да. Но да подминат без реакция - не. Флиртът е интелигентно занимание.


Флиртът, ще се окаже, е един от начините, по който някои хора мислят.
Тип хора, който обичам.

Както има рокаджии и чалгаджии - има и флиртаджии, но и (цитирам някого)"аналитични киселяци". Толкоз.

Куркума, пак сте в десятката.  Simple Smile

# 1 780
  • Бургас
  • Мнения: 1 204

Виж, за моя любим Маркес, радвам се да го открия в темата. Аз ще препоръчам "Любов по време на холера... най-красивата книга, която съм чела някога. И много на място - за жестовете, за погледите, за класата и в чувствата.  Heart Eyes
Страхотна е книгата, филмът - също, с невероятното присъствие и игра на Хавиер Бардем. Уникален е Маркес  Peace

# 1 781
  • Мнения: 3 034
Taka e, душевадец е Маркес. И Бардем беше страшно близо до моето усещане за този образ, много магнетичен.  Heart Eyes

# 1 782
  • Мнения: 138
Стара тема, но винаги актуална. Simple Smile
Аз разделям флирта на два вида. Единия го квалифицирам като ежедневен, между колеги, приятели и тн., в него никоя от страните не влага по-сериозни намерения. Леки закачки, колкото времето да минава приятно и с повече усмивки. Yum
Другият вид е целенасоченият флирт, който е с откровено сексуален заряд. Това е привличане на първично ниво, гандиозен сблъсък на енергии, напрежение, което витае и се усеща във въздуха. Този флирт е истинско удоволствие. Невербален, изцяло игра с езика на тялото - поне в началния си етап. След това следва комуникацията, както и "случайните" докосвания, електричеството, което премива през тялото. Според мен при такъв флирт не трябва да се избързва със секса, тъй като ако поддържаш интереса оптимално дълго време, но все пак не твърде дълго, оставяш място на отсрещната страна да помечтае, да нарисува картини в съзнанието си, да види и да усети първо с главата си....Wink

# 1 783
  • Мнения: 2 013
Браво, Гери! Аз съм пълен профан по темата. Действам на принципа - идват запознават се с мен, класирам или декласирам за приятел, ако съм свободна. Мразя и много съм се пазила от флиртове на работното място. Последно единият от шефовете ме тормозеше. Ужасно беше. В моите представи флиртът е с отрицателен заряд.

# 1 784
  • Мнения: X
Кога и къде се допустимо да се флиртува? Как да се пазим от Флирт отношението?

Общи условия

Активация на акаунт