Флиртът. Основни правила.

  • 81 864
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 3 748
Кога и къде се допустимо да се флиртува? Как да се пазим от Флирт отношението?
Може да се флиртува навсякъде, но трябва да се прави с финес. Обаче предварително трябва да следиш какви сигнали излъчва жената, с която искаш да флиртуваш. Сложно ли ти се вижда?

# 1 786
  • Мнения: 1 107
Да се пазим от флирт? Вие сериозно ли?
Съвсем сте загубили живите неща в живота си.

# 1 787
  • Мнения: 3 748
Да се пазим от флирт? Вие сериозно ли?
Съвсем сте загубили живите неща в живота си.
Жените да се пазят от флирт, че може да забременеят Simple Smile

# 1 788
  • Мнения: X
Стара тема, но винаги актуална. Simple Smile
Аз разделям флирта на два вида. Единия го квалифицирам като ежедневен, между колеги, приятели и тн., в него никоя от страните не влага по-сериозни намерения. Леки закачки, колкото времето да минава приятно и с повече усмивки. Yum
Другият вид е целенасоченият флирт, който е с откровено сексуален заряд. Това е привличане на първично ниво, гандиозен сблъсък на енергии, напрежение, което витае и се усеща във въздуха. Този флирт е истинско удоволствие. Невербален, изцяло игра с езика на тялото - поне в началния си етап. След това следва комуникацията, както и "случайните" докосвания, електричеството, което премива през тялото. Според мен при такъв флирт не трябва да се избързва със секса, тъй като ако поддържаш интереса оптимално дълго време, но все пак не твърде дълго, оставяш място на отсрещната страна да помечтае, да нарисува картини в съзнанието си, да види и да усети първо с главата си....Wink
Само дето 99% от мъжете не правят разлика между двата вида....за тях флирта е "покана за секс".
И ако им пуснеш, са готови да заеб..т жена, деца, семейство...
А ако не си имала изобщо такова намерение, те обявяват за долнопробен боклук, кучка, която само лае.....
Та, това с "паленето на фитили" наляво-надясно е нож с две остриета.

# 1 789
  • Мнения: 3 828
Стара тема, но винаги актуална. Simple Smile
Аз разделям флирта на два вида. Единия го квалифицирам като ежедневен, между колеги, приятели и тн., в него никоя от страните не влага по-сериозни намерения. Леки закачки, колкото времето да минава приятно и с повече усмивки. Yum
Другият вид е целенасоченият флирт, който е с откровено сексуален заряд. Това е привличане на първично ниво, гандиозен сблъсък на енергии, напрежение, което витае и се усеща във въздуха. Този флирт е истинско удоволствие. Невербален, изцяло игра с езика на тялото - поне в началния си етап. След това следва комуникацията, както и "случайните" докосвания, електричеството, което премива през тялото. Според мен при такъв флирт не трябва да се избързва със секса, тъй като ако поддържаш интереса оптимално дълго време, но все пак не твърде дълго, оставяш място на отсрещната страна да помечтае, да нарисува картини в съзнанието си, да види и да усети първо с главата си....Wink
Само дето 99% от мъжете не правят разлика между двата вида....за тях флирта е "покана за секс".
И ако им пуснеш, са готови да заеб..т жена, деца, семейство...
А ако не си имала изобщо такова намерение, те обявяват за долнопробен боклук, кучка, която само лае.....
Та, това с "паленето на фитили" наляво-надясно е нож с две остриета.



С какви мъже общувате вие Grin от 2-3 години ежедневно прекарвам времето си в почти изцяло мъжка среда. Флиртът е необходимост. Да се чувстваш по-самоуверен, по-желан. Но дотам. И всички мъже около мен колкото и да им се иска, им е напълно ясно, че никога няма как да стане нещо между нас в реалния живот. Когато се научиш ясно и безгласно да поставяш границите, такива проблеми няма да имаш. А с такива дето всяка, която не им пуска е курва или кучка, аз лично не общувам от доста време.

# 1 790
  • Мнения: 3 231
Стара тема, но винаги актуална. Simple Smile
Аз разделям флирта на два вида. Единия го квалифицирам като ежедневен, между колеги, приятели и тн., в него никоя от страните не влага по-сериозни намерения. Леки закачки, колкото времето да минава приятно и с повече усмивки. Yum
Другият вид е целенасоченият флирт, който е с откровено сексуален заряд.
Флирт между приятели???? Ъ, моля?

# 1 791
  • Мнения: X
Хич не ми е необходимо да флиртувам със Сульо и Пульо, за да се чувствам по-самоуверена и по-желана. Ако ми е нужно нещо такова като патерица за самочувствието, сериозно ще се притесня. Това не значи, че не включвам с реплики на опити за флирт от време на време, но не за да си четкам егото колко съм вървежна, а по-скоро, за да стане майтап и за разчупване на обстановката.
Имах едни колежки-флиртаджийки навремето. Те уж и те за майтапа почти на всеки бяха "навити". Като се съберяха с разни колеги и като се почнеше с редовните подмятания, направо на селски мегдан го обръщаха. Само дето не си крадяха китките. И после..."ама еди кой си защо не разбира, че аз съм семейна жена и не искам нищо от него." И в тия неща е добре човек да му знае мярката.

# 1 792
  • Мнения: X
Ако самочувствието ми зависеше от   всеки флиртаджия, щях сериозно да се притесня за психичното си здраве...

# 1 793
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Ако самочувствието ми зависеше от   всеки флиртаджия, щях сериозно да се притесня за психичното си здраве...

От всеки не ... но все пак винаги е прятно за егото на индивида/индивидката ако знае че е харесван/а.

# 1 794
  • Мнения: X
Да знам, че съм харесвана, едно. Самочувствието ми да зависи от това, не... Жалко е. Самочувствието на човек не би трябвало да се определя от хорското мнение. По тази логика грозни те, с които никой не флиртува, трябва направо да си направят харакири.

# 1 795
  • Мнения: 30 802
Прави ми впечатление, че в тоя форум яко се бърка флирт със свалячество, тоест аграрно-битов опит за онождане, с дебелашки реплики.

Флиртът е точно остроумие. Нека не се лъжем, няма нужда да си мислим, че всеки мъж иска да ни свали гащите. Но по принцип всеки излъчва своя "еротичен потенциал", ако ще да говори за квантова механика. Та наличието на доза флирт означава, че човекът отсреща регистрира твоята енергия и ти обръща внимание. Което може да е от полза за преговори, сделки, интервюта и всякаква работа за вършене, в която искаш да ангажираш внимание, а не да те отсвирят.

Няма нищо общо с мераците за секс и въртенето на очи.

Флиртът е игривост, креативност, влияние, харизма.

Другото е въртене на очи, напиване на менци, клатене на калпаци и крадене на китки, то не е флирт, ами някакви хормонални набези. Флиртът предполага известна доза резервираност.

# 1 796
  • Мнения: 54 955
Кой пак изрови тема от 7 години??? Rolling Eyes
Наистина форумът става скучен...

+1000 за последното мнение на Сирен. Peace

# 1 797
  • Мнения: X
Прави ми впечатление, че в тоя форум яко се бърка флирт със свалячество, тоест аграрно-битов опит за онождане, с дебелашки реплики.

Флиртът е точно остроумие. Нека не се лъжем, няма нужда да си мислим, че всеки мъж иска да ни свали гащите. Но по принцип всеки излъчва своя "еротичен потенциал", ако ще да говори за квантова механика. Та наличието на доза флирт означава, че човекът отсреща регистрира твоята енергия и ти обръща внимание. Което може да е от полза за преговори, сделки, интервюта и всякаква работа за вършене, в която искаш да ангажираш внимание, а не да те отсвирят.

Няма нищо общо с мераците за секс и въртенето на очи.

Флиртът е игривост, креативност, влияние, харизма.

Другото е въртене на очи, напиване на менци, клатене на калпаци и крадене на китки, то не е флирт, ами някакви хормонални набези. Флиртът предполага известна доза резервираност.
Въпрос на разбирания. Ако съм  на сериозна делова среща и мъжа "отсреща" почне да флиртува "креативно", 1000 % гаранция, че няма да работя с него. Никакво доверие нямам на хора, които смесват работа и "купон" в едно. 52 годишния ми опит с хора показва, че съм права.

# 1 798
  • Мнения: 6 122
Прави ми впечатление, че в тоя форум яко се бърка флирт със свалячество, тоест аграрно-битов опит за онождане, с дебелашки реплики.

Флиртът е точно остроумие. Нека не се лъжем, няма нужда да си мислим, че всеки мъж иска да ни свали гащите. Но по принцип всеки излъчва своя "еротичен потенциал", ако ще да говори за квантова механика. Та наличието на доза флирт означава, че човекът отсреща регистрира твоята енергия и ти обръща внимание. Което може да е от полза за преговори, сделки, интервюта и всякаква работа за вършене, в която искаш да ангажираш внимание, а не да те отсвирят.

Няма нищо общо с мераците за секс и въртенето на очи.

Флиртът е игривост, креативност, влияние, харизма.

Другото е въртене на очи, напиване на менци, клатене на калпаци и крадене на китки, то не е флирт, ами някакви хормонални набези. Флиртът предполага известна доза резервираност.
Въпрос на разбирания. Ако съм  на сериозна делова среща и мъжа "отсреща" почне да флиртува "креативно", 1000 % гаранция, че няма да работя с него. Никакво доверие нямам на хора, които смесват работа и "купон" в едно. 52 годишния ми опит с хора показва, че съм права.

Абсолютно. Никакви флиртове няма на сериозни, делови, работни срещи. Представям си Бил Гейтс на работна среща, на която 90% са мъже как флиртува...."креативно".  А и флирт означава: "Леко любовно увлечение, игра; ухажване." Може да използваш креативност във флирта със сигурност, но не и на сериозна, работна среща. А и целта на флирта си е секс все пак, каквото и да си говорим. Да, носи приятни усещания определено, повечето хора си остават с тях, особено ако си имат сериозни връзки и наистина го използват просто за разведряване на атмосферата.

# 1 799
  • Мнения: 30 802
Някои пак бъркат понятията..."А и целта на флирта си е секс все пак" - ми не, не е.

Общи условия

Активация на акаунт