Флиртът. Основни правила.

  • 81 860
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 1 107
Сирен, не можем да искаме от всички да са чели Името на розата, Съмърсет Моъм или подобни. Човек като е с капаци си вижда до капака и толкоз.

# 1 801
  • Мнения: 6 122
Някои пак бъркат понятията..."А и целта на флирта си е секс все пак" - ми не, не е.

Да, ти например доста ги обърка. А каква е целта на флирта? Просто ей така да ти е креативно готино или на сериозна бизнес среща да си пофлиртуваш малко креативно и хоп, сключил си сделка за милиарди.

# 1 802
  • Мнения: 30 802
Да, нещо такова. И да не е скучно и тегаво общуването.

Няма нищо по-тъпо и тегаво от хора, които нямат игривост в поведението, като същевременно спазват нормите.

Много издълбоко бъркате флирт и свалка.

Да, дори и в работна среда за нормалните хора всяко отношение мъж-жена следва да има доза флирт. Иначе сте като Фрау Фарбисина и злите асистенти - някакви безполови и дръпнати.

Флирт може да има и без никакъв намек за секс.

Но е въпрос на класа да се разбере това.

# 1 803
  • Мнения: 1 340
Някои пак бъркат понятията..."А и целта на флирта си е секс все пак" - ми не, не е.

Да, ти например доста ги обърка. А каква е целта на флирта? Просто ей така да ти е креативно готино или на сериозна бизнес среща да си пофлиртуваш малко креативно и хоп, сключил си сделка за милиарди.

Разбира се, че целта на флирта не е задължително секс и поне мен ме кара да се чувствам още повече жена. Няма никаква врьзка сьс самочувствие и самооценка, естествено, на никой не му пречи да си се чувства  добре и секси дори и като няма желаещи да флируват с него

# 1 804
  • Мнения: X
Аз пък мисля, че доста хора бъркат непринуденото поведение и чувството за хумор с флирта....
Ама щом това ви дава самочувствието на "повече жени", няма лошо.
Флирта като такъв, няма място на сериозна бизнес среща.
Чувството за хумор, разчупващо обстановката, да.

# 1 805
  • Мнения: 30 802
Не е до самочувствие, а до нормално човешко поведение, не роботско такова. Просто е приятен и нормален начин.

За мен е нормално при всяко общуване мъж-жена да има някаква форма на протичане на енергия, дори да няма намерения за секс. Другото е роботско и дръпнато.

# 1 806
  • Мнения: 3 719
Флиртът е като четенето на меню в ресторант. Може да си харесаш нещо, а може и нищо да не си харесаш. Четенето на меню извън ресторант е загуба на време.

# 1 807
  • Мнения: X
Флирт-леко любовно увлечение, ухажване, заиграване, задиряне, ласкаене, кокетиране.
Това според тълковния речник.
Та, как лекото любовно увлечение или задирянето се съвместяват с делова бизнес среща?
Както писах, бъркате флирта с чувството за хумор/непринудеността, които притежават някои хора.

# 1 808
  • Мнения: 2 204
Флирта (или лекото любовно увлечение, както го определят) ако не завърши с лек секс си е жива загуба на време и енергия, според мен. Флиртуваш, флиртуваш и накрая - с пръст в устата. Ми не е честно това

# 1 809
  • Мнения: 3 547
Флирта (или лекото любовно увлечение, както го определят) ако не завърши с лек секс си е жива загуба на време и енергия, според мен. Флиртуваш, флиртуваш и накрая - с пръст в устата. Ми не е честно това

Е, то в тоя живот няма феър плей, така че - нищо ново Stuck Out Tongue

# 1 810
  • Мнения: 320
Не можах да изчета темата Laughing, как може толкова да е изписано  за този флирт?
Хареса ми, че флиртът е моментна проява на възхищение, но не съм съгласна, че е само за интелигентни хора. Всеки си флиртува според възможностите. Да ти подвикнат някой цинизъм от скелето на строеж си е "моментна проява на възхищение", сигурно за човека е върха на флирта. Просто на жените не ни харесва, но ако някой готин мъж пусне някой поглед е ласкателно и "виртуозна игра". Laughing
Смешките в офиса и разни ситуации в магазина или в банката, за мен си е точно чувство за хумор, а не е флиртуване.  Флиртът носи сексуален заряд.

# 1 811
  • Мнения: 6 122
Аз пък мисля, че доста хора бъркат непринуденото поведение и чувството за хумор с флирта....
Ама щом това ви дава самочувствието на "повече жени", няма лошо.
Флирта като такъв, няма място на сериозна бизнес среща.
Чувството за хумор, разчупващо обстановката, да.


Абсолютно! Просто всеки си разбира флирта, както си иска. За някои очевидно, ако се смееш с колегите си, забавно ти е или нещо подобно,  минава за..флирт.

"Смешките в офиса и разни ситуации в магазина или в банката, за мен си е точно чувство за хумор, а не е флиртуване.  Флиртът носи сексуален заряд."

А, много, много точно казано.

# 1 812
  • Мнения: 54 955
Да се смееш с колегите си и да си забавен не е никакъв флирт. Флирта е между двама. той е индивидуално е насочен, не към група.
А че някои смятат просташките подмятания на работници от скелето за флирт, говори за тяхното ниво.
Права е Сирен, за флирта се иска класа.

# 1 813
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Флирт е да покажеш на някой, че го цениш като човек и го намираш интересен/привлекателен. Да го оцениш не само като човек, а и като някой от "противниковия" пол /ако е такава ориентацията де/ с добро чувство, финес и без никакъв намек за нещо повече. Без класа не става. Само опит остава.

# 1 814
  • София
  • Мнения: 17 902
Колегите и приятелите са безполови. Ако беше за разчупване и готино настроение, означава, че трябва да пофлиртувам и с колежките.

Общи условия

Активация на акаунт