Изработка на гардероби

  • 6 329
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте
искам да си поръчам 4 гардероба с плъзгащи врати и надстройки над тях , искам да ми препоръчате майстор или фирма , но моля за проверени   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 8 013
Писах ти на ЛС, за да не излезе като реклама.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
И на мен ако може  Hug

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Може ли и на мен?  Simple Smile , следя темата .....

# 4
  • София
  • Мнения: 8 013
Изпратих. Simple Smile
Това е фирмата, която вкъщи ни монтира обзавеждането. Посочвала съм ги и друг път в Белия списък на майсторите. Работят с различни механизми и може да се избира.
На втория гардероб, който ни правиха в една ниша в спалнята, искахме специално да е с най-тънкото възможно ПДЧ и вратите да са много леки. Там гонехме и цена, защото бяхме към края на ремонта и се бяхме ошушкали, така че този гардероб не беше с много скъпи механизми.
Първият гардероб е от жилището, където живеем и понастоящем. Правен е през септември 2006г. и до сега не е давал особени дефекти.
Фирмата не е специализирана само за гардероби, така че се надявам това да не е пречка.

# 5
  • Мнения: 2 241
Аааа, искам и аз да знам, плийййз  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 550
Здравейте,
на нас също ни предстои изработка на гардероб по поръчка.ДАйте моля ви препорака на фирми, а също и снмки на направени вече гардероби.

# 7
  • Мнения: 205
и аз се нареждам за фирма...

# 8
  • София
  • Мнения: 374
Аз също се интересувам от темата, искам да помоля и за ориентировъчни цени.

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте, мога ли да помоля и аз за името на фирмата, евентуално и за сайта, за да поразгледам. И на мен ми предстои попълването на 2 ниши, което явно ще стане с неща по поръчка. Благодаря предварително!

# 10
  • София
  • Мнения: 180
И мен ме интересува, ще съм благодарна на всякакви препоръки

# 11
  • Мнения: 550
Ще се радвам да се публикува името на тази фирма, за да видим какви модели произвеждат. Моля публикувайте и снимки на готови гардероби, за да видим как работят?

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Здравейте, търся си майстор за гардероб, спалня и секция, направила съм си 3д проект с размери. Моля, препоръчайте ми някой от Варна  Peace

# 13
  • Мнения: 7
 И на мен ми предстои поръчка на гардероб , който ще бъде един вид вграден с плъзгащи се врати . Ако може и ориентировъчна цена .  Praynig

# 14
  • Мнения: 311
http://mimkata83.snimka.bg/other/mebeli.566929


изработва мебели по поект на изгодни цени, не знам дали има сайт

ето малко снимки от вкъщи, очарована съм, че обзаведе нашия апартамент точно както го искахме. Ако някой иска координати да заповяда   bouquet , наистина е страхотен

Общи условия

Активация на акаунт