Въпроси към Класически хомеопати 16

  • 63 043
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Ние се върнахме от хом....Уж нищо притеснително.Даде ново ХЛ /но Ниал го няма да ми каже повече за него  Wink/,та ще го пием,защото "той си го иска и ни води към ХЛ-крещи,а ние само трябва да го чуем"...

Та така...сега чакаме.Характерно било за ХЛ Т и то висока и ако я имаме значи,че действа.Да видим...

# 706
  • Мнения: 3 499
Какво ви писаха, бре, Тандонова? Laughing

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Какво ви писаха, бре, Тандонова? Laughing

Ферус фосфорикус 30...-някакво желязо е нали,Мече?


Сега се сетих,то като бяхме там ми беше каша...Сега ЖС си иска Ферусса,а ако бяхме прескочили да отидем сега,а когато ни беше датата за проследяването-какво ли щеше да иска??? Rolling Eyes

Притесняваме това,че като че ли стават много ХЛ...при вас така ли е?Не се връщаме към старо.

п.п. Мече,хареса ли ти цитата?

# 708
  • Мнения: 824
За остро състояние ли е даден ферум фосфорикум?
Нормално е да се менят ХЛ.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
За остро състояние ли е даден ферум фосфорикум?
Нормално е да се менят ХЛ.

Да,за остро така отчете тая "никаква" Т и мааалко не му е стигало да се справи сам...НО каза,че по принцип и острите с-ния пак са свързани по някакъв н-н с основното,щото все се отнася за един човек.

Уж очаквам да почнат да се разреждат болестите...но кога ли ще достигнем това ниво?

# 710
  • Мнения: 824
От колко време сте при този хомеопат?
При мен и децата ми, окола 6 месеца минаха и започнахме да виждаме ефекта от ХЛ

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
От колко време сте при този хомеопат?
При мен и децата ми, окола 6 месеца минаха и започнахме да виждаме ефекта от ХЛ

Ами от март или април...забравила съм.Аз също виждам ефект,но ми се ще тези остри с-ния да се разредят.Както и да е...ще почакаме. Simple Smile

# 712
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да се включа и аз отностно антидотирането на ХЛ.
Приятелката ми на излизане от хомеопата сложила шишенцата в чантата заедно с телефоните.Естествено и казах, че за нищо не стават, и се обадихме на хомеопата да отиде да и даде нови.Изненадата ми беше, че той каза само да ги потецира повече и да си ги приема спокойно.По негови данни имали изследвания/нови/ според които и еднократното минаване на рентген/в самолетите, където аз ги увивах във фолио или минавах на ръчен багаж/ не им влияело и не губили силата си.
На мен ми е казвал да си пия кафето и да си консумирам каквото ми се иска, дори пастата за зъби вече ми е с мента. Grinning, тая хомеопатичната ми беше супер безвкусна, пък за децата да не говорим.

 Така е как'Сиси, от 4-5 години се опитвам да кажа, че има нови изследвания, но много хора меко казано се изненадват... Все пак си пазете хо л-вата! ...а колкото до кафе, мента, парфюми, хомеопата би трябвало да прецени вашата индивидуална чувствителност и да ви посъветва.

# 713
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ние се върнахме от хом....Уж нищо притеснително.Даде ново ХЛ /но Ниал го няма да ми каже повече за него  Wink/,та ще го пием,защото "той си го иска и ни води към ХЛ-крещи,а ние само трябва да го чуем"...

Та така...сега чакаме.Характерно било за ХЛ Т и то висока и ако я имаме значи,че действа.Да видим...

Ferr-p e за първи стадий на Т., предвестник на Остро състояние

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 21:54 от Aleksander

# 714
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ферус фосфорикус 30...-някакво желязо е нали,Мече?
Ферум фосфорикум - железен фосфат
Начален стадий на остри болести, където са налице възпаления и висока Т, но картината все още не е ясна.

# 715
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Имам питанка!
Възможно ли е от ХЛ дадено за остро състояние дребния да се поти обилно по време на сън? Снощи беше с Т и сметнах, че е нормално, но тази вечер няма Т и пак току що го преоблякох защото беше много потен!
Лекарството е Калкареа Сулфурика.

# 716
  • Мнения: 1 462
Дариии не съм специалист но моята хомеопатичка ме предупреди че потенето може да е резултата от лекарството и при малкия м исин и при мен беше така в продължение на една седмица  Peace

Аз да се оплача и да поискам малко кураж  Laughing малкия от снощи е с висока температура и за първи път трябва да се справяме с хомеопатия. Тъй като през нощта вдигна наистина високо- 39,5 вече два пъти му давах Нурофен, а днес продължаваме с лекарството, но ме е страх че пак няма да се разминем. Опитвам се да съм спокойна, но не ми се отдава съвсем  Laughing

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Ние се върнахме от хом....Уж нищо притеснително.Даде ново ХЛ /но Ниал го няма да ми каже повече за него  Wink/,та ще го пием,защото "той си го иска и ни води към ХЛ-крещи,а ние само трябва да го чуем"...

Та така...сега чакаме.Характерно било за ХЛ Т и то висока и ако я имаме значи,че действа.Да видим...

Ferr-p e за първи стадий на Т., предвестник на Остро състояние

 Rolling Eyes Не разбрах???Защо предвестник ... нали острото вече отминава/или /е отминало?

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Дариии не съм специалист но моята хомеопатичка ме предупреди че потенето може да е резултата от лекарството и при малкия м исин и при мен беше така в продължение на една седмица  Peace

Аз да се оплача и да поискам малко кураж  Laughing малкия от снощи е с висока температура и за първи път трябва да се справяме с хомеопатия. Тъй като през нощта вдигна наистина високо- 39,5 вече два пъти му давах Нурофен, а днес продължаваме с лекарството, но ме е страх че пак няма да се разминем. Опитвам се да съм спокойна, но не ми се отдава съвсем  Laughing

Кураж от мен! Hug Виж,Т няма да спадне от раз,поне при остро с-ние е така...Ако нещо те тревожи-звъни на хом. и питай!
За вис.Т знам,че е добре да се слагат компреси-отстрани на вратлето/не ледени/.А ако са му студени краката-топла/хладка вода и обратното-слагам намокрени чорапки.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Ферус фосфорикус 30...-някакво желязо е нали,Мече?
Ферум фосфорикум - железен фосфат
Начален стадий на остри болести, където са налице възпаления и висока Т, но картината все още не е ясна.

Ами нашта не беше висока?То ще покаже...

Общи условия

Активация на акаунт