Въпроси към Класически хомеопати 16

  • 62 985
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Искрено ми липсват хомеопатите в темата.. гледам пак сте го обърнали на отчетно-оплакваческа..

И какво...дай сега като ги няма хом. и ние да не си споделяме...Ами темата ще замре!А и все още има по-вещи в занаята мами,които на мен лично са ми много полезни със съветите си!

Благодаря им!  bouquet

# 736
  • Мнения: 2 096
Покани ги. Поне на теб да откликнат Laughing
Бре, че с какво съм по различна от вас..  newsm78
Нищо лично, но пак повтаряме едни и същи неща за температурата, а периодично се появява някой с питане за лекарство за хемороиди..

# 737
  • Мнения: 3 489
За теб са едни и същи, за други не са. Hug Ако неврозите на хората се "оправяха" толкова бързо, нямаше да има хомеопати... Тандонова, ти ако в скоро време не идеш при хомеопат, задълго ще има по-вещи. Joy Hug
Пък и е време за нова тема, та да отпуснем малко накрая конците. Grinning

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
За теб са едни и същи, за други не са. Hug Ако неврозите на хората се "оправяха" толкова бързо, нямаше да има хомеопати... Тандонова, ти ако в скоро време не идеш при хомеопат, задълго ще има по-вещи. Joy Hug
Пък и е време за нова тема, та да отпуснем малко накрая конците. Grinning


 Laughing така е...Но ще събирам субсидии за мен и тогава ще ходя...

Мече,не каза нищо за цитата ми на предната страница?Дали ти хареса... Wink

# 739
  • Мнения: 42
Пиша само заради вентолина, не искам да кажа, че е добър, просто за успокоение на ужасените майки. Изпила съм сигурно кофи Вентолин, още от дете когато си беше просто Салбутамол.
Ха, от един отбор сме! И аз започнах с вент. от 3 годишна. Първо беше астмопент, после салботамол и накрая вентолин. Моите бяха помпички - винаги в джоба, по колко пъти съм пръскалаа ... не ви трябва да знаете, но и сиропчета доста съм си пийнала - в изобилие. Е, още съм жива Mr. Green Хомеапатията реши проблема с астмата от воле! Малкия на два м. направи пневмония и лежахме в болница. Натъпкаха го с антибиотик и през 6 часа правихме инхалации с вентолин  /първия ден бяха през 4 часа/ , така че и на него не му се размина:(. Моля се само да не се стига пак до там никога вече  Praynig.

# 740
  • Мнения: 42
  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68  Да се похваля, че бяхме на консултация при хематолог, НИЩО НИ НЯМА, нито на каката, нито на Бебо!!! 

# 741
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Този нет днес е кошмарен  #2gunfire!

Говорих още сутринта с хомеопатката, която е толкова болна, че чак и е трудно да говори! Но иначе твърди, че се оправя и всичко е наред  ooooh!!
Та за потенето при сън, което е при нас, каза че е нормално "калкарея" да предизвика такава реакция. Днес на малчо му се появиха и плаки по тялото, които го сърбят а тя пак е доволна  ooooh!! Знам че това е чистене, ама като заяви: "много е хубаво, че са се появили плаки" и звучи странно  Wink!

# 742
  • Мнения: 3 695
Да се похваля, че бяхме на консултация при хематолог, НИЩО НИ НЯМА, нито на каката, нито на Бебо!!! 
Знаех си, доста често плащат хората неоснователно.  Hug

Малкия на два м. направи пневмония и лежахме в болница. Натъпкаха го с антибиотик и през 6 часа правихме инхалации с вентолин  /първия ден бяха през 4 часа/ , така че и на него не му се размина:(. Моля се само да не се стига пак до там никога вече  Praynig.
Преди да направи пневмонията да са му били случайно ваксина?  Thinking

# 743
  • Мнения: 9 973
Синчето е на 4г. и от месец се оплаква от болки в корема.Кръв и улина-добри.Изследванията за градина-ОК.
В момента пие био баланс бейби и гастрокинд.Започвам и линекс.
Според него болките не спират.Съвети? Praynig
Къде да го заведа на преглед  в София?Може и на ЛС ,но да не е от новорегистрирал се да си пробутва номерата  Wink
 Hug  bouquet

# 744
  • Мнения: 3 489
Деси, сега ще тръгва на градина ли? Защото ако е така, болката може да е от притеснение.
Има си лекарства и за тази работа

# 745
  • Мнения: 9 973
Деси, сега ще тръгва на градина ли? Защото ако е така, болката може да е от притеснение.
Има си лекарства и за тази работа
втория ден на градина стана,но той е ходил и преди Confused

# 746
  • Мнения: 19 337
Деси, моето дете също е на 4г. От една година се оплаква от болки в корема. Хомеопат пробвахме преди година безуспешно. Лекари обиколихме много. Само изписват химия без допълнителни изследвания. Сега от 2 седмици сме пак на хомеоптаия, но нямам голяма надежда. Постоянно е на някакви диети. Ще изчакам още десетина дни и се връщам на конвенционалното лечение.
При нас проблемът е и от дебелото черво. Мога да ти кажа на лични долу-горе какви изследвания сме правили ние.
Хомеопат може и на мен да пишете да имам едно наум.

# 747
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
   Връзка към новата, 17-та тема!   Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612554.new#new

Общи условия

Активация на акаунт