Отслабнахте ли "завинаги"?

  • 62 254
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Хаха, Никол, стига... Laughing
Всъщност, след последната подобна тема тук, се измерих и да, дебела и ниска съм по форумските стандарти.
Както и да е, темата не е за това.

Идеята е, че това, което може да се постигне с много стресиращи хранителни ограничения, може да се постигне и с достатъчно движение и по-малко хранителни ограничения. На години сме и отдавно е редно да сме осъзнали, че слабо, не значи красиво, не колкото добре оформено. Ако ме разбирате.  Simple Smile Което не означава, че толерирам кг в повече, най-малкото заради здравето.

# 31
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Кейси, със сигурност ще те обявят за дебела, съдя от предните теми, където обясниха, че 45-48 кг. са идеални за 170 см., ние ниските трябва да сме по 35 кила за техните стандарти  Sunglasses

......
Не се сърди, човече, колко ниски, все пак?  Wink
Аз съм 160см. висока, колко кг трябва да съм "по форумските" стандарти?  Wink

# 32
  • Мнения: 322
Щом на 170 см. вискочина се полагат 45 кг, едва ли ни отпускат повече от 36-7 кг  Mr. Green (и аз съм висока 160 и искрено се забавлявам с мерките и теглилките, които се развяват из форума)  Mr. Green

# 33
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Поля от слънчогледи, в най-добрите си времена съм била 49-50кг.
Ама в най-добрите, като студентка. Еми искам да ти кажа, че си изглеждах суперррр!  Peace
Което не мога да кажа сега де....  ooooh!

Т.е. според форума и тогава съм си била дебеличка, така ли?  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 481
Била съм два пъти на диета - след двете бременостти- и двата пъти свалих около 20кг
Иначе поддържам теглото си до +/-3кг в рамктие на една година.

# 35
  • Мнения: 322
Поля от слънчогледи, в най-добрите си времена съм била 49-50кг.
Ама в най-добрите, като студентка. Еми искам да ти кажа, че си изглеждах суперррр!  Peace

Аз по същия начин, като ученичка тежах 50 кг, още от 14-годишна  Rolling Eyes Като си гледам снимките оттогава - добре ми стоят  Mr. Green

Разбира се, че сме дебели по форумските стандарти - иска ли питане   Laughing

# 36
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Кейси, със сигурност ще те обявят за дебела, съдя от предните теми, където обясниха, че 45-48 кг. са идеални за 170 см., ние ниските трябва да сме по 35 кила за техните стандарти  Sunglasses


 Shocked

Аз съм 1,70 и на 50кг изглеждам като тапициран скелет. След диетата бях станала толкова и на нищо не приличах, особено във физиономия бях страшна за гледане.  Laughing
Зависи от структурата и пропорциите, защото и 72 кг  не ми стояха така, че да ги преположиш.
Иначе съм супер мързелива и до магазина не ходя пеш, просто това с движението не е за мен, но диетата не означава  непременно глад до дупка и моментално връщане на килограми след това.  Wink

# 37
  • Мнения: 22 525
Хехе, пак ли тема за килограмите...)
Ама хайде ще се разпиша и от тук. )

От около 17г периодично спазвам разни режими.
Първоначално съм правила няколко пъти пълно гладуване, само на чай и вода. ) Ефекта си е перфектен, но го правех за пречистване, не толкова като диета.
След това 5-6пъти съм плодувала, това вече за отслабване и след това 2-3месеца съм била на по-олекотен режим на хранене.
В момента пак се нуждая от едно такова плодуване, но...ми е трудно почването. )

По форумските стандарти съм си дебелана. )) Хем ниска, хем дебела. ))))

# 38
  • Мнения: 2 592
Кейси, със сигурност ще те обявят за дебела, съдя от предните теми, където обясниха, че 45-48 кг. са идеални за 170 см., ние ниските трябва да сме по 35 кила за техните стандарти  Sunglasses

Даже не мога и да си го представя как ще изглежда - тези килограми на този ръст  newsm78
Аз съм 162 см. и 49 кила са идеалното тегло за мен. Почти 10 см отгоре, а същите килограми ми звучи нереално направо ...
Но много зависи и как са разпределени килцата де - имам приятлка с много големи гърди - ами ясно е, че ще е повечко кила и на теория може и да се счита теглото й за леко надвишаващо нормите. Но изглежда чудесно  Party

# 39
  • София
  • Мнения: 12 567
От година и половина мога да кажа, че коренно смених начина си на хранене и отношение към храната. Свалих 50 кг.

Не обичам сладко - хапвам отвреме навреме, но не ми е нещо любимо. Алкохолът пък въобще вече не го поглеждам - снощи за първи път за тези 18 месеца пих вино.
Като цяло направих си моя схема за хранене, категорично не гладувам, нито се опитвам да прилагам драстични диети спрямо себе си. Не смятам за нормално на моите 173 см да тежа 50 кг. И нямам намерение да си го причинявам.

# 40
  • Мнения: 4 300
Веднъж само съм отслабвала с повече от 10 кила, това беше след като спрях интензивните тренировки, но продължих да ям както преди. В периода 18-19 години беше, доволна съм от тази метаморфоза, пък и беше цялостна, не само килограми.
Оттогава съм плюс минус пет кила ( между 60 и 70кг, 174 см), доволна съм. Естествено, по форумските критерии съм к'юфте, но ако речете да има снимки по бански няма да се посвеня  Grinning
Горе долу имам един и същ хранителен режим. Е, когато се окажа за по продължително в горния край на графиката ограничавам някои храни. Но както и годинките си вървят напред това поведение май ще трябва да стане постоянно.
Диети не спазвам, поне не и в общоприетия вид, особено драстични от сорта на Дюкан.

# 41
  • София
  • Мнения: 23 130
Преди години взимах противозачатъчни хапчета и от тогава съм с проблеми в теглото.
И за да съм в нормални граници май цял живот ще съм си на режим.
Ям главно протеини - месо, млечни продукти и зеленчуци. Вечер почти нищо или само плодове. Без мазно, тестено, сладко и т.н. Не че не нарушавам - жив човек съм, и на мен ми се хапва нещо мазничко или сладичко...
Бясно завиждам на всички "закачалки", които ядат като разпрани и нищо не им се лепи!

Не смятам за нормално на моите 173 см да тежа 50 кг. И нямам намерение да си го причинявам.

Аз съм със същия ръст и най-много си се харесвах с тегло 55 кг. Но тези килограми са в историята  Wink

nana77, моля те, дай примерно меню на хранене за един ден. Просто ми е любопитно, а и определено си човек, който знае как и с какво да се храни, при положение, че си свалила толкова много килограми  Peace

# 42
  • Мнения: 2 592
От година и половина мога да кажа, че коренно смених начина си на хранене и отношение към храната. Свалих 50 кг.

Моите поздравления, забележителен резултат  Peace

# 43
  • Мнения: 481
аз отскоро установих колко добре се чувствам без месо и млечни продукти. Пак ям, но рядко - 1 максимум 2 пъти в седмицата. Първопричина беше мигрената, която според някои източници се изостряла при консумация на храни с много хистамини ( сирена, червено месо, алкохол, шоколад)
И наистина при мен това действа

# 44
  • Мнения: 4 300
А пробвала ли си с магнезий като хран.добавка?
Аз също имам периоди с мигрена и в общи линии това ме вади от тях ( по лекарска препоръка). Ефект обаче след поне 3-4 седмици прием.
Аз си купувам от ДМ.

Общи условия

Активация на акаунт