Съвети за Америка

  • 16 049
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 054
В Дисниленд.  В предните постове също има идеи.

# 61
  • Мнения: 1 668
Леголенд, както и последните 2 предложения - дисниленд и 2та парка край сан диего. Аз бих ти препоръчала и Вегас и някое и друго представление на Цирк дю солей.

# 62
  • Мнения: 103
Леголенд, както и последните 2 предложения - дисниленд и 2та парка край сан диего. Аз бих ти препоръчала и Вегас и някое и друго представление на Цирк дю солей.
Тези вече си ги набелязах, благодаря   bouquet А конкретно във Вегас, освен Цирк дьо солей и фонтаните пред Беладжио, кои други шоута са подходящи?

# 63
  • Мнения: 1 668
Леголенд, както и последните 2 предложения - дисниленд и 2та парка край сан диего. Аз бих ти препоръчала и Вегас и някое и друго представление на Цирк дю солей.
Тези вече си ги набелязах, благодаря   bouquet А конкретно във Вегас, освен Цирк дьо солей и фонтаните пред Беладжио, кои други шоута са подходящи?
Цирк дю солейй има няколко много там - аз бих ти препоръчала La reve, КА и О . Виж през времето на престоя ви дали няма да пее някоя световна знаменитост - елтън джон, марая кери и т.н. често пеят там. Билети обаче по от рано. Имаше една страница на Лас Вегас, в която можеше да се прочете всичко и да се резервират и купят билети, сватби и т.н.. Предполагам някое от момичетата ще ти я пейстне, че нямам време да я търся. Друго, което бих ти препоръчала е градините на Беладжио, сватба във вегас, уличното представление с кораби пред мираж и музея на титаник (пълна скука е, но на децата по някаква странна причина им е интересно). За друго не се сещам в момента

# 64
  • Мнения: 2 575
Само да добавя освен вече препоръчаните от Богиня шоута и Mystere - мноого добра акробатика и без водни атракции като О и Льо Рев.
Също за Вегас - не знам къде ще отседнете, но силно препоръчвам разходка в Wynn.
Дейвид Копърфийлд също не е зле, въпреки че бях чувала за друг Маг, който не е толкова известен, но бил по-добър.

ето един от сайтовете:
http://www.vegas.com/shows/

Селин Дион също била с невероятно шоу, но нещо ми се видяха доста солени хубавите места и не взехме билети последния път. Не знам и за 7 годишно дете колко би била интересна  Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 6 743
Препоръчвам и това шоу, бяхме много впечатлени, мисля, че и за деца ще е много интересно:
http://www.vegas.com/shows/production/blue-man-group-las-vegas/? … lue%20Man%20Group

# 66
  • Мнения: 2 575
Препоръчвам и това шоу, бяхме много впечатлени, мисля, че и за деца ще е много интересно:
http://www.vegas.com/shows/production/blue-man-group-las-vegas/? … lue%20Man%20Group

Моят 7 годишен го гледа миналото лято и никак не му хареса с изключение на края, който беше много забавен, но....само той, а останалите 2 часа просто едва ги издържа.
Аз също бях с по-големи очаквания, имайки пред вид огромния касов успех на шоуто  Thinking
И все пак не мога да не им призная различното и оригинално изпълнение Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 6 743
О, аз съм го гледала преди 8-10 г. още, тогава беше впечатляващо, може и да се е променило. Peace

# 68
  • Мнения: 58
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали туристическа агенция за екскурзия до САЩ?Целта ми е да разгледам Източното крайбрежие, но и не искам екскурзията да е прекалено натоварена.И е важно цената да е колкото е възможно по-ниска.Като гледам в този сайт http://www.tours4fun.com/tours-search/country/north-america-tour … cts_durations/5-7 има 7 дневни екскурзии с включен транспорт и нощувки в хотели 4-5* за 510 долара за 4 човека, а в България екскурзиите започват от 5 000лв на човек.

# 69
  • Мнения: 1 668
Цената от 5 к лева се формира от 800 евра за път, 510 долара или подобна цена от някой от тези сайтове, които гледаш в момента и останалото е надценка на агенцията  Joy. Просто си извади виза, купи си билет, избери си тур агенция на място, плати си като поп и се забавлявай. Агенцията тук в бг нито може да ти съдейства за виза, нито ще ти даде кой знае колко по-добра цена за полет... просто заради организацията ти прибират половината от парите. Аз съм ходила в САЩ неорганизирано и не успях да срещна никакви трудности.

# 70
  • Мнения: 58
Така е, да, но хората, с които ще ходя не говорят английски и точно заради това искат с туристическа агенция.Март месец бях с тях с туристическа агенция в Маями и Западното крайбрежие и останахме много разочаровани от туристическото обслужване.Просто ако не бях аз, с моя английски, приятелите ми щяха да бъдат доста притеснени от факта, че екскурзовода изобщо не се движеше с нас, а те не знаят английски.

# 71
  • Мнения: 1 668
Е, ако веднъж сте се прецакали да ходите с агенция и сте разчитали на твоя английски не виждам защо пак трябва да се прецакате като почти 100% е сигурно, че пак на твоя английски ще се разчита newsm78. А и щом сте били - визи имате. Трябва да си купите просто по един билет до град, който да ви е отправна точка и сте в джаза.

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте: ) И на мен ми предстои пътуване до Америка (Чикаго и Ню Йорк). Ще бъда за 2 седмици в началото на септември. Можете ли да ми препоръчате аутлети и да ми кажете дали в този период има намаления по магазините?

Общи условия

Активация на акаунт