Рисуване за начинаещи и не само - 4

  • 78 303
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Благодаря отново   bouquet

# 16
  • Мнения: 523
Момичета , страхотни сте   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ели , невероятен е корабът с червените платна  Grinning Grinning Grinning
Добре дошла на Ана 1 - страхотни , невероятни животни , направо ми се запечатаха хъскитата и колитата   bouquet
Мидичка -   bouquet  bouquet  bouquet , страхотна си  Heart Eyes
Оф , ще пропусна някоя и ще ми се разсърдите !!!
И аз скоро ще се отчета   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
порцийка и от мен в този слънчев и горещ ден  Heart Eyes



# 18
  • Мнения: 608
  Мим, пак страхотни ноктенца си правила Simple Smile Какво стана с картината, подари ли я?
Първата ми картина за тази тема. Двойка картини е де- "На път за Албена"

# 19
  • Мнения: 116
Елинор,много са красиви и изпълнени с лятно настроение картините   bouquet!
Мим,много ме грабна бели перлен маникюр  Heart Eyes
Зара,хайде чакаме те и теб  Simple Smile

# 20
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
ПРИВЕТ  Heart Eyes
ЕЛИ не съм я подарила, защото още не съм я довършила  Embarassed трябва да донаправя тревата и маковете, че не се сливат с небето  Rolling Eyes а и братовчетка ми ми каза да съм понадигнела още полето между планините  Rolling Eyes  и се чудя какво да правя  Rolling Eyes  хиляда мнения и дискусии отнесох и май още повече зациклих  ooooh! даже ме е обзел и страха дали няма да се изложа и да не я хареса  Sad
 Rolling Eyes

# 21
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
пак аз  Blush
 Whistling Whistling Whistling
завърших я 

# 22
  • Мнения: 608
    Много е красива! Аз бих си я закачила с кеф на стената Simple Smile

# 23
  • Мнения: 608
Аптекарски шишенца и месингова жаба

  Искаше ми се...да стане стъклото като истинко, да хвана цветните сенки, да нагъна плата както трябва.. Sad Ама нищо, пак ще пробвам.

# 24
  • Мнения: 13
Хубаво е,но наистина малко повече работа по гънките на плата-светлосенки и мъничко по шишензата и жабката,малко блясък им вкарай.  bouquet

# 25
  • Мнения: 23
Привет на всички! Виждам,че има нови нещица в темата, тъкмо ще разгледам с интерес.

От мен онова платно ,дето го подмятам цял месец. За релеф експериментирах със семена и яйчени черупки, има още какво да се желае, но трябва да купя релефна паста.( и свестни четки)










Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 18:44 от Нина...

# 26
  • Мнения: 13
Нина,много е хубаво!  bouquet

# 27
  • Мнения: 608
  Нина, каквото и да нарисуваш, с какъвто материал искаш-винаги се получава много въздействащо. Страхотно е Simple Smile

# 28
  • Мнения: 23
Благодаря ви!

Искам да поздравя  Мим с първото платно.  bouquet  Мим, вълненията и желанието да направиш най- хубавият подарък на любим човек го прави безценно, другото е просто техника. Heart Eyes

Ели, завиждам ти благородно за смелостта да рисуваш стъкло. Blush Аз не бих могла, честно.

Ани, добре дошла на теб и на графиките ти! Зайчето с патето ме грабнаха веднагически.. и "маската" също.
 
Поздрав и за прохладните пейзажи на Мидичка.. Hug

 Зарче ,чакаме те Peace

Със сигурност пропускам не една и две от вас, но това пък е хубаво,отбора пораства.

Целувките са за всички. Heart Eyes


пп дилу , не съм те забравила   Wink, оф ,спирам ,че списъкът ще порасне.

поздрав и бягам


Последна редакция: пт, 15 юли 2011, 14:08 от Нина...

# 29
  • Мнения: 112
mim_007 smile3501  жестока е! Толкова емоция има в тази картина.Браво!   Браво и на всички останали  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт