Гордата Аси - Магията, която ни завладя, получи признание и от света - Тема 120

  • 39 056
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3
Ина благодаря за превода,   bouquet според мен в статията искат да изтъкнат, че същото се е писало и за Ебру и не е излязло истина и да не се вярва много,много на писаниците по пресата, тъй като понякога пишат лъжи. Спомняме си също, че преди известно време и Мурат се изказа негативно за пресата, като подчерта, че не всичко което пишат е истина и не трябва да им се вярва

# 646
  • Мнения: 3
Преди време приписваха връзка на  Туба с един италианец, сега ще се поразровя и за снимката Peace

# 647
  • Мнения: 2 131
Ина благодаря за превода,   bouquet според мен в статията искат да изтъкнат, че същото се е писало и за Ебру и не е излязло истина и да не се вярва много,много на писаниците по пресата, тъй като понякога пишат лъжи. Спомняме си също, че преди известно време и Мурат се изказа негативно за пресата, като подчерта, че не всичко което пишат е истина и не трябва да им се вярва

 newsm10  newsm10

# 648
# 649
# 650
# 651
# 652
# 653
# 654
  • Мнения: 3 114
Свет ,дай просветление  за тази снимка , От къде е .истинска ли е,моля..

# 655
  • Мнения: 48
http:Момичета, аз мисля, че независимо от всичко дори Туба наистина да е бременна и да се омъжи за Онур, ние феновете винаги ще я свързваме с Мурат и магията, която създадоха в Аси, защото това е нещо което не може да се забрави и любовта между Аси и Демир е запечатана в сърцата ни. С който и партньор да са в реалния живот за нас винаги ще си останат двойката пленила ни с магията наречена любов изживяна от тях в сериала и извън него-убедена съм в това. Жалкото е само, че в реалния живот пътищата им се разделиха или пък не са Thinking това само времето ще покаже, но едно е сигурно МураТуба ще живее винаги  Hug Hug Hug     днес повече от всякога сам на вълна

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 12:39 от lirio

# 656
# 657
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi ** Demir .Wael Jassar - Nekhaby Leih

# 658
  • Мнения: 2 131
Ина всички са колажи от феновете на Демир и Аси Peace Peace


# 659

Общи условия

Активация на акаунт