Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 21 част

  • 52 752
  • 752
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6
                   Японско чудо

1 -ви ден

Закуска - горчиво кафе                                                                                  

Обяд - две твърдо сварени яйца  

Вечеря - парче месо, салата с лимон  


2-ри ден

Закуска - чаша горчиво кафе, парче сухар    

Обяд - две твърдо сварени яйца                                    

Вечеря - парче шунка, салата, чаена чаша кисело мляко  



3-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе    

Обяд - зеленчуци , плодове

Вечеря - две твърдо сварени яйца



4-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе                                  

Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови  
                                
Вечеря - две твърдо сварени яйца, шунка , салата



5-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе
 
Обяд - риба печена с домат
  
Вечеря - прескача се  



6-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе                  
 
Обяд - две големи парчета пилешко месо                                                  
 
Вечеря - две твърдо сварени яйца и настърган морков  



7-ми ден

Закуска - чаша горчиво кафе  

Обяд - парче месо, плод

Вечеря - по желание  



Продължителността е 14 дни
Кафето може да се замени с чай без захар.
През първата седмица ще намалите теглото си
от 5-7 килограма. През втората седмица ? с по
500 грама всеки ден. Не трябва да се консумират
сол, захар и алкохол. От 7 до 14 ден диетата се
повтаря в същия ред. Стриктно изпълнената диета
гарантира 3 години запазване на постигнатото тегло.
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
много да си хапнат един плод или зеленчук.

# 1
  • Мнения: 2 172
Да се намърдам първа,въпреки,че не спазвам стриктно тази диета,но максимално се доближава моята до нея  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 559
Уфф и аз искам да ви следя Peace.След 2 седмици заминаваме на ваканция и искам да смъкна 2-3 килца.Ама хич не спори #2gunfire... искам да се детоксирам.... искам японската......та така.... ooooh!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 231
Айде и аз на първа страничка. Днес е понеделник и стартирам с 61кг на 170см. За сега смятам поне 1 седмица да издържа но ще видим. Последния път за 10 дена от 65 на 62, свалила съм после още 1 кило като съблюдавам ржима.
Започвам я пак защото от безсолния и режим ми се изчиства и целулита, а съм нещо грапавичка.

# 4
  • Мнения: 20
За сега само запис, а пък после ще се включа с резултати.  Wink

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 231
Днес 3 ден, сутринта бях -1. И на малко кг явно има ефект.

# 6
  • Мнения: 1 559
Ден първи  bowuu
Аз обаче винаги сутрин си включвам някакъв плод(предимно ябълка,обижавам я ,а и е страшно полезна Wink)
Да видим каква ще я свърша този път   Joy

# 7
  • Мнения: 753
Там където има салата, нали не е задължително да е зелена салата? newsm78
Домати и краставица може ли?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 231
Доматите повишават апетита, внимавайте с тях.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 426
Здравейте и от мен Simple Smile!Искам и аз да се включа в редиците ви и имам да свалям доста килограми за съжаление.Днес е първия ми ден,стартирам от 77 кг,стискайте палци  да удържа фронта Mr. Green.Желая много минуси на всички Hug.

# 10
  • Мнения: 20
Оупф ooooh! .... днес ми е втори ден, но от днес съм в МЦ и се отчаях. Според вас да продължавам ли?  Thinking И пак съгреших, хапнах си 4 сухарчета за момента.  Embarassed Отивам да си варя яйцата, че ще изям още сухари докато не обядвам.

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 11:49 от ♥♥♥ ~ Вики ~ ♥♥♥

# 11
  • София
  • Мнения: 1 426
Втори ден-резултат -1 кг.Вече съм 76 кг.Понеже снощи нямах никакво месо си направих една хубава шопска салата както му е редът,че даже си я и овкусих Embarassed,но с друго не съм прегрешавала.Я кажете каква шунка да си купя,вие каква предпочитате,че аз нещо съм много предубедена към шунките,все ми се струва,че са голям боклук.И да ви питам още нещо,сега като е втория ми ден и за вечеря има и чаша кисело мляко,това заедно с шунката и салатата или едно от трите?

# 12
  • Мнения: 0
Zdravejte, i az se vklju4vam v redicite na otslabva6tite. Dnes mi e pyrvi den, zasega bez nikakvi pregre6eniq. dano uspeq taka i do kraq

# 13
  • Мнения: 0
Първи ден-успешен. Така ми се яде...За мен вечерите са най-трудни...Не защото съм гладна, а просто от лакомия...Дано да успея да се въздъжа от ужасното плюскане, стискайте палци

# 14
  • София
  • Мнения: 1 426
Трети ден,резултат -2 кг.сега съм на 75 кг.Ама и аз съм гладна ,а и днес с тези плодове....Alessa,дръж се момиче,ще се справим,така като знам,че има някой с мен и ще съм упорита,надявам се Grinning.Утре пак ще се отчета,дано не се издъня.

Общи условия

Активация на акаунт