Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 21 част

  • 52 764
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 802
Аз направо си я почнах диетата. Направих си и лека тренировка, докато малката спи.
За алкохола, принципно не е добре да се пие, но си е човещинка. Mr. Green

Алкохол    ml    Въгл, g    kcal

Бейлис    50    5    120

Бира    500    12    167

Бира, светла    500    7.5    145

Вино, бяло    100    1    65

Вино, десертно    100    6    90

Вино, розе    100    2.4    62

Вино, червено    100    0.5    70

Водка    100    -    231

Джин    100    -    231

Мартини    100    4    175

Перно    100    4.3    140

Ром    100    -    231

Тиа Мария    100    3    155

Уиски    100    -    250

Шампанско    100    3.7    126

# 46
  • Мнения: 0
Jana Ina Не се притеснявай от това, че ще изпиеш няколко чашки вино, аз като я правих всеки ден пиех вино, тъй като без бира или вино не мога да издържа  Embarassed Grinning и както казах в предишния си пост- свалих 8 кг от един курс на диетата. Установено е, че бялото вино помага на храносмилането и на премахване на шлаките, които се натрупват по стените на дебелото черво(което пък се смята и за причина за напълняване при много хора). Ако обаче пийнеш някой по захарен алкохол (ракия,бира, червено вино,ром,бейлис и т.н.) няма да е пак фатално, но следващия ден смали полагащата ти се вечеря например и пий малко повечко вода.  Wink
Благодаря ти за отговора!   bouquet  Аз до колкото знам червеното вино има по-малко остатъчна захар... Но аз така или иначе ще пия вино - я бяло, я червено. Другите алкохоли знам, че ще ми обезсмислят глада! Wink


По принцип се забранява червеното вино, тъй като повишава нивото на глюкоза в кръвта. Но все пак както каза и Baby Love® човещинка си е!  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 0
ДНес бях на риба. Доста риба хапнах  ooooh! Много ме е яд че не успявам да се ограничавам в количествата. Постоянно съм гладна.Някакви идеи как да залъжа глада? Наливам се постоянно с чай, не помага

# 48
  • Мнения: 802
Аз завърших успешно деня.

Да попитам, това "парче шунка", какво означава, като грамаж колко мога да хапна?

Ох, този глад аз го залъгвам с вода, понякога топла, чай и май е това. Гледам да върша нещо, да се занимавам с каквото и да е, за да не мисля за ядене.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 426
Привет на всички!Ден осми,резултат-73.5,след снощното хапване половин килограм нагоре,но си е нормално,че и една филийка хляб си позволих,както и чаша бира,но имахме и гости.Днес продължавам напред,твърдо решена да удържа фронта Mr. Green.Baby Love@ и аз се чудих какво е количеството на шунката и като никой не ме светна по въпроса реших,че 100 гр.ми стигат,приблизително де Simple SmileНе се отказвайте въпреки прегрешенията,ще успеем,нали затова сме се събрали тук,да си даваме кураж.Хубав и усмихнат минусов ден на всички Hug

# 50
  • Мнения: 1 849
Момичета, аз се отказвам от диетата, защото вчера получих ужасна хипогликемия!  Peace
Много малко се яде, а аз съм с инсулинова резистентност и явно не е за мен...Жалко! На вас ви пожелавам успех и много минусчета!  Hug

# 51
  • Мнения: 0
Не се притеснявайте от количеството на храната, хапвайте си колкото ви е нужно докато се почувствате сити. Стига храната да е от тази, която е посочена в диетата. Все пак когато сме гладни мисълта за храна ни обсебва и за нищо друго не можем да мислим (поне аз съм така де)  Grinning

# 52
  • Мнения: 0
3-ти ден.....малко ми е гладно с една салата на обяд....ама ще го преживея, като се наливам с вода:) Толкова вода изтече от мен за тия 3 дни, че не е истина.....диетата определно действа, което ме окуражава да продължавам и ще ги направя 2 седмици, а може и малко повече:)

# 53
  • София
  • Мнения: 1 426
Ей,здравейте,къде се изгубихте всички?Днес е девети ден,резултат-73,твърдо -4 кг,ама какво се закотвих на тях...,може би защото съм пред цикъл newsm78.Надявам се утре да има промяна.Вие каква я свършихте?

# 54
  • Мнения: 802
Аз съм тук. Ден трети, снощи малко имаше изменения, понеже излизахме на кафе си позволих едно мляко с какао, а също така вечерята ми се измести доста късно. Но прегрешения нямам, освен млякото с какао, предпочетох го пред алкохола. Всички пиеха само аз си сърбах, нещо различно  от алкохол. На всичкото отгоре мъжО забрави, че съм режимна и ми поръча едно сладко изкушение, но аз като добра японка го отказах.
За кг. не знам дали свалям, не съм се мерила още, изчаквам да мине малко време, че ако няма минус на кантара полудявам. Crazy

linko , щом си пред цикъл е нормално да не сваляш, също така и по време на МЦ може да няма голяма промяна, което не бива да те тревожи.

Хайде успешен и минусов ден! Hug

# 55
  • Мнения: 802
Ехо, момичета, къде сте?
Аз имам едно прегрешение, направих си тренировката и много огладнях, та хапнах един домат. Blush
След малко отиваме на плаж, евентуално ще поплувам, да поизгоря още някоя калория.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 426
И аз преди малко прегреших с 2 лъжици бисквитена торта,ама хич не ме е яд,толкова пък вкусна съм я направила  hahaha.Довечера май ще мина само с една салата Mr. Green.
Baby Love@,завидях ти за плажа,не се ядосвай за доматчето,нищо не е станало.На мен пък откак спазвам този режим,токлова много ми се ядат диня и пъпеш,че понякога си хапвам,не мога да издържа

# 57
  • Мнения: 802
О, аз днес нали имах плод или зеленчук та и аз хапнах диня, много я обичам. Heart Eyes
Моята вечеря трябва да е 2 яйца, скоро ще започна да кудкудякам, хич не знам как ще издържа само с тези яйца, чудя се дали да не хапна и малко краставица, тя не е калорична. Или пък 50 гр. месо, но най-вероятно ще си остана с яйцата.

# 58
  • balchik
  • Мнения: 0
И аз преди малко прегреших с 2 лъжици бисквитена торта,ама хич не ме е яд,толкова пък вкусна съм я направила  hahaha.Довечера май ще мина само с една салата Mr. Green.
Baby Love@,завидях ти за плажа,не се ядосвай за доматчето,нищо не е станало.На мен пък откак спазвам този режим,токлова много ми се ядат диня и пъпеш,че понякога си хапвам,не мога да издържа
zdraveite i ot men,linko !Nova sym tuk no po4nah da sledq tvoite rezultati i mi haresa dietata i tvoeto postoqnstvo vypreki izku6enieto......zapo4nah i az ot dnes......mnogo voda i tyrpenie .....uspehi na vsi4ki dami...zaslujavame da se 4ustvame prekrasni  bouquet

# 59
  • Мнения: 802
Аз минавам да си призная, че хапвам краставица, но днес просто умирам от глад. Е, не се ядосвам, все пак не е сладкиш или нещо тестено, мазно супер грешно.
Утре ще си увелича тренировката и готово.
Сега ще си сваря яйцата.
А мъжлето прави вкусно месце и салатка от патладжан, лигите ми текат. Crazy

Venera1 , добре дошла, успех и много минуси.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт