Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 21 част

  • 52 778
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
Здравейте момичета аз май тази вечер издадох багажа-прегреших с бадеми-та искам да попитам от начало ли трябва да започвам или да продължавам.утре трябва да ми е ден трети? Благодаря и успех.

# 31
  • Мнения: 3
Сладунки,да се похваля-мина първият ден от диетата.  Hug Силно се надявам да удържа до края  Praynig
Kurnianos не се отказвай.Няколко бадемчета не са кой знае какво.Продължавай напред.Подкрепяме те!  Heart Eyes  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 426
Ехо,здравейте и от мен.Ден шести,резултат-4 кг.и сега съм 73 Heart Eyes.Щастлива съм,че вчера издържах от обяд и не хапнах нищо.Добре дошли на всички,събрахме се голям отбор и ще се подкрепяме,не се отказвайте ей Wink,ще успеем Hug.Kurnianos,продължавай напред с диетата Peace                                                                                                                                           Destiny_85,направо ми вдъхна кураж,благодаря ти,радвам се ,че ни повдигаш духа и се радвам,че си съумяла да си запазиш килограмите,което всъщност е най- трудното,навестявай ни по-често и пийни една бира и заради мен,че много обичам Hug.

# 33
  • Мнения: 52
Значи ден трети но бадемите не бяха 3/4и затова днес кантара показа 69,800
Ден трети тогава.
Лек ден момичета и благодаря ъа подкрепата.Успеж на всички и до утре  bouquet

# 34
  • Мнения: 27
Здравейте момичета:) Айде ден 1-ви:) Успех на всички:) След малко ще се претегля, макар че днес ми дойде като за капак, но поне ще следя килограмите:)

Хубав и успешен отслабващ ден на всички:)

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте! Правила съм Японско чудо през последните 2-3 години няколко пъти и то с невероятен ефект, въпреки че нямам кой знае колко килограма за сваляне. Последният път когато я правих свалих 8 кг - от 65 успях да падна на на 57-8. Тази диета не е особена здравословна, тъй като при нея се набляга изключително на яйцата и при свалянето на килцата освен мазнини се свалят и мускули, а както знаете те са по-тежки. Първите три дни са най-страшни, но след това апетита се губи. Последните 2-3 обаче страшно много ми се виеше свя. Но въпреки всичко това пак започвам от днес да я правя  Laughing Последният път успях да запазя 5 кг макар че от 1 месец доста си хапвам (да не кажа страшно много). Следя резултатите на всички ви и много ви се радвам! Simple Smile Успех с минусчетата!

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Много се радвам, че най-после се появиха и други ентусиасти. днес съм на риба с домат. Това ще е най-трудният ден. СНощи малко съгреших-вместо 2 яйца изядох 3 и пих натурален сок, но нищо. Продължавам на пред. По-добре такива малки прегрешения, околкото да се нахвърля на забранена храна. Успех. Щепиша довечера как е минал и днешният ден Crazy

# 37
  • Мнения: 1 849
Здравейте. Записвам се да ви следя резултатите и ако реша, ще се присъединя!  Wink Успех с диетата!   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро-ден седми,резултат-73,промяна няма,но пък за 7 дни -4 кг.си е много нещо.Странно,защото снощи пропуснах вечерята,направо не ми се и ядеше,само в късния следобяд хапнах малко пъпеш,но продължавам напред Simple Smile.Довечера храната ми е по желание и ще си направя скумрия с доматче,мисля и малко маслини да хапна,а защо не и чаша биричка Mr. Green.Утре почвам втора седмица,твърдо упорита да изкарам диетата до край.Жела я много минуси на всички днес Hug.

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Посволено е да се избере едно от примерните менюта за вечеря от диетата. Не може да се яде всякаква храна, за съжаление Cry Аз вчеа си мислех че съм на рибния ден, но се аоказа че съм на предишния. Всико ядох режимно, но завиших порциите. Голям глад ме гонеше #Crazy. Днес отивам на фитнес и ще хапна само рибка, което си е наказание за мен, защото никак  не обиам риба Sick. Успех на всички и до по-късно

# 40
  • Мнения: 1 849
Добро утро, момичета! Аз ще се пробвам да я направя с вас, дано успея! Имам един въпрос за алкохола...Този уикенд ще ходим на една вила с приятели и няма как да не пия 1-2 чаши вино. Това фатално ли ще бъде? Видях, че пише да "захар, сол и алкохол са забранени", но все пак може пък някой да е прегрешавал и въпрки това да е имал ефект!?  newsm78

# 41
  • Мнения: 802
И аз тук.  bouquet
До сега правих плодовата, малко за прочистване и уж за сваляне, но свалих почти 1 кг., малко но пак е нещо.
Японската и преди съм я правила, дано ме зарадва и даде положителни резултати.
Само още се чудя дали от днес или утре да я почна, за сега съм на кафе само, имам още малко време да реша.
Иначе за протокола, 164см и 62кг. съм, тази шестица хич не ме кефи и целта ми е да изчезне завинаги. Praynig Та и на 59кг. като за начало ще се радвам.

Хубав ден и много минусчета. Hug

# 42
  • Мнения: 0
Jana Ina Не се притеснявай от това, че ще изпиеш няколко чашки вино, аз като я правих всеки ден пиех вино, тъй като без бира или вино не мога да издържа  Embarassed Grinning и както казах в предишния си пост- свалих 8 кг от един курс на диетата. Установено е, че бялото вино помага на храносмилането и на премахване на шлаките, които се натрупват по стените на дебелото черво(което пък се смята и за причина за напълняване при много хора). Ако обаче пийнеш някой по захарен алкохол (ракия,бира, червено вино,ром,бейлис и т.н.) няма да е пак фатално, но следващия ден смали полагащата ти се вечеря например и пий малко повечко вода.  Wink

# 43
  • Мнения: 1 849
Jana Ina Не се притеснявай от това, че ще изпиеш няколко чашки вино, аз като я правих всеки ден пиех вино, тъй като без бира или вино не мога да издържа  Embarassed Grinning и както казах в предишния си пост- свалих 8 кг от един курс на диетата. Установено е, че бялото вино помага на храносмилането и на премахване на шлаките, които се натрупват по стените на дебелото черво(което пък се смята и за причина за напълняване при много хора). Ако обаче пийнеш някой по захарен алкохол (ракия,бира, червено вино,ром,бейлис и т.н.) няма да е пак фатално, но следващия ден смали полагащата ти се вечеря например и пий малко повечко вода.  Wink
Благодаря ти за отговора!   bouquet  Аз до колкото знам червеното вино има по-малко остатъчна захар... Но аз така или иначе ще пия вино - я бяло, я червено. Другите алкохоли знам, че ще ми обезсмислят глада! Wink

# 44
  • Мнения: 0
здравейте:) и аз ден 2-ри и съм режимна с изключение на 1-2 чашки винце вечер:) и аз не мога да се въздържа.....така обичам да релаксирам вечер след работа:) надявам се да не е фатално:)

Общи условия

Активация на акаунт