Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 21 част

  • 52 771
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте,днес ми е втори ден....През деня нямам проблеми, но вечер е ужасно. СНощи бях толкова гладна ,че не можах да заспя. Пих 2 чая с мед...знам че медъд не е позволен, но какво да се прави, знам поне че е полезен. Дано днес ми е по-лесно и по--малко гладно. Искам да минат първите 3 дни, после е по-лесно. Имам въпрос, за трети ден пише :обяд-плодове и зеленчуци. Това И плодове, И зеленчуци ли означава или може едно от двете?  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз ядох пъпеш и диня,ама голям глад ме подгони по едно време,майкоо Crazy.....Напих се хубавичко с вода и ми мина .Мисля ,че можеш да си хапваш и плодове и зеленчуци.Ама много изкушения  в тез почивни дни,правих за мъжО палачинки и само за тях мисля  Joy

# 17
  • Мнения: 0
На мен всичко ми се яде:(( И не толкова от празен стоах ами от навик и скука. Днес не можах да спортувам, но ходих пеша аколо час и половина. Ако и утре ако изкарам, ще съм желязна до края:)))

# 18
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен. Иска ми се до началото на Август да сваля колкото мога. Започвам от утре диетата с вас.Височината я зная но килограмите ще запиша утре.Лека вечер и да речем до утре   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 426
Добре дошла,Kurnianos,успех в начинанието Peace.От мен-ден четвърти,резултат -2.5,даже клони към -3 ,но кантара ми е механичен и не мога съвсем да го засека.УРА!Почти 3 кг. за 4 дена,но така е в началото,сега вече по-бавно ще става работата.Снощи не издържах и си хапнах крайче от съвсем прясно изпечения хляб,та мирясах.Определено проблемът е главите ни,снощи усещах,че не съм гладна,ама все за ядене си мислех.Да видим днес каква ще я свърша,че довечера и гости ще имаме.....Айде пишете и вие каква сте я свършили Hug

# 20
  • Мнения: 52
Добро утро момичета,та днес е ден първи с начално тегло-70.500 и височина 1.71м.Искам ми се да сваля поне 2-3кг.докато тръгнем на море.
linko-благодаря за топлото посрещане и се надявам да сме заедно от тук нататък.Успех ви желая и до утре.   bouquet

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, снощи развалих диетата. Дойдоха ми гости, имаше сладкиш, вино, не устоях на изкошението. Но днес продължава пак с втори ден, за да компенсирам вчерашния провал. Обяд-2 йца, пържени в тефлонов тиган без мазнина. за довечера имам едно малко кисело млекце, салата и шунка. речих да не си ограничавам порциите салата, защото иначе няма да издържа на глада и ще се пробаля съвсем

# 22
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз добре се подредих тази вечер,направих си една пържола с краставици и домати ,ама пусти гости така ме подядоха,че в бързината хапнах и една палачинка и половина.Утре ще видим какво показва чичко кантар и ще пиша.Но продължавам напред Simple Smile.

# 23
  • Мнения: 0
Хапнах салата от зеле, шунка и 250 гр кисело мляко.Сега се наливам с чай. Ярегрешението ми за днес е, че добавих прясно мляко към кафето. за утре съм се заредила с банани. пише , чем оже да се ядат зеленуци. това салата ли значи или може да си направя задушени зеленчуци от замръзените миксове например?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 426
Привет и от мен днес Simple Smile.Ден пети,резултат 74 кг твърдо,демек -3 кг.Добре е след снощните палачинки.Днес мисля да заменя рибата с пилешко филе на тиган и домати и краставичка,а рибата да оставя за някой друг ден,че ще ми се развалят пържолките.И впрочем да не ям нищо до утре на обяд.Довечера ще пиша дали съм се справила с неяденето.Alessa,бананите не са най-добрите плодове за диета,ако имаш възможност ги смени с грейпфрут,ябълка,диня ,пъпеш,праскови,нектарини.....Аз доколкото съм чела банани,грозде,круши(за тях не съм мн.сигурна) трябва да се избягват при спазване на хранителен режим.Замразените зеленчуци можеш да си направиш на пара или на фурна,стават,яж си ги спокойно Peace

# 25
  • Мнения: 3
Здравейте слабушки!
Включвам се и аз във вашия отбор.Много килца качих през бременноста-цели 30  Blush Влязох да раждам 85 кг!!  #Crazy Както и да е.Малката е вече на 3 месеца и половина,а ми остават цели 5 кг.От днес съм с вас  Hug Пожелайте ми успех.Обещавам да споделя резултати   bouquet
Весел и усмихнат ден на всички!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 52
Добро утро момичета аз започвам днес моят втори ден. Резултата е удивителен вече сам 68,500 или -2кг. което е разбира се e само вода но сие нещо. Лека и успешна седмица ви желая и до утре с минусуви резултати.   bouquet

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Поздравления за невероятните резултати. Много се радвам, че се себрахме повече хора тук , за да се подкрепяме. Трети днес днес, не се отказвам:))

# 28
  • Мнения: 0
мацки, приемате ли нови! От утре се записвам да съм с вас! Изкарах доста диети от Нова Година и добре се стегнах....ама последния месец нешо май се поотпускам и си мисля, да се върна пак в правия път:) чета ви от доста време и мисля, че ще се справя:)

# 29
  • Мнения: 20
Здравейте, японки! Аз бях активно диетуваща в началото на май месец тази година и сега се връщам в редиците, за да споделя опит.  Peace
Това е най-готината диета, която съм пробвала. Бях 65 кг. за 7 стринктни дни достигнах 60-61 кг. след което се предадох основно на изкушения вечер - я биричка с приятели, я от на мама гозбите...  Simple Smile
И все пак - днес близо 3 месеца по- късно съм 59-60 кг., не се ограничавам и не прекалявам, но ефектът от диетата се запази! Затова давайте смело!
Поздрави и при нужда /ако се улея с бирите и чипса до края на лятото/ пак съм с вас! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт