АВГУСТ - време за море, но ... със сладко бебче в ръце!

  • 34 381
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Едно записче и от мен  Party
Ние се завърнахме от горещата обиколка по магазините, но поне вече накупихме всичко за бебко, е и тати намаза от цялата тази обиколка (само за мен нищо)
bradata  към колко часа ти е прегледа, за да може ако има повече навити за сряда да уговорим някой час така че и ти да си свободна

# 16
  • Мнения: 433
Запис и от мен  Hug

# 17
  • Мнения: 16
Запис и от мен, Благодаря за хубавата ни темичка Hug
Ние току-що направихме първото лятно къпане в басейна и беше голямото шляпане и за късмет ни спряха водата след банята Laughing

# 18
  • Мнения: 4
БравУС Грийни, страОтна тема!
Аз днес съм се захванала уж с бебешко пране  wash hang , ама останах без кръст след простирането на първата пералня, и май това ще да е, може чаршафчета и одеялца да пусна само, че поне лесно се простират. А за малките нещица - чорапки, ръкавички, лигавници, шапчици и прочие ще купя от торбите за пране, че имам чувство, че ще изпадат в дупките на пералнята. А там пък какво простиране ще падне ....  doh
Почти съм приготвила и багажа за родилното, само като отида на 13-ти на преглед и ще искам списък, за да съм сигурна какво да взема, не че после не може милото да купи, но искам през мен да е минало всичко. Ако някой има списък за АГ-Варна ще бъде благодарна да го сподели!

# 19
  • Мнения: 5
Ето и тук да се запиша Flutter Страхотно оформление Simple Smile

# 20
  • Мнения: 0
Грийни много благодаря за страхотната тема    bouquet  Hug
аз не съм почнала да пера и гладя, смтам след 20-ти , дано не закъснея, защото още не съм свършила с всички покупки.
Направо не ви знам как гладите в това време  #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 784
Привет и от мен в новата тема! Грийни  bouquet, благодаря!

Ох, да ви кажа, аз нямам вече търпение да чакам, чувствам си корема по-огромен от всякога и искам час по-скоро да родя!!!

# 22
  • Мнения: 36
Теди!    bouquet Hug

Аз пък от вчера усещам едни болки в корема периодично, не равномерно.. Crazy Корема ми се е втвърдил, но бебчо си мърда.. Rolling Eyes утре съм на доФтор.. ooooh! Уфф.. чудя се ще устискам ли до август и аз.. CrazyГолемия дребус го преносих, тоз' вероятно ще избърза..ужасТ направо.. #Crazy Crazy

Иначе си купих стъклените шишета, както се бях зарекла и биба (ортодонтска) на Нук..Козметика на Бюбхен предимно и едно кремче на Бочко (пише че е без парабени..това на Павлодерм се оказа, че има  Sunglasses)...Памперси и т.н... Rolling Eyes общо взето изпълних целия списък, та и отгоре.. Crazy Mr. Green Сега пера дрешките, че после има и да глаадяяя... ooooh!
Та така, общо взето сме готови, само документацията да си дооправя.. Laughing

Отчетох се! Mr. Green

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 18:22 от Bebeto 2

# 23
  • Мнения: 272
Записче и от мен !
ДА ви се оплача днес  към12:00 ми се втвърди корема и така до 2 часа чакахме  да видим какво ще стане почнаха и тапи  болки и решихме с мъжа ми,  че почвам раждам ,но уви не no Отидохме  в спешното където се  отнасяха с мен отвратително много съм  разочарована.Все пак ми е за 1 път и не знам точните симптоми за раждане , но както и да е smile3506.Оказа се от пренатоварване съм предизвикала контракции ,но било още рано за раждане, изписаха ми лекарства за но шпа и спазмалгон  и ако не ми мине до утре може да се наложи секцио ,но дано не се наложи  newsm17 Сега съм си в къщи и си почивам и дано до  утре се оправя preggo !
Честно казано малко съм разочарована исках бебо да се роди ,но явно не му е времето. pregnant

# 24
  • Мнения: 36
Записче и от мен !
ДА ви се оплача днес  към12:00 ми се втвърди корема и така до 2 часа чакахме  да видим какво ще стане почнаха и тапи  болки и решихме с мъжа ми,  че почвам раждам ,но уви не no Отидохме  в спешното където се  отнасяха с мен отвратително много съм  разочарована.Все пак ми е за 1 път и не знам точните симптоми за раждане , но както и да е smile3506.Оказа се от пренатоварване съм предизвикала контракции ,но било още рано за раждане, изписаха ми лекарства за но шпа и спазмалгон  и ако не ми мине до утре може да се наложи секцио ,но дано не се наложи  newsm17 Сега съм си в къщи и си почивам и дано до  утре се оправя preggo !
Честно казано малко съм разочарована исках бебо да се роди ,но явно не му е времето. pregnant
Ох..дано и при мен да е от пренатоварване, че аз пък хич не бързам да раждам точно в момента.. Crazy Mr. Green

# 25
  • Мнения: 213
Запис и от мен да се отчета,че и аз надничам search   lovekiss

# 26
  • Мнения: 112
 Hug  bouquet
Благодаря за палците!!!
Утре ще пиша новини!
Супер темичка... baby_neutral

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка.Страхотно е оформена.Браво Грийни  bouquet
 Ние днес бяхме на басейн с баткото,че му бях обещала ако му се размине варицелата днес ще сме там.
 Момичета това са подготвителни контракции.Нормални са за 9 месец.Добре ще е ако нчма болка съпроводена с втърдяването на корема.
Моя корем расте ли расте с всеки изминал ден.На къде повече не знам. Thinking
оххх много е горещо.Ще чакаме да се скрие слънцето и ще се поглезим с едно късно кафе,за да си почина на спокойствие.
 Лека и прохладна вечер!

# 28
  • Мнения: 9
kivity, не си сама. аз преди две седмици го направих същия номер. целия ден пътувахме и вечерта като ме започнаха едни контракции... като станаха на 10 минути и се завтекох към спешен аг кабинет.

е, бяха супер любезни. все пак отидох в частна болница. но и на мен ми е за първи път. откъде  да знам какви са тия контракции.

аз пък не бързам да раждам. искам детето да си порасте в мен достатъчно. пък и да не забравяме, че зодия лъв все още е далеч Simple Smile

от всички вас и аз се заразих и сега пера дрехите на беба. и моя гръб зверски ме боли, ама прилягвам постоянно и после с нови сили. а и някои неща (дрешките за изписването) искам да ги изпера на ръка.

поне гладенето ще е утре. за днес това ще ми е геройството.

с багажа и аз съм готова. остава да си взема направлението за раждане от ЖК, но това смятам да го свърша утре сутрин по хладинка.

приятна вечер на всички, момичета Hug

# 29
  • Мнения: 38
Запис и от мен в новата хубава темичка Hug Следя си аз всеки ден, макар че не смогвам понякога да изчета всико Simple Smile Мен жегата ме съсипва....като парцал се чувствам...ама какво да се прави  Rolling Eyes Утре имам час за първа среща с лекаря при който евентуално ще раждам и ми го препоръча моя гинеколог...та се надявам да го харесам и да го запазвам Simple Smile Хубава вечер на всички  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт