Отговори
# 30
  • Мнения: 235
И аз това шях да кажа, чувала съм че горят със сока от смокиня и брадавици.Но за лице и аз не бих  ползвала.
 Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 326
diamobg , да, според мен от там идва разликата....
 
Има всички шансове кремът Пана Вейксал да се окаже ефикасен при стрии. Логично, нали! bowuu

Някой ще трябва да се пробва...


animal037 Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 afwitch
Пинко, а дали е ефикасен при брадавици  newsm78 ...поне така пише в сайта, но дали все пак има някой да ти се е хвалил...

feyaa
, точно на морето се изгорих, заради една малка брадавичка на свивката на ръката...капнах малко върху нея и кожата ми изгоря, получи се едно червеникаво-кафяво петно, което ми седя около 1 месец, а сега представлява едно леко по-тъмно петно около брадавичката, която пък си седи и не мръдна...
А за пигметни петна-в никакъв случай, още повече лятото не се прявят избелващи процедури, изчакай до есента.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 326
Пинко, така става ли с линкове?

Протокол за ставно-дегенеративни заболявания и увреждания на гръбнака
(Различни форми на артрит, гонартроза, дискова херния, анкилозиращ спондилит и др.)


1.Пълен комплект системни протеолитични ензими:

-Now Foods, Bromelain 2400 GDU, 415 mg, 180 Tablets  - 1 бр.
-Doctor's Best, Best High Potency Serrapeptase, 120,000 SPU … ggie Caps - 2 бр)

-Doctor's Best, Best Nattokinase, 2,000 FUs, 90 Veggie Caps  - 2 бр.
Това е максимално-оптималният вариант, разчетен за три приема дневно за два месеца.

Обща дневна активност - около 400 000 HUT.

Eнзимите се пият винаги на гладно, три пъти дневно, един час преди ядене и два часа след ядене.


2.Противовъзпалителни средства:


-Source Naturals, Boswellia Extract, 100 Tablets (три пъти дневн … едно, с храната).

3.Средства за възстановяване на ставите:

-21st Century Health Care, Glucosamine & Chondroitin PLUS, M … ngth, 120 Tablets

-Doctor's Best, Best Hyaluronic Acid with Chondroitin Sulfa … ти дневно по едно от двете с храната)

4. Общоукрепващи средства  :

-Now Foods, Omega-3, Molecularly Distilled, Cholesterol Free, 50 … и капсули дневно)
-Вит. D (Vigantol Oil) от аптеката (6-7 капки дневно с храната)

Ново: препоръчително е мазането на увредената става или област от гръбнака с крем Pana Veyksal (ветеринарен).Инфо

# 33
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз тук, да не ви изпускам, чакам коластрата и малко пробиотици мисля да взема.

# 34
  • Казанлък
  • Мнения: 903
PinkPanther, благодаря за новата тема

Един въпрос относно ензимите... Бромелайн не беше ли 3 пъти по 2 хапчета на ден?

На всички ви пожелавам хубави летни дни

Код за 5$ отстъпка в iHerb DUR632

# 35
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
PinkPanther, благодаря за темата Hug

За моя близка с  разширени вени поръчах този продукт  http://www.iherb.com/Source-Naturals-Butcher-s-Broom-500-mg-250-Tablets/983?at=0
Сподели ми, че за учудващо кратък период от както го пие болките в краката й са изчезнали и вените са се прибрали.
Много серадвам, че й помогнах.

# 36
  • Испания
  • Мнения: 206
PinkPanther благодарности за темата и отговорите  Hug С нетърпение си чакам пратките че да  мятам следващите  bowuu

# 37
  • Мнения: 17
И на мен ми се бави пратка от 24.06 , да не би да са излезли в отпуска служителите от митниците и пощите?

Иначе чакам и от 01.07 по принцип и тя вече трябва да пристига. Имам и още една от 06.07

Предния път получих пратката си в пощата като малък пакет като беше за 45 $ ,но беше лекичка около 500 грама.

Хубаво беше това намаление от 2$ за доставка, тъкмо мислих как да си ги разпределям на по- малки пратки, че да не ходят на митница, а ето че докато се усетя и изтекла промоцията.  Cry

# 38
# 39
  • Казанлък
  • Мнения: 903
И на мен ми се бави пратка от 24.06 , да не би да са излезли в отпуска служителите от митниците и пощите?


ddiddi

И аз все още чакам с нетърпение моята тенджерка с капак от 19 юни. Взех си по-късните поръчки,а тази се бави много

Между другото някои от тиганите на Ecolution са в наличност

Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb DUR632

# 40
  • Мнения: 365
Пинко, така става ли с линкове?

Протокол за ставно-дегенеративни заболявания и увреждания на гръбнака
(Различни форми на артрит, гонартроза, дискова херния, анкилозиращ спондилит и др.)


1.Пълен комплект системни протеолитични ензими:

-Now Foods, Bromelain 2400 GDU, 415 mg, 180 Tablets  - 1 бр.
-Doctor's Best, Best High Potency Serrapeptase, 120,000 SPU … ggie Caps - 2 бр)

-Doctor's Best, Best Nattokinase, 2,000 FUs, 90 Veggie Caps  - 2 бр.
Това е максимално-оптималният вариант, разчетен за три приема дневно за два месеца.

Обща дневна активност - около 400 000 HUT.

Eнзимите се пият винаги на гладно, три пъти дневно, един час преди ядене и два часа след ядене.


2.Противовъзпалителни средства:


-Source Naturals, Boswellia Extract, 100 Tablets (три пъти дневн … едно, с храната).

3.Средства за възстановяване на ставите:

-21st Century Health Care, Glucosamine & Chondroitin PLUS, M … ngth, 120 Tablets

-Doctor's Best, Best Hyaluronic Acid with Chondroitin Sulfa … ти дневно по едно от двете с храната)

4. Общоукрепващи средства  :

-Now Foods, Omega-3, Molecularly Distilled, Cholesterol Free, 50 … и капсули дневно)
-Вит. D (Vigantol Oil) от аптеката (6-7 капки дневно с храната)

Ново: препоръчително е мазането на увредената става или област от гръбнака с крем Pana Veyksal (ветеринарен).Инфо




Супер си!По -ясно от това на къде!Благодаря ти! newsm10 newsm20

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 440
PinkPanther, благодаря за темата Hug

За моя близка с  разширени вени поръчах този продукт  http://www.iherb.com/Source-Naturals-Butcher-s-Broom-500-mg-250-Tablets/983?at=0
Сподели ми, че за учудващо кратък период от както го пие болките в краката й са изчезнали и вените са се прибрали.
Много серадвам, че й помогнах.
Peace А дали е използвала и нещо за мазане? Съпругът ми е доста зле с вените  Sad

# 42
  • Мнения: 235
Bobka, за брадавици преди няколко години аз пробвах какво ли не.На лицето имах плоски( детските).Лазер, азот, смокиня.Нищо.Само белези.
След което една кожна ме светна на едно лекарство.Тогава от Швейцария ми го пратиха близки.Сега може и у нас да го има.Скъпо е.Казва се Аldara creme 5%.
Засилва имунитета на кожата локално и ми минаха всичките.
Слава Богу и белезите с времето изчезнаха.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 434
PinkPanther, благодаря за темата Hug

За моя близка с  разширени вени поръчах този продукт  http://www.iherb.com/Source-Naturals-Butcher-s-Broom-500-mg-250-Tablets/983?at=0
Сподели ми, че за учудващо кратък период от както го пие болките в краката й са изчезнали и вените са се прибрали.
Много серадвам, че й помогнах.
Peace А дали е използвала и нещо за мазане? Съпругът ми е доста зле с вените  Sad
И аз ще го пробвам, но много се съмнявам, че вените ще се "приберат", както се изрази един доктор, разширените вени са като разтегнат ластик ...една девойка по напред в темите беше писала, че нейните са се прибрали след лечение с "лечебен глад"  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1
Нека Ви напомня, че отстъпката от 10% за поръчка над 60$ изтича на 18 юли!!!  Naughty
Има и нови отстъпки за  Q10 - 10%, а и за други стоки! (вижте на: http://www.iherb.com/Super-Specials  )

Код за отстъпка 5$  -    ODO378

Общи условия

Активация на акаунт